Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam auto super się prezentuję :thumbup1: co tu dużo mówić szczena opada :o:hi:

Opublikowano

Wielkość tarcz z przodu jest anormalna :slina: Pięknie spasowałeś :slina:

Opublikowano

Podoba mnie się :banan:

Opublikowano

Wchodzę na fejsa /AUDI i wszystko jasne/ - patrze stoi jakaś ładna B6-stka na Bentley'ach, myślę sobie napisze do kolesia co to za hebel tam w tym kole siedzi... - wchodzę na forum - ta sama B6-stka u Nas i już wszystko wiem co to za zacisk :D

Piękna sztuka Trewor!!! Ogrom pracy i mega zapału widać w każdym calu tego auta :) Temat oczywiście będę śledził i życzę bezawaryjności :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wielkość tarcz z przodu jest anormalna

Zgodzę się z tym dopiero jeśli faktycznie zaadaptuję te 405 ;)

Majkel, właśnie widziałem dzisiaj że ta moja foty zrobiła małą podróż po internecie. Ale jak Ty tam heble dojrzałeś? :grin: Swoją drogą gdyby ktoś coś, to identyczne zaciski mam na sprzedaż... :wink:

11037316_10202363507808868_4457374281487

Opublikowano

Zaraz przejrzałem inne twoje foty auta na FB i tam widziałem to wypełnione koło :kox:

Opublikowano

Wow! Swietne b6, no i ten silnik i cala reszta :)

Opublikowano

Wielkość tarcz z przodu jest anormalna

Zgodzę się z tym dopiero jeśli faktycznie zaadaptuję te 405 ;)

Majkel, właśnie widziałem dzisiaj że ta moja foty zrobiła małą podróż po internecie. Ale jak Ty tam heble dojrzałeś? :grin: Swoją drogą gdyby ktoś coś, to identyczne zaciski mam na sprzedaż... :wink:

11037316_10202363507808868_4457374281487

Witaj,

Orientujesz się może ile taki set hamulców z Benka waży?

PS. Przy mocy Twojego auta to i tak pewnie nie ma znaczenia :D

Pozdrawiam i gratuluje inwencji!

Opublikowano
  • Autor

black4, tarcza ok 15kg. Zacisk z jarzmem 10kg

Opublikowano

No kolego wielki szacun :thumbup1::thumbup1: za podążanie własną drogą ....

Heble mega d*p.... :wink: będę śledził wątek :)

Opublikowano

black4, tarcza ok 15kg. Zacisk z jarzmem 10kg

to i klocki do tego pewnie po 3 kg każdy :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

black4, tarcza ok 15kg. Zacisk z jarzmem 10kg

to i klocki do tego pewnie po 3 kg każdy :grin::wink:

Ale wyrzuciłem ciężkie Recaro S4 w prądzie na rzecz o wiele lżejszych RS4, więc wychodzi mniej więcej na 0 :rotfl:

No kolego wielki szacun :thumbup1: :thumbup1: za podążanie własną drogą ....

Heh, dzięki wielkie :wstydliwy:

Opublikowano

Dziwne, że takie auto ma tak mało komentarzy w swoim wątku.

Jest mega!

Ale nie myślałeś o relingach? :decayed:

Opublikowano

Jaka skuteczność maja te heble??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Dziwne, że takie auto ma tak mało komentarzy w swoim wątku.

Wrzuciłem naraz opis wszystkich zmian, to temat się szybko wyczerpał :wink:


nie myślałeś o relingach?

Już wcześniej pisałem że tak go kupiłem i przyzwyczaiłem się do płaskiego dachu. Do jazdy na codzień mam kombi z relingami i wiem jakim dobrodziejstwem do wycierania po myciu jest ich brak w Audi :grin:


Jaka skuteczność maja te heble??

W ubiegłym sezonie parę razy mnie wyratowały "z sytuacji". Nie mam jakichś hiper nawiercanych, nacinanych tarcz, ale sama zwiększona powierzchnia cierna robi swoje. Do tego mam też przewody w stalowym oplocie i ogólnie hamulce tak nie puchną jak seria.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piekny kombiaczek. To kolo tutaj pasuje idealnie, bardzo mi sie widzi calosc !! :D

Opublikowano
  • Autor

Udało się znaleźć K04 z RS4 więc można otwierać rozdział zabaw z mocą

11061239_10202445804586236_7193771655482

Opublikowano

heh bo konkretne projekty zawsze mają mało ocen, już tak jest, ale podpowiem ci coś, wrzuć jakieś ledowe podświetlanie rejestracji, ledowe pozycje to temat ruszy :grin: jak będziesz kiedyś na śląsku to wpadaj :wink: chętnie zobaczę na żywo

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor

heh bo konkretne projekty zawsze mają mało ocen, już tak jest, ale podpowiem ci coś, wrzuć jakieś ledowe podświetlanie rejestracji, ledowe pozycje to temat ruszy :grin: jak będziesz kiedyś na śląsku to wpadaj :wink: chętnie zobaczę na żywo

Plus jest taki że jak chcę coś odnaleźć to przy mniejszej ilości stron jest łatwiej :P Nie ma jakiegoś parcia na miliony komentarzy, choć ciekawią mnie hejty na moje dziwne pomysły :decayed:

Na śląsk to prędzej dupowozem bym trafił, bo tym przez całą PL się kulać to wyzwanie. Spalanie mnie nie boli, drogi przeżyję. Jedynym problemem jest policja, z którą miałem już dość do czynienia w 2014... Ale nie wykluczam że jakąś imprezę w Twoich rejonach też uda się zaliczyć więc może uda się jakiś "mytyng" :wink:

Opublikowano

Jedynym problemem jest policja, z którą miałem już dość do czynienia w 2014...

Pozwolisz że zapytam bo mnie bardzo to zaciekawiło, czy czepiają się o autko czy o coś innego? :wink: Ale autko na prawdę wypas, te akcenty bentleyowskie naprawdę świetnie pasują, jedyny w swoim rodzaju :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.