Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje B5


Degas

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Moj samochod to wersja B5, rocznik 1999, model 2000. Silnik 1,6 benzynowy a w srodku mieszcza się az 101 KM :>

Juz go uwielbiam...i jak narazie nie chce nic w nim zmieniac poza paroma rzeczami:

- opony zimowe

- nowy procesor do chorusa

Aha i mam jedno pytanie (zdaje sobie sprawe z tego, ze moze ono byc dosc idiotyczne :) ) ale ok pytam:

Zauwazylem ze chorus jest jakis szerszy niz standardowe radia samochodowe...wiec tak na logike wyszlo mi ze jak zamontuje nowe radio to zostana mi po obu stronach dwie szparki :P a nie dostalem z samochodem zadnych wypelniaczy, skad je wziac? i czy w ogole mam racje? czy brednie wygaduje? :P

pozdrawiam i na dole zalaczam kilka zdjec!

4.jpg

7.jpg

2.jpg

1.jpg

3.jpg

6.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik troche rzeczywiście mały, ale stan jakby stała przez te lata ...bardzo ładna ...fele zmień. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny sedan :good: Pierwsze co bym zmienił fo felgi na wieksze i delikatne obniżenie bo strasznie wysoko stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko bardzo fajne, ale :

silnik słabiutki, pewnie będziesz twierdził że wystarczy ale z czasem na 10000000% zmienisz zdanie

większe felgi, np. 17'' i lekka gleba, wystarczyła by -20mm

i jak dla mnie, ja jeszcze bym wyrezał zenon :naughty:

i jest :kox: :kox: :kox:

miłego użytkowania autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie :) ja sie zakochalem w tym A4 - nie wiem czy tez tak macie ale potrafie czasem przez godz stac i sie wpatrywac w niego... :D

A i jeszcze cos...to forum jest swietne!

pozdrawiam wszystkich

p.s

zgadzam sie...najlepiej wygladaja w nich radia firmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna audi, najlepszy kolor do każdego samochodu z klasa :) radio oczywiście w orginalne, wieksze kola ale przynajmniej 17-ki bo przy 16-kach to niewidać różnicy... nic nieobniżaj bo się zdziwisz nieraz jak zahaczysz o coś na naszych drogach zjadach i podjazdach, poprostu zmniejsza sie komfort jazdy przy dziurach ktore możesz przejechać(pokonać) przy normalnym zawieszeniu:) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...