Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryski 2.7 i 3.0- Jakie różnice?


Stano

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czym się różniły wtryski w 2.7 od tych w 3.0 TDI? Np 2.7- 059 130 277 AJ od 3.0- 059 130 277 AH.

Sprawa dosyć pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym te AH są starsze od AJ, najnowsze sa taki 059 130 277 BD


Nr Bosch

0 445 115 078

Jeszcze sprawdź w etce bo wg moich info do 2.7 przychodza takie 059 130 277 BB a nr Bosch

0 445 115 080
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o fabrycznie nowych wtryskiwaczach?

Przebieg 56tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypia sie szybko, to sa pierwsze partie znajomy zrobił 80 tys na serii AH od nowosci auto z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypia sie szybko, to sa pierwsze partie znajomy zrobił 80 tys na serii AH od nowosci auto z salonu.

Dziwne że na AH tyle zrobił. 200tys to bez problemu te wtryski przejeżdzają a po wywaleniu DPF więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, auto jeździło w polsce cały czas, facet wiekowy, paliwo u nas jest mocno podejrzane. Ja na moich AB zrobiłem 200 i 2 mocno juz lały a 2 były takie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie planuje, po prostu jak trzeba to trzeba, albo motor i wtryski do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wtryski z 2012r z wersji 313KM? Ponoc da sie je zaadaptowac łącząc z softem. Sa bardziej wydajne i poprawione. Jakaś wiedza na ten temat?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują gość z forum a6 z tym kombinowal i nie działa prawidłowo. Zresztą na tamtym forum na temat wtryskow jest duuuuzy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktos sie zdecydowal kupic wtryskiwacz to posiadam 1szt do 2.7tdi i 1szt do 3.0 tdi


wtryski oczywiscie nowe bosch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tego się nie planuje, po prostu jak trzeba to trzeba, albo motor i wtryski do wymiany.
nie mam jeszcze 100k na budziku, dwa sporadycznie mają lekką korektę.. zależnie od pogody i paliwa. Regularnie je katuje to się czują dobrze. No ale jak będzie trzeba... to się auto sprzeda :P

Nie pasują gość z forum a6 z tym kombinowal i nie działa prawidłowo. Zresztą na tamtym forum na temat wtryskow jest duuuuzy temat.
a co się działo ? podeślesz linka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą leka korektą to bym uwazał, kolega miał lekka i 2 tłoki do wymiany sie stały, ja miałem bardzo lekka i na stole 2 lały, tylko ze były objawy fizyczne, a nie śmieszny VCDS. Jeżeli chodzi o linka to sorry wtryski wymieniałem chyba w kwietniu to wtedy byłem na bieżąco z zagadnieniem lania wtrysków w tym temacie, tam jest około 100 stron do przewalenia, nie chce mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnie pytanie. Wtryski o nr 059 130 227 CC podejda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie narazie nic się nie dzieje, odpala idealnie, zero drgań, dymi tylko na czarno i śmierdzi tylko spalinami :P

spoko, mi by się też nie chciało. Ale wymiana wtyrsków bez pompy nic nie da, a ta zaś może nadyręzyć rozrząd.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...