Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1996 80 Avant RS2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo Panowie i Panie,

Ostatnio malo czasu na forum ale zyje :)

UWAGA, bede sie chwalil :P

Takie tam stare Audi, 17 lat marzen i snow sie spelnilo. Strasznie dluga historia ogolnie, ale co po niektorzy wiedza, ze ja tak naprawde to kocham stare Audi quattro..

Wiecej info jak juz bedzie pod domem bo narazie caly czas cos nie tak wychodzi :(

Bolaczka starych Audi quattro sa ich poprzedni wlasciciele, pseudo entuzjasci. Bylo tak i bedzie, ale chyba dotyczy to wszystkich aut :)

Wiec jak narazie RSunia, jak ja nazywam sie gotuje bo cos tam jej spada (wezyki sryki) syczy i pierdzi ale jedzie jak szalona, Takie tam 1,8bar. Juz dzisiaj miala byc pod domem ale powiedzialem jedno.

Reszta kasy bedzie doplacona sprzedawcy jezeli bede mogl nia na kolach, legalnie przyjechac do domu. Nie mam czasu teraz, zeby grzebac przy silniku i przewodach bo mam syna 4 miesiecznego, ktory potrzebuje ojca, matka potrzebuje faceta a nastolatka potrzebuje tez, ojca.

Do tego sa swieta :banan:

A wiec info od ASO, ktore dostalem po ustaleniu odpowiedniego VINu. Wielkie dzieki dla jednego pana z Fota Groblewski :):hi: Bo oczywiscie i to potrafily norki przekrecic. OMG co na narod :facepalm::grin: Ale Makki sie dopatrzyl i mam nadzieje ze juz w poniedzialek odpowiedni VIN pojawi sie w dowodzie rejestr.

untitled2_3.jpg

Jakbym do swiat nie mial czasu wstawic czegos wiecej, to zycze wszystkim wesolych swiat i szczesliwego Audi quattro roku :hi:

Pzdr

Maciej

Edytowane przez _Makki_

Opublikowano

Powodzenia , zapodaj foty furacza.

Opublikowano

:kox::kox::kox: Kox Panie Macieju - Kox przez duże K :)

Gratki zakupu :good::good::good:

Opublikowano

zapowiada się pięknie :kox:

Opublikowano

wrzucaj foty bo każdy ciekaw jest

Opublikowano

makki to ta czarna od kristiana?

Opublikowano

kurde poruszyłeś mi gula :decayed:


ja mam nadzieję, że będzie niebieska :kox:

Edytowane przez duffy

Opublikowano

Elo Panowie i Panie,

Ostatnio malo czasu na forum ale zyje :)

UWAGA, bede sie chwalil :P

Za późno juz i tak cały internet wie :P

Super sprawa w końcu zanabyles fajnego klasyka szkoda ze nie Nogaro ale kolor i tak chyba najfajniejszy zaraz po Nogaro

Mam nadzieje z stan wyjściowy troche lepszy od twojego drugiego URa chociaż znalezienie takiego auta w dobrym stanie to jak szukanie igły w stogu siana.

Opublikowano

Polar Silver Metallic; M7Y (D1)

zgadza sie :> ?

Opublikowano

poka foty

Opublikowano

obserwuję... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

makki to ta czarna od kristiana?

Z ta czarna jest cos nie tak.. Krystian sie ogarnac nie moze no i jest czarna a ja czarnych nie lubie :P

Za późno juz i tak cały internet wie :P

Super sprawa w końcu zanabyles fajnego klasyka szkoda ze nie Nogaro ale kolor i tak chyba najfajniejszy zaraz po Nogaro

Mam nadzieje z stan wyjściowy troche lepszy od twojego drugiego URa chociaż znalezienie takiego auta w dobrym stanie to jak szukanie igły w stogu siana.

W koncu? Stary, 3 lata poszukiwan.. Chyba wszystkimi w Norwegii juz jezdzilem. Ksiazke moge napisac o RS2 w Norwegii :) Ale w koncu doszedlem do wniosku ze szybciej Adas bedzie mial 18 lat niz ja znajde perelke :P Wiec trzeba bylo kupic co jest w fajnym kolorze i samemu sobie zrobic perelke ;)

Polar Silver Metallic; M7Y (D1) [/size]

:thumbup1:

1932787101524765269814023810652160021069[/size]

Jest pod domem, 4 podejscia na przyjazd. W koncu 110km jechalem 3 godziny a i tak awaria po drodze i dojechalem upieeeeeeeeerd*****. No ale damy rade :)

Opublikowano

Gratulacje! Nic tak bardziej nie cieszy jak swoja wymarzona zabawka pod domem :kox: Mam nadzieje, że i ja kiedyś nabędę wymarzone auto jakim dla mnie jest lancia delta hf integrale w kolorze żółtym albo czerwonym :kox:

Edytowane przez szafa

Opublikowano

Maki dobrze "inwestujesz" w marzenia , Tym bardziej że te nowe auta są robione strasznie i psuja się na potęge .

Jak ją dopracujesz po swojemu, to da ci więcej frajdy niż nowe auto z salonu i będzie mniej awaryjne .

Czekamy na więcej fotek .

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

foty foty foty :kox:

Opublikowano

makki to ta czarna od kristiana?

Z ta czarna jest cos nie tak.. Krystian sie ogarnac nie moze no i jest czarna a ja czarnych nie lubie :P

Za późno juz i tak cały internet wie :PSuper sprawa w końcu zanabyles fajnego klasyka szkoda ze nie Nogaro ale kolor i tak chyba najfajniejszy zaraz po NogaroMam nadzieje z stan wyjściowy troche lepszy od twojego drugiego URa chociaż znalezienie takiego auta w dobrym stanie to jak szukanie igły w stogu siana.

W koncu? Stary, 3 lata poszukiwan.. Chyba wszystkimi w Norwegii juz jezdzilem. Ksiazke moge napisac o RS2 w Norwegii :) Ale w koncu doszedlem do wniosku ze szybciej Adas bedzie mial 18 lat niz ja znajde perelke :P Wiec trzeba bylo kupic co jest w fajnym kolorze i samemu sobie zrobic perelke ;)

Polar Silver Metallic; M7Y (D1) [/size]

:thumbup1:1932787101524765269814023810652160021069[/size] Jest pod domem, 4 podejscia na przyjazd. W koncu 110km jechalem 3 godziny a i tak awaria po drodze i dojechalem upieeeeeeeeerd*****. No ale damy rade :)

Sadzac po wskazniczku i tego nie ominęła ręka "tjunera"

Z autami tego typu w tym wieku terzeba liczyć sie z tym ze perły raczej sie nie dostanie wiec trzeba brać co jest w miere do uratowania przygotować worek pieniędzy i masę czasu.Plus tego konkretnego auta w przeciwieństwie do innych URow tego okresu jak S2 czy S4 jest taki ze ceny tego auta bedą juz tylko rosły w przeciwieństwie do tych drugich które jeszcze sporo muszą poczekać a i tak takiego statusu i wartości kolokcjonerskiej sie nigdy niedoczekaja.

Opublikowano
  • Autor

Mala reklama i trochu dzwieku na koncu ;):thumbup1::wub:


Mylem RSunie tylko od zewnatrz, bez zciagania kol jakies 4 godziny.. Tak to kupowac RSa od entuzjastow.. pfffffffffff
Troche pracy mnie czeka ale jak narazie ciesze sie jazda RSem, ze skrzynia od TDI ooooooooomfg. Cala Norwegia :grin:
dsc03772.jpg
dsc03773.jpg
dsc03775.jpg
dsc03777.jpg
dsc03778.jpg
dsc03779.jpg
dsc03790.jpg
dsc03792.jpg
dsc03796.jpg
:hi:
Opublikowano

rs2 i r5 w turbie to legenda.

Opublikowano

super fura

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.