Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja RNS-E zwykła czy ledowa, różnice - softy - info

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak to LED z Exeo. Można poznać też po tym, że ma przycisk Media zamiast CD/TV... 

Opublikowano

Dzięki, a mam jeszcze pytanie jeśli mam concert 3 z telefonem , to musze  dokupić antenę gps? (moja  to płetwa) i jeśli  tak to jaki numer lub ile kabli ma z niej wychodzić?

 

Edytowane przez Jenot71
dodatkowa treść

Opublikowano

Do rnse dokup sobie zwykłą GPS fakra za parę zł i włożysz ją gdzieś za deskę... 

IMG_20201218_073638.jpg

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam odkopię trochę temat. Czy technicznie jest możliwe np. podłączenie/przełożenie wyświetlacza z wersji LED do LCD?

Opublikowano

Nie , to są dwie zupełnie inne jednostki. 

Opublikowano

Mam pytanko, bo wjechało A3 i chcę ogarnąć dwie rzeczy. Telefon ze sterowaniem z kierownicy i streaming muzyki. Jest tylko AUX fabryczny. Instalacji od telefon brak. Podpowiecie jak to najlepiej ogarnąć?

Pakować fabryczny moduł 8P0862335A (czy jakiś inny lepiej) i do tego dorzucić drugi moduł do przesyłania muzyki?

Czy może wrzuć coś w stylu Wefa WF606? Tylko w opiniach ktoś napisał, że jakość bez szału, a na pokładzie jest Bose. 

Z góry śliczne dzięki za podpowiedź.

 

IMG_20211117_123726.jpg

Opublikowano

Ja mam moduł bt od @pila24 i nikt nie narzekał na złą jakość połączenia ? na początku narzekałem trochę na jakość dźwięku przesyłaną przez bt ale Łukasz mi poradził, żeby ustawić maks głośność na telefonie i szumy znikną i tak jest, teraz muzyka czyściutko gra ?

Opublikowano
1 godzinę temu, Hugo napisał:

Pakować fabryczny moduł 8P0862335A (czy jakiś inny lepiej) i do tego dorzucić drugi moduł do przesyłania muzyki?

Szukaj z a3 polift modułu lub seata exeo-im nowszy tym lepszy. Najlepiej 8P0......AA lub 8P1. Ten który wymieniłeś nie obsługuje bt tylko kołyskę telefonu.

Wiązkę do modułu zakup z linku poniżej,zrobisz tylko malutką przeróbkę i wszystko będzie działało z modulem telefonu 

ALLEGRO.PL
1 godzinę temu, Hugo napisał:

Czy może wrzuć coś w stylu Wefa WF606? Tylko w opiniach ktoś napisał, że jakość bez szału, a na pokładzie jest Bose. 

Jakość jest ok,tak jak pisał @Langista trzeba media w telefonie na max głośności ustawić. Druga sprawa iż niektóre rnse mają problemy z modułami wefa (powiedzmy że 1 na 10 źle współpracuje).

Edytowane przez pila24

Opublikowano

@Langista @pila24 dziękuję Wam za odpowiedzi. To w takim razie na początek kupię Wefa i jak będzie ok to zostanie, a jak nie to dają 30 dni na zwrot i wtedy będę się bawił w dokładanie ori modułu :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Poszukuję aktualki softu, lektora i najnowszych map do RNS-E (CD/TV) 8E0035192Q
Jak ktoś coś to zapraszam na pw :hi:;)

Opublikowano
Godzinę temu, M@rcin napisał:

Poszukuję aktualki softu, lektora i najnowszych map do RNS-E (CD/TV) 8E0035192Q
Jak ktoś coś to zapraszam na pw :hi:;)

Najlepszy soft masz tu:

RNSE.PCBBC.CO.UK

RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps

 

Za free, wypalasz na CD na najwolniejszej dostępnej prędkości np za pomocą poweriso i robisz update w radyjku. Zresztą całe info jest na tej stronie. O mapy zapytaj @kamil-vag może jeszcze coś ma.

Opublikowano
49 minut temu, MaTeo85 napisał:

Najlepszy soft masz tu:

RNSE.PCBBC.CO.UK

RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps

 

Za free, wypalasz na CD na najwolniejszej dostępnej prędkości np za pomocą poweriso i robisz update w radyjku. Zresztą całe info jest na tej stronie. O mapy zapytaj @kamil-vag może jeszcze coś ma.

Dzięki:hi:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 23.04.2022 o 23:24, MaTeo85 napisał(a):

Najlepszy soft masz tu:

RNSE.PCBBC.CO.UK

RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps

 

Za free, wypalasz na CD na najwolniejszej dostępnej prędkości np za pomocą poweriso i robisz update w radyjku. Zresztą całe info jest na tej stronie. O mapy zapytaj @kamil-vag może jeszcze coś ma.

 

 

Znalazłem na tej stronie firmware polskie

 

RNSE.PCBBC.CO.UK

RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps

 

czy pod kazde rnse podchodzi ten soft?

 

 

Edytowane przez mecenas.

Opublikowano

Tak ale nie każda funkcja zadziała. Na stronie masz wszystko opisane.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, Led czy nie Led? Bo się już pogubiłem

DSC04000.JPG

DSC04003.JPG

DSC04008.JPG

DSC04022.JPG

DSC04027.JPG

DSC04043.JPG

DSC04044.JPG

Edytowane przez marny88

Opublikowano

LED.

Opublikowano
18 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

LED.

RNS-E LED zamiast przycisku CD/TV ma przycisk MEDIA.

Edytowane przez lucasek

Opublikowano
38 minut temu, lucasek napisał(a):

RNS-E LED zamiast przycisku CD/TV ma przycisk MEDIA.

Nie wszystkie. Te z początku pomimo tego, że mają nr części ...193 i wyświetlacz LED, mają przycisk CD/TV.

 

Decydujący jest nr części ...193.

Opublikowano
W dniu 20.05.2023 o 16:55, Muskel1 napisał(a):

Nie wszystkie. Te z początku pomimo tego, że mają nr części ...193 i wyświetlacz LED, mają przycisk CD/TV.

 

Decydujący jest nr części ...193.

Tylko naklejkę mógł ktoś podmienić. Według wersji softu i jakości wyświetlacza, jest to zwykły RNS-E 

Opublikowano

Należałoby podłączyć pod kompa i sprawdzić jaki nr części pokaże.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.