Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam serdecznie do udziału w konkursie

:good:

>> Najładniejsza A4 na forum <<

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po długim czasie postanowilismy w moim aucie załozyć jako pierwsi w Polsce chyba duże turbo w AUDI A4 B7. Dodatkowo wydech 3 cale i kilka innych patentów. Niestety sterownik EDC16 nie jest tak fajnym komputerem jak poczciwe EDC15 i ma dużo mniejsze możliwości do tuningu. Efekt wstępny, z czesem bedziemy robic korekty. Momment obrotowy ustawiliśmy specjalnie na takim poziomie na moja odpowiedzialność na testy. Na bieżąco będę informował o jakis awariach lub uślizgnięciach. Auto w porównaniu do poprzedniego setupu ciagnie dużo szybciej i prawie do 5000tyś.

patroxbigturbo.th.jpg

Opublikowano

to bardzo duzo ciagnie biorac pod uwage ze diesle sie kreca do 4-4.5tys :gwizdanie: (pomijam fakt ze napisales 5000tys - to chyba silnik od rakiety :wink4: ).

Nie jestem specem ale dla mnei wykres konczy sie na 4.6 i ja bym go dalej nie krecil , wogole bym go nie krecil pod ta skale...

Moment miazga jak sprzeglo to wytrzyma to spoko choc widze ze szczyt przy 2.5.

Opublikowano
  • Autor

to bardzo duzo ciagnie biorac pod uwage ze diesle sie kreca do 4-4.5tys :gwizdanie: (pomijam fakt ze napisales 5000tys - to chyba silnik od rakiety :wink4: ).

Nie jestem specem ale dla mnei wykres konczy sie na 4.6 i ja bym go dalej nie krecil , wogole bym go nie krecil pod ta skale...

Moment miazga jak sprzeglo to wytrzyma to spoko choc widze ze szczyt przy 2.5.

Silniki 2,0 16v maja dużo większy flow przez głowice i można je kręcić wyżej. Auto zostało niedoachamowane przez i tak zbyt dużą prędkośc na rolkach. Sprzegło jest w stanie wytrzymac 490nm. testowo sprawdzaliśmy i trzymało bez problemu( 400nm było juz przy 2100obr.

patroxbigturbo493nm.th.jpg

Opublikowano

Po długim czasie postanowilismy w moim aucie załozyć jako pierwsi w Polsce chyba duże turbo w AUDI A4 B7. Dodatkowo wydech 3 cale i kilka innych patentów. Niestety sterownik EDC16 nie jest tak fajnym komputerem jak poczciwe EDC15 i ma dużo mniejsze możliwości do tuningu. Efekt wstępny, z czesem bedziemy robic korekty. Momment obrotowy ustawiliśmy specjalnie na takim poziomie na moja odpowiedzialność na testy. Na bieżąco będę informował o jakis awariach lub uślizgnięciach. Auto w porównaniu do poprzedniego setupu ciagnie dużo szybciej i prawie do 5000tyś.

patroxbigturbo.th.jpg

U grubo Panie :good:

Czy takie mody będziesz oferował z gwarancją na 100.000 kilometrów... :kox: ??

Jak tak to się piszę :naughty:

Opublikowano

ba$ior chyba przy 100 zapomniałeś dodać k ?? :decayed: Sorry za OT Patrox Wyniki :kox::good:

Opublikowano

ba$ior chyba przy 100 zapomniałeś dodać k ?? :decayed: Sorry za OT Patrox Wyniki :kox::good:

no właśnie :cool1:,bo gwarancja na 100km to starczyła by tylko dla mydla,on tyle kilosów robi przez rok :decayed:

OT

Opublikowano

bo gwarancja na 100km to starczyła by tylko dla mydla,on tyle kilosów robi przez rok :decayed:

Taaaa pogadaj sobie. To 2.0 Twoje 2.5 rozgniecie na kwaśne jabłko

Patox wynik :kox::good:

Opublikowano

No to mi gul skoczył :notworthy:, w sobotę pogadamy o moich modach :disgust:

Opublikowano
  • Autor

od ostatniego strojenia zrobione juz 1500Km. To nie był finalny wykres, wkrótce kolejne update. Bede relacjonował na bieżąco. A co do przebiegu to przy rozsądnym kierowniku i następne 150 tys się zrobi. A sprzęgła seryjne często padaja, szczególnie docisk z winy fabryki. Obecnie auto porównywalnie jedzie do lekko zmodzonego 3,0 tdi

Opublikowano

No no jedzie i to szybko :good: ale pamiętaj, że to FWD a nie Qwattro :tongue4: ale i tak bardzo Ciebie lubię :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

No no jedzie i to szybko :good: ale pamiętaj, że to FWD a nie Qwattro :tongue4: ale i tak bardzo Ciebie lubię :embarrassed:

Co prawda to prawda, poprzedni mój samochód miał napęd na cztery koła. Ale w moim przekonaniu nie ma potrzeby do tego samochodu wsadzać quattro, obecnie mam opony na zimę 205/50/17 i nie mam większych problemów z trakcja. A jak chce polatać bokami to wsiadam w mój poprzedni samochód. Do startów na 1/4 mili mamy też inny samochód, a to jest zwykły szary samochodzik do jazdy na co dzień. Pozdrawiam

Opublikowano

A poprzedni samochod to...? :wink4:

Opublikowano

pięknie :good: [i prawie 30 stopni :blink: ]

Opublikowano

wynik naprawdę zacny :notworthy: no to się można zdziwić na drodze napotykając takiego cichociemnego potwora :bicz:

Leon również był śliczny, szkoda że nowy właściciel nie zachował mocy.....

Opublikowano

Tu zdjęcia podczas pomiarów

http://img5.imageshack.us/img5/2364/dsc6289.jpg

dsc6286.th.jpg

to nowa hamownia w dynosofcie??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak, do 1000Ps i 1400Nm.

Opublikowano

Przód tej B7ki po prostu miażdzy ... :slina::notworthy::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.