Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no cos opustoszal nasz temat spotowy, i frekwencja na spocie tym bardziej :thumbdown:[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 17:37_________________________________________________no więc tak to wyglądało...

na początku było nas dwóch...

a3df2d274121abccmed.jpg

8f172503294a3b09med.jpg

e617507a72ddaaa7med.jpg

potem nadciągnęły posiłki...

number 3 :wink4:

6fc207085598dd25med.jpg

and 4 :wink4:

28af3bf4e891c8bbmed.jpg

w tle piłka do kosza :wink4: (dzięki Paulo77 za zaopatrzenie w sprzęt :naughty: )

d86a909d91aad43dmed.jpg

and reklama sprzętu klubowego :tongue4:

b16f0e190e74a46bmed.jpg

podsumowujac szkoda, że było nas tak mało, ale było bardzo sympatycznie, troche się pograło w kosza, pośmiało no i mamy pewne plany co do następnego spota tym razem :drunk: więc może będzie więcej chętnych :gwizdanie: prawda Panowie? i Panie? :)

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To i ja dorzuce od siebie parę fotek :wink4:

Mysle że nad wynikiem gry nie ma co dyskutowac.. bo jak mówiłem wszystko było ustawione :tongue4: :tongue4:

10102009726.jpg

10102009727.jpg

10102009728.jpg

10102009729.jpg

tak jak powiedział Tobi.. do następnego razu :wink4:

(Tobi mogłeś te muchy z mojego zderzaka jakoś wyretuszować hehe :tongue4: :tongue4:)

Opublikowano

To i ja dorzuce od siebie parę fotek :wink4:

Mysle że nad wynikiem gry nie ma co dyskutowac.. bo jak mówiłem wszystko było ustawione :tongue4: :tongue4:

10102009726.jpg

10102009727.jpg

10102009728.jpg

10102009729.jpg

tak jak powiedział Tobi.. do następnego razu :wink4:

(Tobi mogłeś te muchy z mojego zderzaka jakoś wyretuszować hehe :tongue4: :tongue4:)

a Ty mogłeś zamalować moją tablice rej. :tongue4:

Opublikowano

No to pare fotek ode mnie

dsc00971ut.jpg

dsc00972pm.jpg

dsc00977oz.jpg

:tongue4:

dsc00976c.jpg

Opublikowano

No to pare fotek ode mnie

dsc00971ut.jpg

dsc00972pm.jpg

dsc00977oz.jpg

:tongue4:

dsc00976c.jpg

Nie przechwalaj sie :tongue4:

ogólnie frekwencja dopisała jak "nigdy" :tongue4:

ja już ma drivera, więc spocik :drunk: jak najbardziej się przyda :tongue4:

Opublikowano

u mnie też nie ma problemu :wink4: tylko trzeba ustalić termin i miejsce :wink4: i zrobic rezerwacje najlepiej :good:

Opublikowano

Ja mogę zebrac kasiorke i przechować jakby miało dojść do spotkania :naughty:

A dla nieobecnych na spocie chciałem przekazać, że kolejny modzik został dokonany w mojej furce - dokładki w kolor :cool1:

Tutaj można to oblookać

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alz_projekt_black_lady_fele_tn6_18_zawias_hr_3020-t36561.0.html

Można również komentowac, ale tylko pozytywnie :>

Opublikowano

Tobi głos oddany ! :>

mysle ze teraz masz duza szanse na wygraną :naughty:

jakby jeszcze fela byla wieksza to w ogole byloby kox :kox:

Opublikowano

Tobi głos oddany ! :>

mysle ze teraz masz duza szanse na wygraną :naughty:

jakby jeszcze fela byla wieksza to w ogole byloby kox :kox:

będzie z czasem :wink4:

Opublikowano

Zima się zrobiła straśliwa... :) Teraz to chyba tylko spoty gdzieś pod dachem...

Snoopy83, nieaktualną mocno stopkę masz... :)

Opublikowano

też głos oddałem

powiem, że ładnie odskoczyłeś :gwizdanie:

Opublikowano

Głos Prezesa również oddany :hi:

Tobi, a powiedz kto Ci taką profesjonalną fote strzelił (zdjęcie wydaje mi się jakoś dziwnie znajome, jakbym już kiedyś widział inne zdjęcia tego autora :mysli: )

Opublikowano

to zdjęcie jest autorstwa kolegi marshalla

podoba się? :wink4:

Opublikowano

to zdjęcie jest autorstwa kolegi marshalla

podoba się? :wink4:

tak tez myslalem.. :tongue4:
Opublikowano

ja wczoraj na wiadukcie o 16.30 śmignąłem kolegę marshalla ale chyba mnie nie zauważył :tongue4:

Opublikowano

to zdjęcie jest autorstwa kolegi marshalla

podoba się? :wink4:

Podoba, podoba :)

Od razu widać rękę profesjonalisty :cool1:

Opublikowano

a to czemu??

Opublikowano

Panowie.... musze z przykroscia stwierdzic.... :wallbash: iz nie zawitam juz (chyba) na naszym skierniewickim spocie swoją A4... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

co sie stało? nie mow ze Audi rozwalone... albo kupiles cos innego :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.