Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX


krzysiekvtec

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, często o tłumiku mówi się w kontekście rezonatora Helmholtza... którego zadaniem jest, jeśli się nie mylę, zapobieganie powstawaniu w powietrzu niekorzystnych tzw. fal stojących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w bex tego nie ma, bo jest dwa IC to u mnie też już nie ma tego tłumika czy co to tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Acha, pewnie wsadziły go tam szwabki bo im zalegał na magazynie... :decayed::kox::banan:



No ale co się nie zrobi kosztem wyciśnięcia kilkunastu KM więcej... :kox:

Nie wiem z czego ta radość. Dokładnie tak jak pisał przedmówca, jeżeli decydujecie się na montaż dsmic, jest on bynajmniej zbędny (dumper). Wklejam linka z opisem kogoś kto próbował go wyjąć, wyjmował w celu uzyskania nie tylko kilku koni a np. miejsca lub z samej ciekawości http://www.audizine.com/forum/showthread.php/484384-Losing-the-Helmholtz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor jeśli mowa była o tłumiku, którego faktycznie w BEX-ach nie ma.

Wcześniej byłem przekonany, że chodzi o inną część (o czym pisałem), stąd moje rozbawienie, podkręcone faktem usuwania przy tej okazji systemu SAI, którego celem jest ochrona katów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby jednoznacznie oznaczyć na zdjęciu / powiedzieć co potrzebne jest mi do montażu prawego intercoolera z bexa?

turbo_etka.png

turbo_etka_opis.png


Podbijam po edycji posta i proszę o odpowiedź.

Edytowane przez piratdread
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turboetka_wanapsp.jpg

Uchwyt pozycja 4, 6, pozycja 20 kawałek węża, można zastąpić nieoryginalnymi, tak samo w przypadku pozycji 12, 24 i 30. Dodatkowo dłuższy wężyk podciśnienia potrzebujesz (do dv) albo go przedłużasz. Ja mam wszystko ori ale pisano tu że można pokombinować w co wierze

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak możecie to od razu wymiencie przed montażem osuszacz klimy :) bo potem znów trzeba qooler wywalać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie. W b7 pojawiają się jakieś dodatkowe schody, czy plug & play?

ostatnio jeden z kolegów montowal w b7 i były małe problemy bo jest mniej miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamówiłem właśnie komplet z bexa i chce wsadzic do b7 tylko chcialem zostawić pompe sai to nie wiem czy da rade upchnac nobi pisali tez o jakims trójniku ze zaslepiaja a ja chce zrobić orginal ma ktoś foto z b7 jak to wyglada ?? Jakie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kata mam i napewno go zostawię bo ma 50 tys przejechane wiec jeszcze posmiga dlatego pompa tez musi zostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem mam wszystko, czy ktoś widzi coś co mi umnkęło?

3_4_9_6_16_17.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

intercooler z innych kątów

IMAG1699.jpg

IMAG1701.jpg

IMAG1700.jpg

Jest jakiś wątek gdzie ktoś upchnął to w b7 i napisał co i jak?

Edytowane przez piratdread
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, kiedy zostaje sai potrzebna jest jeszcze rura łącząca sai z puszką filtra powietrza, wg etki jest inna. Albo to albo rzeźba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykla miekka rura wiec myślę ze nie bedzie problemu przedłużyć jej a tak idzie jeszcz3 jakaś metalowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku, kiedy zostaje sai potrzebna jest jeszcze rura łącząca sai z puszką filtra powietrza, wg etki jest inna. Albo to albo rzeźba

U mnie niby wylatuje, ale który to numerek na etce?

Edytowane przez piratdread
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientujesz się szybko przy montażu . Ja zostawiłem dv w tym samym miejscu co był i wywaliłem sai i dumpvalve .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu zerknę bo na komie nic mi się nie otwiera :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...