Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ten fmic z allegro to sobie daruj musisz szukać coś z rurami fi 60 a zobaczysz jak cena urosnie :]

Opublikowano

Chciałem rury Boostera i z fmic.pl coolerek . Dużo osób tak montowało z tego co widzę i wszyscy happy a to właśnie 1k . Ale itak mam dylemat bo mam graty niedaleko domu do bexa :). Zobaczę ile wytarguje poprostu i przemyśle jeszcze raz :D.

A nadkola masz już dziurawe?

Opublikowano
  • Autor

czemu maja byc nie zadowoleni ja mam bex i tez jestem zadowolony :D mogl by ktos loga z temperatury fmic wstawić i porównali byśmy :)

Opublikowano

Nom tylko czy przy takiej temp na dworze jest sens :) . Ciekawe ile dają dziurawe nadkola temp w dół :) .

Opublikowano
  • Autor

albo zasyfiony i zapchany IC co za tym idzie mniejsza wentylacja :)

Opublikowano

No widziałem zdjęcie może nawet Twoje syfu po czyszczeniu :). A są seryjne nadkola z dziurami? :)

Opublikowano
  • Autor

Ic tam nie jest zamknięty szczenie, jest nadkole i dobrze ale patrząc z kanału ic ma przelot pod silnik wiec jest tak jak powinno byc

Opublikowano

a jak dobrac 2 ic do 1,9 AVF słyszałem ze mam szukac od diesla v6 2,5 TDI

Opublikowano

Panowie a w S4 2.7 bit jakie są qoolery? Takie jak w bexie czy większe? :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano
  • Autor

cos takiego :)

2011-03-12171725.jpg

Opublikowano

Ale większe są czy takie same jak w bexie? :)

Bo po zdjęciu to nie widzę jakiejś różnicy :). Musiał bym mieć porównanie :).

A coś znalazłem odnośnie temperatury w dualu :) . Przy 19 na dworze było 30 na odcince 3 biegu . Ale nie napisane jakie mody były :D.

Edytowane przez bongod

Opublikowano
  • Autor

ja przy 15 na dworze łapałem na strojeniu u gregora ponad 70 na jednym ic :]

Opublikowano
:D a jaka jest w ogóle dopuszczalna temperatura od której moc nie spada za dużo? :)
Opublikowano
  • Autor

im cieplej tym wczesniej doładowanie leci w doł, jak ci sie nudzi to poszukaj wymiarów ic z bexa i prawy i lewy i oblicz pojemnosc, póżniej standardowy fmic zobaczymy ile wiecej ma pojemnosci :)

Opublikowano

Ok :D

210x190x70 ma . Jak by oba połączyć to mamy wymiar 420x380x140 kontra fmic 550x180x65 :D.

To nawet jeśli piszą o nowym wydajnym rdzeniu w fmic to aż taką różnica by była? Nic już nie wiem :D .

Edytowane przez bongod

Opublikowano
  • Autor

jakoś słabo ci to poszło :P

wychodzi ze dwa z bexa maja 5,58 litrów a fmic który podałeś ma 5,94 litrów

Opublikowano

Bo edytowałem parametry a opisu juz nie hahahaha :).

Dawaj te wtryski wsadzaj i hamuj :) . Wsadz suszarkę w cooler :D.

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Co do obliczeń z dwóch Ic to wynik 5.58 by się zgadzał jednak z f-mic 550x180x65 = 6435 : 1000 = 6.43 litra.

Opublikowano

Czyli 0.85 różnicy plus niby wydajniejszy rdzeń . No nic , czekam na logi :) . U mnie różnica w cenie to 600 Pln co najmniej więc ciekaw jestem czy różnice są znaczne temp :).

A polecany do 220 kucy jest o wymiarach 450/140/60 :D :D :D

A to tak odnośnie dziurawienia nadkoli ;)http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=1339

Opublikowano

Jakby spasować IC z A6 2,7bit, nie są drogie, ciekawe jak ze średnicą węży

Mocowanie można dorobić

http://allegro.pl/audi-a6-c5-2-7-biturbo-intercooler-prawy-078145806-i5095004720.html

Edytowane przez edekxp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.