Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm, często o tłumiku mówi się w kontekście rezonatora Helmholtza... którego zadaniem jest, jeśli się nie mylę, zapobieganie powstawaniu w powietrzu niekorzystnych tzw. fal stojących.

Opublikowano

Skoro w bex tego nie ma, bo jest dwa IC to u mnie też już nie ma tego tłumika czy co to tam jest

Opublikowano

Acha, pewnie wsadziły go tam szwabki bo im zalegał na magazynie... :decayed::kox::banan:



No ale co się nie zrobi kosztem wyciśnięcia kilkunastu KM więcej... :kox:

Nie wiem z czego ta radość. Dokładnie tak jak pisał przedmówca, jeżeli decydujecie się na montaż dsmic, jest on bynajmniej zbędny (dumper). Wklejam linka z opisem kogoś kto próbował go wyjąć, wyjmował w celu uzyskania nie tylko kilku koni a np. miejsca lub z samej ciekawości http://www.audizine.com/forum/showthread.php/484384-Losing-the-Helmholtz

Opublikowano

Zwracam honor jeśli mowa była o tłumiku, którego faktycznie w BEX-ach nie ma.

Wcześniej byłem przekonany, że chodzi o inną część (o czym pisałem), stąd moje rozbawienie, podkręcone faktem usuwania przy tej okazji systemu SAI, którego celem jest ochrona katów :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś mógłby jednoznacznie oznaczyć na zdjęciu / powiedzieć co potrzebne jest mi do montażu prawego intercoolera z bexa?

turbo_etka.png

turbo_etka_opis.png


Podbijam po edycji posta i proszę o odpowiedź.

Edytowane przez piratdread

Opublikowano

turboetka_wanapsp.jpg

Uchwyt pozycja 4, 6, pozycja 20 kawałek węża, można zastąpić nieoryginalnymi, tak samo w przypadku pozycji 12, 24 i 30. Dodatkowo dłuższy wężyk podciśnienia potrzebujesz (do dv) albo go przedłużasz. Ja mam wszystko ori ale pisano tu że można pokombinować w co wierze

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano

Dziękuję pięknie. W b7 pojawiają się jakieś dodatkowe schody, czy plug & play?

Opublikowano

Panowie jak możecie to od razu wymiencie przed montażem osuszacz klimy :) bo potem znów trzeba qooler wywalać :)

Opublikowano

Dziękuję pięknie. W b7 pojawiają się jakieś dodatkowe schody, czy plug & play?

ostatnio jeden z kolegów montowal w b7 i były małe problemy bo jest mniej miejsca

Opublikowano

Gdzieś się tym pochwalił na forum co tam jak tam?

Opublikowano

Ja dziś zamówiłem właśnie komplet z bexa i chce wsadzic do b7 tylko chcialem zostawić pompe sai to nie wiem czy da rade upchnac nobi pisali tez o jakims trójniku ze zaslepiaja a ja chce zrobić orginal ma ktoś foto z b7 jak to wyglada ?? Jakie rady

Opublikowano

Jak nie masz katów to pompę SAI możesz sobie darować :wink:

Opublikowano

Kata mam i napewno go zostawię bo ma 50 tys przejechane wiec jeszcze posmiga dlatego pompa tez musi zostać

Opublikowano

Tym razem mam wszystko, czy ktoś widzi coś co mi umnkęło?

3_4_9_6_16_17.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

intercooler z innych kątów

IMAG1699.jpg

IMAG1701.jpg

IMAG1700.jpg

Jest jakiś wątek gdzie ktoś upchnął to w b7 i napisał co i jak?

Edytowane przez piratdread

Opublikowano

W przypadku, kiedy zostaje sai potrzebna jest jeszcze rura łącząca sai z puszką filtra powietrza, wg etki jest inna. Albo to albo rzeźba

Opublikowano

To jest zwykla miekka rura wiec myślę ze nie bedzie problemu przedłużyć jej a tak idzie jeszcz3 jakaś metalowa??

Opublikowano

W przypadku, kiedy zostaje sai potrzebna jest jeszcze rura łącząca sai z puszką filtra powietrza, wg etki jest inna. Albo to albo rzeźba

U mnie niby wylatuje, ale który to numerek na etce?

Edytowane przez piratdread

Opublikowano

Zorientujesz się szybko przy montażu . Ja zostawiłem dv w tym samym miejscu co był i wywaliłem sai i dumpvalve .

Opublikowano

Czajnik, a tak po zdjęciach to raczej wszystko jest?

Opublikowano

W domu zerknę bo na komie nic mi się nie otwiera :) .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.