Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info


instruktor83

Rekomendowane odpowiedzi

Tak było info z radia na FIs z Symfony .tylko w tym RNS -DX niemam infa na fisie bo niemam tunera , do RNS-E nietrzeba chyba tunera zeby było info na fisie ?

Edytowane przez razor37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VCDS musi byc pełna wersja czy wystarczy demo , albo czy mozna to tez zrobic vag comem 409 , a i powiedz mi jeszcze co to wogule znaczy np:0 xxxxx: model te x co to jest pisze tak 0x xxxx: Diagnostyka dla przednich głośników

0 - activ
1 - inactiv , niewiem co te x znacza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vcds lite lub vcds nic innego tam gdzie masz x oznacza miejce w kodowaniu jak masz znak zapytania to program pyta o cyfre na twoim przykładzie tam gdzie x ma byc jeden lub zero kolejny x to kolejna cyfra kodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanks , ale to jest pełna wersja zajmujaca tylko 3,25Mb , i juz nietrzeba nic crakowac i szukasz klucza ?

wersja juz zarejestrowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha to ok , jutro sprawdze jak to sie ma , jeszcze chciałem zapytac czy na windzie xp pójdzie ale chyba powino bo demo chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo do a4 b7 rns-e LED pasuje idealnie tylko od seata exeo ale przy uruchomieniu pojawia sie logo seata http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/57/43/99/85/5743998570 , czy jest mozliwosc zmiany tego loga na audi ?

Edytowane przez jankes3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo do a4 b7 rns-e LED pasuje idealnie tylko od seata exeo ale przy uruchomieniu pojawia sie logo seata http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/57/43/99/85/5743998570 , czy jest mozliwosc zmiany tego loga na audi ?

Jest możliwość jak najbardziej

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mieli okazję użytkować starego RNS-E i LEDowego. Czy zauważyliście różnicę w czasie przełączania pomiędzy utworami (słuchając karty SD) ?

Ten egzemplarz który mam okazję testować potrzebuje ok 2sekund aby przeskoczyć na kolejny utwór. Nie jest to zależne czy karta jest SD czy SDHC. W przypadku starego RNS-E przełączanie następowało niemal natychmiast. Trochę upierdliwa przypadłość zwłaszcza jak się chce przeskoczyć o kilka utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam przełączanie utworów trwa trochę dłużej niż w zwykłym RNS-E ale czy dwie sekundy... :eusathink: , wg. mnie jakąś sekundę, nigdy nie mierzyłem.


Nie jest to zależne czy karta jest SD czy SDHC.

A ja myślałem że to przez karty SD które zostały mi po poprzedniej RNS-E, ale nie chciało mi się sprawdzić jak jest na SDHC :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pomyślałem że to dlatego że mam SDHC 32G dlatego eksperymentowałem z mniejszymi. Zastanawiające, niby miał być szybszy procesor a to akurat wyraźnie wolniej chodzi.

Za to mnie ogromnie cieszy funkcja scrol w nawigacji, ogromnie ułatwia prześledzenie całej zaplanowanej trasy wcześniej tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden gostek z allegro chce sprzedać rns-e do A4 jak twierdzi i poprosiłem go o zdjęcie naklejki info i taką mi przysłał , czy można odczytać po tych danych ze zdjęcia czy to oryginał , który rok produkcji i do jakiego modelu audi? 65edaa7094b973e9817cf8b63572e46c.jpg

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież numer zaczyna się na 8P0... więc jest za A3, tylko panel mógł być wymieniony i dlatego twierdzi że jest z A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 2015 rok wersja 8P0 035 193 G Audi A3 Europe, MY 2011 początek produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...