Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc!

Moj samochod to wersja B5, rocznik 1999, model 2000. Silnik 1,6 benzynowy a w srodku mieszcza się az 101 KM :>

Juz go uwielbiam...i jak narazie nie chce nic w nim zmieniac poza paroma rzeczami:

- opony zimowe

- nowy procesor do chorusa

Aha i mam jedno pytanie (zdaje sobie sprawe z tego, ze moze ono byc dosc idiotyczne :) ) ale ok pytam:

Zauwazylem ze chorus jest jakis szerszy niz standardowe radia samochodowe...wiec tak na logike wyszlo mi ze jak zamontuje nowe radio to zostana mi po obu stronach dwie szparki :P a nie dostalem z samochodem zadnych wypelniaczy, skad je wziac? i czy w ogole mam racje? czy brednie wygaduje? :P

pozdrawiam i na dole zalaczam kilka zdjec!

4.jpg

7.jpg

2.jpg

1.jpg

3.jpg

6.jpg

5.jpg

Opublikowano

ładne :a4fan: silnik trochę mały ale to twój wybór

Opublikowano

silnik troche rzeczywiście mały, ale stan jakby stała przez te lata ...bardzo ładna ...fele zmień. :hi:

Opublikowano

Ładna :wink4:

Opublikowano

Bardzo ładny sedan :good: Pierwsze co bym zmienił fo felgi na wieksze i delikatne obniżenie bo strasznie wysoko stoi :)

Opublikowano

autko bardzo fajne, ale :

silnik słabiutki, pewnie będziesz twierdził że wystarczy ale z czasem na 10000000% zmienisz zdanie

większe felgi, np. 17'' i lekka gleba, wystarczyła by -20mm

i jak dla mnie, ja jeszcze bym wyrezał zenon :naughty:

i jest :kox: :kox: :kox:

miłego użytkowania autka :good:

Opublikowano

zaślepki są, poszukaj w aucie, w schowku, w podłokietniku tylnej kanapy, lub kup na alegro, pewnie z 5 zł :cool1:

Opublikowano

bardzo ladne i zadbane autko :good: kolorek rowniez fajny :cool1:

Opublikowano

super bryka :good:

Opublikowano

Ktoś dbał o nią. :good:

Opublikowano

Naprawdę ładne autko gratuluje. :hi:

Opublikowano

Bardzo ładna, super kolor i silnik też da radę.

Jak chcesz wymienić radio to na oryginał, najlepiej się prezentuje w Audi.

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie :) ja sie zakochalem w tym A4 - nie wiem czy tez tak macie ale potrafie czasem przez godz stac i sie wpatrywac w niego... :D

A i jeszcze cos...to forum jest swietne!

pozdrawiam wszystkich

p.s

zgadzam sie...najlepiej wygladaja w nich radia firmowe

Opublikowano

piękna audi, najlepszy kolor do każdego samochodu z klasa :) radio oczywiście w orginalne, wieksze kola ale przynajmniej 17-ki bo przy 16-kach to niewidać różnicy... nic nieobniżaj bo się zdziwisz nieraz jak zahaczysz o coś na naszych drogach zjadach i podjazdach, poprostu zmniejsza sie komfort jazdy przy dziurach ktore możesz przejechać(pokonać) przy normalnym zawieszeniu:) ..

Opublikowano

Jak dla mnie to Extra. Masz piękną limuzynke. A co do silnika to mam taki sam i nie narzekam. Jednym słowem BRAVO :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.