Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aha, Pany pamiętajcie naładować na sobote akumulatorki od aparatów :gwizdanie:.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1.Pulpit

2.Malin01

3.Skovroon

4.Tobi_one

5.sebastian_marat

6. paulo77

7. misiek_23

Opublikowano

Chorobcia, żeby nam się pogoda wyklarowała na sobote :mysli:

A przy okazji chciałem zapytać, Tobi_one czy Ty należysz do Skierniewickiego klubu itcs czy cuś w tym stylu (wylookałem na tablicach) ?

Pytam bo może są tam jacyś ludzie z A4 i może byś ich ściągnął na spota ?

Opublikowano

no w płocku jest całkiem sympatycznie, ale pod snow drifty niż na spota, ale do weekendu powinno być już dobrze tak jest na prognozach :

Sobota, 14.03.2009

6 0 °C

1024 hPa

Śnieg: 0.0 mm

Deszcz: 0.0 mm

Wiatr: 8 km/h

ciśnienie troche wysoki :polew:, ale poza tym jak będzie tak to już jest nieźle

Opublikowano

Chorobcia, żeby nam się pogoda wyklarowała na sobote :mysli:

A przy okazji chciałem zapytać, Tobi_one czy Ty należysz do Skierniewickiego klubu itcs czy cuś w tym stylu (wylookałem na tablicach) ?

Pytam bo może są tam jacyś ludzie z A4 i może byś ich ściągnął na spota ?

nom należe, ale nikt poza mna nie ma tam A4 :tongue4: takze nie bardzo[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:41_________________________________________________a moze chcesz sie zapisac?? :)

Opublikowano

nom należe, ale nikt poza mna nie ma tam A4 :tongue4: takze nie bardzo[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:41_________________________________________________a moze chcesz sie zapisac?? :)

Pogadamy w sobotę to mi wyjaśnisz co i jak.

Ale na razie oprócz kołpaków to wiesz żadna rewelacja z mojej furmanki :decayed:

Opublikowano

Witam!

Termin mi bardzo nie pasuje ale postaram się być. 50/50

Opublikowano

Witam!

Termin mi bardzo nie pasuje ale postaram się być. 50/50

:good:
Opublikowano

no to do zobaczonka jutro na spocie :drinks:

Opublikowano

Spocik przeszedł do historii :)

Opublikowano

Kurcze myślełem, że będę pierwszy :decayed:

Było bardzo fajnie, zjechało się nas 2 razy więcej niż miało być więc dobrze to wróży na przyszłość :>

Fotek mam około 50 ale wrzucę je jutro jak przejrze na spokojnie.

Pozdrawiam wszystkich i do następnego razu :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 18:50_________________________________________________Albo wrzuce na szybko 3 fajne fotosy

51663195.th.jpg

45163723.th.jpg

41707933.th.jpg

Opublikowano

no to czekamy na wiecej fotek :) było sympatycznie nawet :tongue4:

ale jak dla mnie to najlepsza integracja to :drinks:

Opublikowano

ale jak dla mnie to najlepsza integracja to :drinks:

dobrze mówi dajcie mu wódki!! :):good: :good:

jak na pierwszy oficjalny spocik to bardzo fajnie było i najważniejsze ze frekwencja dopisała :naughty: :naughty: :good: :good:

Opublikowano

Na kolejne spotkanie postaram się kilku właścicieli A4 zwerbować. Może kolega od S4 da się też namówić :)

pozdrawiam

Tommi

Opublikowano
:hi: pokazaliśmy dzisaj. :good: skoro dziśaj frekwencja przerosła nasze ozcekiwania :shocked: to pomyślcie co moze by nastepnym razem :kox:
Opublikowano

Ładnie nas było. Ja liczyłem że będzie nas z 5 - 6 a tu okazało się że było 14. aby tak dalej i więcej nas było. :>

Opublikowano

najfajnieszy byl przejazd :) widok tych wszystkich Audi w lusterku bezcenny :>

no pokazcie jakies foty :a4fan:

Opublikowano

nie każdy miał taki widok w lusterku :> ja miałem przez chwilę allroada który się dołączył i uciekł :tongue4: a było fajnie:)

fotka z mojego szyberdachu, troche mało autek widać http://img24.imageshack.us/img24/4650/dscn8150.jpg

Opublikowano

Jeszcze jedno ode mnie.

Fota z Rynku, ale w razie co, to nas tam nie było :decayed:

30232475.th.jpg

ps. jutro postaram się zdziałać jakiś fajny bannerek :naughty:

Opublikowano

No to wrzucam fotki...

Gdyby ktoś chciał więcej - mam więcej. :)

amarczak_sample_20090314_001.jpg

amarczak_sample_20090314_002.jpg

amarczak_sample_20090314_003.jpg

amarczak_sample_20090314_004.jpg

amarczak_sample_20090314_005.jpg

amarczak_sample_20090314_006.jpg

amarczak_sample_20090314_007.jpg

amarczak_sample_20090314_008.jpg

amarczak_sample_20090314_009.jpg

amarczak_sample_20090314_010.jpg

amarczak_sample_20090314_011.jpg

amarczak_sample_20090314_012.jpg

amarczak_sample_20090314_013.jpg

amarczak_sample_20090314_014.jpg

amarczak_sample_20090314_015.jpg

amarczak_sample_20090314_016.jpg

amarczak_sample_20090314_017.jpg

amarczak_sample_20090314_018.jpg

amarczak_sample_20090314_019.jpg

amarczak_sample_20090314_020.jpg

amarczak_sample_20090314_021.jpg

Pozdrowionka dla wszystkich!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.