Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba mierzyc

Ok, dzięki.

Jutro pomierzę i wówczas będzie decyzja.

Wolałbym na zasadzie p&p, ale posprawdzam jeszcze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dev posiadasz jakies zestawy do pogonienia?

i jak cenowo to wyglada?

Opublikowano

W tej chwili tylko przody 320mm

1200zl

Opublikowano

To poczekam az bd komplet

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jaka cena samych klocków i tarcz 320?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak rozpoznac zaciski 320 z a6 c5 od a4 b7 3.0 tdi ?bo mam felgi na zime biedrony 16" i wiem ze wejda tylko te z a4 b7 ale nie wiem jak je rozroznic zeby nie kupic z a6 c5

Edytowane przez kisielek123

Opublikowano

Nie ma znaczenia

Opublikowano

Czy zaciski 320 od A5 będą pasowały do B7 ?

a58a89b102ece1ba.jpg

Opublikowano

Beda

Opublikowano

Przy swapie hebli z 312 na 320 osłony tarcz podejdą stare czy trzeba większe? To samo pytanie odnośnie tyłu. Zastanawiam się nad swapem, ale nurtuje mnie kwestia czy stare heble 312 i 255 są do późniejszej odsprzedaży bo nie chciałbym żeby leżały w garażu rok czy więcej czasu...

Opublikowano

Przy swapie hebli z 312 na 320 osłony tarcz podejdą stare czy trzeba większe? To samo pytanie odnośnie tyłu. Zastanawiam się nad swapem, ale nurtuje mnie kwestia czy stare heble 312 i 255 są do późniejszej odsprzedaży bo nie chciałbym żeby leżały w garażu rok czy więcej czasu...

Nie trzeba zmieniać osłon .

Opublikowano

Z tyłu też? bo z tyłu widać że osołony są bardzo blisko tarcz i przy swapie z 255 na 288 to raczej nie wejdzie :P

Opublikowano

Tył zmieniasz

Opublikowano

Mam 312 i 245, chciałbym zmienić na 320 na przód i nie wiem co z tyłem tzn. obowiązkowo 288 czy wystarczy zmienić na 255 i będzie ok i się na razie nie stresować...? :) Bo z tymi 288 trochę deficyt... Dzięki z góry.

Nikt nie wspomoże dobrym słowem...?

Edytowane przez sebamol

Opublikowano

wkładaj 288 i nie patrz na $$$$$ (dobre słowo)

Opublikowano

wkładaj 288 i nie patrz na $$$$$ (dobre słowo)

z tym deficytem to raczej chodziło, że tych zestawów 288 jest mało...:)

Opublikowano

wkładaj 288 i nie patrz na $$$$$ (dobre słowo)

z tym deficytem to raczej chodziło, że tych zestawów 288 jest mało... :)

lezy i czeka u mnie tylko bez osłon :naughty:

Opublikowano

Witam przygotowyje fure do zmiany z multi na q manual i pytanie moje brzmi czy s4b6 4.2v8 bez problemu założę zaciski tarcze do a4b6 1.8t jaki w s4 był rozmiar tarcz przodu i tyłu? dziękuję

Opublikowano

Witam przygotowyje fure do zmiany z multi na q manual i pytanie moje brzmi czy s4b6 4.2v8 bez problemu założę zaciski tarcze do a4b6 1.8t jaki w s4 był rozmiar tarcz przodu i tyłu? dziękuję

założysz bez problemu, 345 przód i 300 tył

Opublikowano

wkładaj 288 i nie patrz na $$$$$ (dobre słowo)

z tym deficytem to raczej chodziło, że tych zestawów 288 jest mało... :)

lezy i czeka u mnie tylko bez osłon :naughty:

a osłony w aso - 245 zeta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.