Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

naprawa wyswietlacza fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic się nie da zmienić w zasilaniu , nie przy chińskim - trzeba z foliami się pobawić

Opublikowano
  • Autor

Ja mowie o jasności podświetlenia. Skoro zamiennik swieci za jaskrawo w stosunku do reszty to zmiana napiecia diod podswietlajacych rozwiązuje problem. Nie pisze o barwie wyświetlacza bo to zupelnie inna sprawa. Czyli przy ori da sie zmienic a przy chinskim nie?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Proponuję porównać układ na taśmie chińskiego fisa i specyfikację drivera na taśmie ori i będzie wszystko wiadomo.

Z tą jasnością diód pod fis to niełatwo będzie to wykombinować jeśli w ogóle możliwe.

Z Fazii żeśmy nakombinowali się strasznie i tylko folie dają jakikolwiek efekt.

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor

jak dorwe licznik jakis do testów to sprawdzę jak one sa zasilane i co mozna zrobic bo tak to tylko te Wasze folie albo przyciemnienie calosci potencjometrem. A jakie to folie kladliscie jesli mozecie zdradzić. Możliwe że folie będą szybszym sposobem bo efekt na fotce fajny. Ja bede kombinowal z dodatkową przetwornica.

Co do driverow to wiem ze to 2 rozne rozwiązania.

Edytowane przez osa_84

Opublikowano

Szczerze szkoda czasu na grzebanie na pcb ;)

Opublikowano
  • Autor

Co zrobie ze lubie ;-)

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A no to walcz :) z tymże to nie do końca kwestia jasności a tak naprawdę kontrastu

Edytowane przez Banan

Opublikowano

jak dorwe licznik jakis do testów to sprawdzę jak one sa zasilane i co mozna zrobic bo tak to tylko te Wasze folie albo przyciemnienie calosci potencjometrem. A jakie to folie kladliscie jesli mozecie zdradzić. Możliwe że folie będą szybszym sposobem bo efekt na fotce fajny. Ja bede kombinowal z dodatkową przetwornica.

Co do driverow to wiem ze to 2 rozne rozwiązania.

Za dużo czasu (były też straty w wyświetlaczach) na to poświęciliśmy aby zdradzać szczegóły

Opublikowano

Ja już zapomniałem że u mnie dwie sztuki na śmietnik poszły ;)

Edytowane przez Banan

Opublikowano
  • Autor

No rozumiem i nie mam pretensji do nikogo :-) po prostu zapytalem

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez osa_84

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja kupiłem z alli za ok 90 zł i działa dobrze jak na tą kwotę, wolniej zmienia wskazania gdy jest sporo na minusie, poza tym jak na razie jest ok, mam go 6 miesięcy, wymiana we własnym zakresie, nie ma większego problemu.

Opublikowano

Również mogę polecić, tylko wymiana nie jest taka prosta jeśli nie ma się pojęcia o lutowania ;)

Opublikowano

Czyli taki za 15$ będzie ok? A pierwszy lepszy elektromechanik to ogarnie? 

Edytowane przez kichy

Opublikowano

Pierwszy lepszy nie , bo już widziałem liczniki po magikach ;)

Opublikowano

Najlepiej jak sam rozbierzesz licznik i z wyświetlaczem oraz płytą główną licznika pójdziesz do jakiegoś serwisu GSM lub laptopów. Tam Ci to ogarną ;)
Instrukcja rozebrania licznika:
http://chomikuj.pl/soulmaster3m/VAG+AUDI+VW+itd/Wymiana+FIS

Opublikowano

Na Aliexpress kupisz o połowę taniej 

Opublikowano

Rozumiem że jeżeli na zegarach z przodu jest napisane vdo to to jest licznik vdo? Mam dokładnie taki sam 

81_1279542685.jpg

Zostały mi tylko te czerwone linie oddzielajace

Edytowane przez kichy

Opublikowano

Do tego licznika chyba nie ma zamiennika , taśma jest inna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.