Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rns-e nie ma takiej funkcji. Umożliwia to Adapter Bluetooth przez AUX


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 23.11.2017 o 15:16, Krumak napisał:

Rns-e nie ma takiej funkcji. Umożliwia to Adapter Bluetooth przez AUX


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

jakiś schemat jak to powinno być podłączone?

bo mam dołożonego BT do RNS-E, w opcjach jest aktywna opcja aux, telefon wykrywa jako odtwarzacz multimedialny, ale nic nie odtwarza :/

Opublikowano
7 godzin temu, Quatro7 napisał:

 

jakiś schemat jak to powinno być podłączone?

bo mam dołożonego BT do RNS-E, w opcjach jest aktywna opcja aux, telefon wykrywa jako odtwarzacz multimedialny, ale nic nie odtwarza :/

Bo ten BT co dołożyłeś jeżeli jest ori, obsługuje tylko rozmowy, żadne multimedia przez niego pójdą. 

Krumak wyraźnie napisał "adapter podłączany do AUX", czyli moduł z analogowym wyjściem stereo. :wink:

 

Opublikowano

Mam dołożony niefabryczny BT, nie pamiętam modelu

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
17 godzin temu, Quatro7 napisał:

Mam dołożony niefabryczny BT, nie pamiętam modelu

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Ale ten nie fabryczny ciągle służy tylko do rozmów, a nie przesyłania muzyki. Do tego drugiego potrzebujesz takie coś

https://www.ebay.pl/itm/Bluetooth-Adapter-Aux-In-Verstarker-Storgerauschfilter-Audi-Radio-RNS-E-RNSE/262963236291?hash=item3d39d48dc3:g:H~AAAOSw-xVaDX1Z

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie jestem na kupnie navi rnse znazałem taką o numerze 8E0035193A ,navi ma przycisk media zwykłe gałki i matową ramkę oraz front od a4 ,jest to led czy jakaś podróba ?

Opublikowano
34 minuty temu, Slowiktm napisał:

Panowie jestem na kupnie navi rnse znazałem taką o numerze 8E0035193A ,navi ma przycisk media zwykłe gałki i matową ramkę oraz front od a4 ,jest to led czy jakaś podróba ?


Jak jest numer OEM to ORGINAŁ

Opublikowano

Tak to wygląda 

38933ec04d42b3b49daf610b6071.jpeg

ca6ac1d444d9a1d78308f644ea96.jpeg

Opublikowano
Tak to wygląda 
38933ec04d42b3b49daf610b6071.thumb.jpeg.2683492bd77fea6fd54a7df84a72a894.jpeg
ca6ac1d444d9a1d78308f644ea96.thumb.jpeg.93df63859d8b13466ced242ad2fa3ab6.jpeg
To jest LED

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

Zmagam się z rozszyfrowaniem wersji mojego RNS-E, Mam Audi B7 z 2005 roku, bez zmieniarki, ekran po lewej dwa pokrętła po prawej bez joisticka.

Czytnik DVD jest za ekranem

 

20181028_190413.jpg

 

20181026_215547.jpg

20181118_200736.jpg

Edytowane przez SmartCroco
Update zdjęć

Opublikowano
2 godziny temu, SmartCroco napisał:

Witam,

Zmagam się z rozszyfrowaniem wersji mojego RNS-E, Mam Audi B7 z 2005 roku, bez zmieniarki, ekran po lewej dwa pokrętła po prawej bez joisticka.

Czytnik DVD jest za ekranem

 

20181028_190413.jpg

 

20181026_215547.jpg

20181118_200736.jpg

zwykły rns-e

Opublikowano

Czyli RNS-E 2G HIGH LCD ? Czy w takim przypadku powinienem zrobić update 0650 czy 5150 ?

Opublikowano
9 godzin temu, SmartCroco napisał:

Czyli RNS-E 2G HIGH LCD ? Czy w takim przypadku powinienem zrobić update 0650 czy 5150 ?

Jakie 2G HIGH, to jest całkiem inny system. Czegoś takiego nie było w A4 B7

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A miał ktoś do czynienia z RNS od Gallardo? Idzie do mnie taka sztuka tylko zwykły RNS. Zdecydowałem się z racji tego że ciężko dostać leda w tej cenie (w moim przypadku A3) a z tego co się orientowałem Gallardo miało kamerę cofania już  od pierwszych roczników. A kupuję RNSa głównie z tego powodu.. Miał ktoś z nim styczność? Jest możliwość że mimo że to zwykły RNS będzie nieco usprawniony z racji że kładziony był do bogatszego brata Lamborghini? Czy nie ma się co łudzić. Cenowo wyjdzie mnie niedużo więcej po zmianie panelu pod A3 niż normalnie (coś około 1300zł) i w tym już będą chromowane pokrętła.     

Opublikowano
  • jak piszesz, że idzie do ciebie zwykłe RNS-E więc to jest taki sam model jak np.
  • RNS-E
    • Audi A3 (8P)
    • Audi S3 (8P)
    • Audi A4 (późne B6, wszystkie B7)
    • Audi A6 (C5)
    • Audi R8
    • Audi TT (8J)
    • Lamborghini Gallardo

 

  • RNS-E 2010
    • A3 (8P)
    • R8
    • TT (8J)
    • Lamborghini Gallardo
    • Seat Exeo

i nic tam nie udziwniono w jednostce ze względu, że to Lamborghini.

Edytowane przez robi4020

Opublikowano

Pomyślałem że skoro tylko lambo miało kamere cofania a reszta dopierop w Ledzie to może ma coś jeszcze.. Teraz mam zagwozdkę bo okazało się że nawi ma przycisk Media, produkcja chyba 2010, SW to: H05 0200 ale numery niestety to 400 035 192N. Led czy nie Led?

 

Opublikowano

Sadzę, że to jednostka US może być problematyczna.

Opublikowano
4 godziny temu, Kuubi napisał:

Pomyślałem że skoro tylko lambo miało kamere cofania a reszta dopierop w Ledzie to może ma coś jeszcze.. Teraz mam zagwozdkę bo okazało się że nawi ma przycisk Media, produkcja chyba 2010, SW to: H05 0200 ale numery niestety to 400 035 192N. Led czy nie Led?

 

Wszystko wskazuje że LED

Opublikowano

Mam taką cichą nadzieje :) Szukam kogoś kto mi je rozkoduje i wtedy może uda się stwierdzić dokładnie..

Opublikowano

warto płacić te 7 stów więcej na wersję led jeśli nie używam nawigacji czy gra niewarta zachodu? duża jest różnica w widoczności ekranu na słońcu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.