Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi


Nawet nie chce mi się rozważać jak się jeździ na 19-sto calowym naleśniku :D

nie czuję różnicy między 18tką, a 19tką ;) jestem przyzwyczajony, w C7 mam 20 cali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma 225/35R19 i krzywi się na samą myśl, że musi jechać gablotą do miasta... :decayed:

A6C7 ma większe koło, więc w nim na tej samej feldze jest więcej gumy pomiędzy asfaltem a samochodem w porównaniu do A4 B6/B7 :)

Jaki masz w nim rozmiar koła dokładnie i jaka felga max. podejdzie? 21" da radę?

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

255/35/20, w A5 miałem 255/35/19.

czy 21 podejdzie? pewnie podejdzie.. ale po co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak u mnie by się prezentowały :eusathink: Jędrek nie będziesz w okolicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się w końcu zmotywuję żeby dojechać w Wasze rejony :facepalm:

wezmę Bułę i ruszymy do Was na dwa bezdaszniki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2f0evpx.jpg

Pięknie Jędruś się prezentuje to Twoje cabrio, koło zdecydowanie na plus :kox: jak wpadnie gwint to będzie miód malina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się w końcu zmotywuję żeby dojechać w Wasze rejony :facepalm:

wezmę Bułę i ruszymy do Was na dwa bezdaszniki :kox:

:wub::kox: no i super :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tych opon się doczepię... z tego co widzę masz Federale 215/35R19 85W... taki indeks do ciężkiego cabrio? :facepalm:

Ja miałem u siebie 88 (560kg) przez kilka lat... jakoś tak w 2014r. zaczęły skrzypieć w czasie jazdy a pod koniec 2015r. przednie się rozleciały tak, że druty z nich powyłaziły :exclamation:

Tak naprawdę to chyba tylko raz wiozłem w tym aucie komplet pasażerów z zapełnionym bagażnikiem... no i od czasu do czasu wożę żonę z dzieckiem :) W każdym razie przez większość czasu wożę nim tylko siebie i powietrze, a więc waga auta nie przekracza 1800-1900kg.

I nawet pomimo tego opony Pirelli z indeksem 88 nie dały rady :kwasny:

Zalecane są co najmniej 93... fabryczne były 94 i takie teraz mam.

Nie ma co poprawiać fabryki... lans nie jest tego warty :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyer, ależ ja już przecież wiem, że Ci się to nie podoba.. tak, jak i amerykańska klapa (dlatego zmieniłeś przecież na EU :) ). co do klasy wagowej, to moje auto jest odrobinkę lżejsze niż Twoje, zobaczymy ile te opony wytrzymają. jak padną po sezonie czy po dwóch to się wymieni i tyle - dla mnie to nie jest tragedia ;) poza tym, ja tym autem robię 5-6 tys km rocznie..

a co do poprawiania fabryki... wypowiedziałeś te słowa chyba na nieodpowiednim forum, tu ludzie (w większości) lubią poprawiać fabrykę :decayed:

mi się podoba, a przecież o to chodzi, prawda? ;) w poniedziałek auto idzie na serwis i wpadnie w końcu gwint :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprawianiu fabryki miałem na myśli kwestionowanie tego co inżyniery w VAG-u obliczyły, czyli właśnie indeksu nośności :)

A na forum są tacy co uważają, że wiedzą lepiej... sorry, musiałem to napisać :P

Optycznych tuningów nie czepiam się jako takich, bo sam jeżdżę w przebudowanej budzie :decayed:


jak padną po sezonie czy po dwóch to się wymieni i tyle - dla mnie to nie jest tragedia

Tragedia będzie jak strzeli Ci w czasie jazdy... Musiałbyś widzieć moją minę jak zobaczyłem druty w oponie... i pomyśleć, że dzień wcześniej wracałem z długiej trasy.

Mnie i preziowi się upiekło... na kogo tym razem Kostucha będzie polować? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę to zobaczyć na gwincie! :naughty:

Ja też :decayed: pierwszy robię fotki !!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi mnie to :-D! Jaki gwint pakujesz? Osobiście jeżdżę na Kw v2, w starym aucie miałem mts i różnica jest mega, tak że odradzam pakować chinczyki. Co do felg to sam myślałem nad takimi ale koniec końców szykuje się wycieczka do Dawmaca po koła:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki gwint pakujesz?

szału nie będzie - FK. wyjeżdżam tym autem tylko w ładną pogodę i robię 5-6 tys km rocznie. chciałem na początku AP, ale stwierdziłem, że jak to nie jest moje auto na co dzień to wystarczy taki. tym bardziej, że trafił się naprawdę za śmieszne pieniądze ;)

Chcę to zobaczyć na gwincie! :naughty:

Ja też :decayed: pierwszy robię fotki !!! :decayed:

pierwszy robię ja :decayed: choć i tak pewnie będą słabe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki gwint pakujesz?

szału nie będzie - FK. wyjeżdżam tym autem tylko w ładną pogodę i robię 5-6 tys km rocznie. chciałem na początku AP, ale stwierdziłem, że jak to nie jest moje auto na co dzień to wystarczy taki. tym bardziej, że trafił się naprawdę za śmieszne pieniądze ;)

Chcę to zobaczyć na gwincie! :naughty:

Ja też :decayed: pierwszy robię fotki !!! :decayed:

pierwszy robię ja :decayed: choć i tak pewnie będą słabe :grin:

No ja kupowałem KW bo autem jeżdżę na codzień a i w planach jest Air :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto odebrałem we wtorek, do tej pory nie wrzucałem tu żadnego zdjęcia bo auto było brudne.. teraz pogoda średnia, więc też nie ma kiedy strzelić zdjęć.. więc poniżej foto brudnego auta w dniu odbioru:

e8CDx7W.jpg

moje wrażenia? jest bardziej miękko niż na 1BV, fajnie się jeździ. jest dosyć nisko, niektóre drogi w Bydgoszczy muszę omijać ze względu na debilnie zrobione progi zwalniające. wjazd do garażu? deski się przydają :decayed:

w czwartek jadę na ponowne ustawienie (podobno miałem pojeździć trochę by się ułożył). ustawię go na 62 cm i będzie dobrze.

ponadto w auto całe glinkowałem, a dzisiaj zaimpregnowałem dach ;) trochę późno, ale nie było wcześniej czasu.. :whistling:

jak będzie docelowo ustawiony to wrzucę więcej zdjęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Jak będziesz chciał to możemy Jędrek się ustawić i może dwóch aut porobimy fotki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Jak będziesz chciał to możemy Jędrek się ustawić i może dwóch aut porobimy fotki :mysli:

o to to i wyślijcie cos do kalendarza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...