Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny temacik gdy tylko doprowadze niunie do porządku biorę się za ic :-D :-D :-D

Opublikowano

Co z tym trójnikiem co dv siedział? Jak to poskładać? 14c143352889404fe622198207f27e0f.jpg ciołeś rurke?

Ori rurka z bexa omija ten trojnik co idzie do bloku silnika . Nie wiem jak to ogarnąć.

Opublikowano

Pozwolę sobie pierwszy sprostować to co napisałeś, ten trójnik czy też ta rurka, nie idzie do bloku tylko do zbiornika na ciśnienie którego w ogóle nie potrzeba więc i trójnika też. Fakt, trzeba kawałek rurki dosztukować ale chodzi o odcinek od ic do dv, wystarczy 7 cm, wtedy rura ori, ta która wychodzi z tipa wchodzi do dv a dv do ic kawałkiem rurki tej sztukowanej 7 cm

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano

Hehehe zrobiłem małą żeźbę i dv jest w tym miejscu co był i trójnik został :) . Do czego w takim razie ten zbiornik ciśnienia? :)

http://vaglog.pl/log_207175.html przy 0 stopni .

Opublikowano

Pojęcia nie mam zielonego :decayed: a tak poza tym to fajne logi, jak możesz to daj jeszcze na pw 002, 020, 032. Mi jesienią przy temperaturze też blisko zera na jednym ic dawało pod 40 stopni. Co tam masz pod machą, wtryski większe czy seria

Opublikowano

Wtryski i turbo bex. Turbo dopiero wsadziłem bo było zwykłe k03 wiec jeszcze bez korekt programu logi ;).

. Logi mam tylko jeszcze 033 i 002 :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano
  • Autor

Panowie pisać tylko konkretne posty i na temat logi plany i mody w temacie swoich aut :-)

Opublikowano

log 118 tylko bym dopuścił :) z dopiskiem jaka temp na zawnatrz :)

Dobra panowie mam loga z fmic z k03S na 10 stopni i mój na K03S na 10 stopni . Nie wiem dokładnie jeszcze jaki fmic ale się dowiem . Mój log jest robiony po butowaniu więc temp poczatkowa trochę wyższa ;). Log z fmic http://vaglog.pl/log_207636.html

Log dsmic http://vaglog.pl/log_207660.html

Opublikowano

Czyżby dsmic lepiej sobie radził

Opublikowano

Dowiem się co to za fmic i na jakich rurach .

Opublikowano
  • Autor

strasznie skoczyla temperatura na tym fmic dsmic przez cale doladowanie trzyma Temperature w normie a tam juz skoczyla ponad 40

Opublikowano

550×140×65 ten fmic 57 rurki . Może przy 180 było by lepiej ale słyszałem że głównym problemem jest grubość rurek :).

Opublikowano
  • Autor

Jesli ma to byc moc 230-250km to fi 60mm koniecznie

Opublikowano

Panowie ponawiam pytanie o ten zbiornik dodatkowego ciśnienia. Czy może on powodować po dołożeniu drugiego coolera małe korekty na plus długoterminowe? W logach dynamicznych tych korekt na plus nie ma . Może on zastępować obietość drugiego coolera? I na koniec pytanie :) czy trzeba ten zbiornik zaślepić jak się pozbędę trójnika? :D

Opublikowano

Nie mam pojęcia za co odpowiada ten zbiornik ale to już mówiłem, za to wiem, że nie ma go w etce co tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że w piz... z nim

107110712_wnsrsnw.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Dawał ktoś drugi IC z śląskiego kto by mógł pomóc :) A tak wogule to ciężko znalesc pełny zestaw ;/ moze ktos cos? a moze z S3 8L albo seata ?

Opublikowano

Najprędzej gdzieś na szrocie pewnie komplet .

Opublikowano

Tak mi sie tez wydaje :( a z 2.0 TDI podejdzie czy najlepiej z BEX-A bo wtedy będzie P&P

Opublikowano

Ja kupiłem z b5 2,5tdi lewy ma wyjscia w tych miejscach co z bexa.

Dokupić i dopasować węże i bedzie ok.

IC kupiłem za 20zł.

Jak zamontuję dam fotki

Opublikowano

Ciekawe jak z wydajnoscia . Może się okazać że to dobry patent :).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.