Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać, widzę, że beze mnie sporo się dzieje:P ja już jeździłem małą bestią i robi wrażenie:) brakuje mi jeszcze tylko maski:D a i mam pytanie czy orientuje się ktoś czy autko przejdzie przegląd z wywalonymi poduchami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myślę że do tego się nie przyczepią, tylko musisz taśmą zalepić żeby nie było tego aż tak widać;p I jak chcesz zrobić przegląd to w rawie na obwodnicy bo tam się samemu wjeżdża na przegląd i nikt Ci do samochodu nie wsiada:D

Kiedy ją kończysz i mi dasz się karnąć;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łyszkowicach też jest spoko stacja:P dzisiaj podniosłem ją do góry i się okazało że jest rozwalone łożysko i wyrwana półośka z prawej strony i musiałem ją regenerować, czyli jeździłem na 3 kołach :D muszę jeszcze załatwić maskę i zostaje przegląd i rejestracja. Chociaż przegląd jest francuski do sierpnia 2013 ale pewnie w tym chorym kraju to nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jakieś 8 foteczek ze spotów z różnych terminów, ale chyba tu ich nie było

tam gdzie 2 samochody to ten niby pierwszy spot gdzie ja i malin się tylko zebraliśmy :decayed:

skc pictures by 8pulpit7 - Photobucket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegląd i tak musisz w Polsce zrobić;/ jeszcze tylko skarbowy i możesz rejestrować;p

Pierwszy spot naprawdę z dużą frekwencją;p

Może teraz zmienimy miejscówkę spotkań, gdzieś gdzie jest całkiem dobre oświetlenie bo nad zalewem to troszkę za ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema Pany:) Zapraszamy jutro na spocik do Łodzi, na Real, lub Port Łódź, jeżeli będzie padać;] Zmontujcie jakąś ekipę i będzie raźniej;) Wpadajcie, zapraszamy;] 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś nie dam rady do Łodzi bo w stolicy siedzę;p damy znac jak termin ustalimy i ekipe zbierzemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w jakąś niedzielę:P zobaczymy co pokaże koniec tygodnia:)

Końcówka tygodnia wiesz co może zwiastować..:drunk::radocha: Także nie byłbym taki pewien czy do niedzieli wytrzeźwiejesz:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...