Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fura kozak :naughty: może zobaczę na zlocie niedługo :D

Edytowane przez BF10

Opublikowano
  • Autor

może zobaczę na zlocie niedługo :D

Jeżeli mówisz o Nowym Stawie to celowo przełożyłem montaż turbin, bo na NS zawsze przyjeżdżam! :P

Film już był to jeszcze parę strzałów z kręcenia się po Gdyni z Szeniem z SeasonOne

a331fb2cc705b7ffm.jpg d1ef71425172ac67m.jpg 8d88a985281758adm.jpg 439e6b4c8a8ebd6bm.jpg edff9b4916c8fe7bm.jpg 35671d37df221500m.jpg a51eca93efcff9fcm.jpg b86ce466ff16e602m.jpg 7c4e763ad1e7ea46m.jpg cea1c8478a9d1903m.jpg c3f7e53170dcae2bm.jpg e394746b4dbad6a5m.jpg df59a05e05beb1acm.jpg f14ffa2f63b527c8m.jpg cc5e238fe20ed374m.jpg

Edytowane przez Trewor87

Opublikowano

Właśnie chodzi mi o NS :D Może gdzieś tam Cię znajdę :D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Trewor,

sorka.. ale fap, fap, fap :kox::dancing:

Podoba mi się w Uj! :decayed:

Opublikowano

Ogień, jutro prześle ci numer tej obódowy, teraz mam auto na miejscu

Opublikowano

Fajne shoty :wink4:

Opublikowano

wideo i foty miazga...[emoji2] furki tylko pozazdroscic..[emoji7]

Opublikowano
  • Autor

Ogień, jutro prześle ci numer tej obódowy, teraz mam auto na miejscu

Oooo właśnie, miałem się odezwać i zapomniałem :wallbash:

chodzi mi o NS :D Może gdzieś tam Cię znajdę :D

Teren zlotu w NS nie jest mega wielki więc auto na pewno znajdziesz. :wink: A ja pewnie będę łaził tu i ówdzie

Edytowane przez Trewor87

Opublikowano

No duży nie jest :D Też będę łaził :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nasz spontaniczny film dotarł do Niemców i trafił na bloga KW

Aż szkoda że nie poczekaliśmy aż znowu będę miał komplet zagłówków :grin:

Opublikowano

No no... Nieźle. Gratulacje! :)

Opublikowano

eno, eno. Gartulacje! :oklasky:

Opublikowano
  • Autor

405mm na pokładzie, czyli przód w końcu złożony po bożemu - Tarcza 100% pasująca do zacisku

077aade898d80723med.jpg

Opublikowano

jest koks :D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Obłędnie :kox::kox::kox:

Łap numerek 8E0 103 927C

Opublikowano

Ło kurde największe hamulce w b6 na świecie?

Opublikowano

No to teraz szukaj czegoś na tył żeby nie było tak biednie. :decayed:

Opublikowano

Komplet hebli wartosci b5 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Łap numerek 8E0 103 927C

Dzięki! Podchodzi P&P pod ten silnik czy trzeba rzeźbić?

największe hamulce w b6 na świecie?

Haha, tego nie wiem :)

szukaj czegoś na tył żeby nie było tak biednie. :decayed:

Tyły od Bentleya też leżą i czekają. Ale wydumka jest ostra, głównie z powodu elektrycznego ręcznego... Kilka pomysłów jest, ale sezon za pasem i nie chce rozbebeszać teraz auta. Nie licząc montażu turbin na początku maja :wink:

Komplet hebli wartosci b5 :kox:

Patrząc po cenach na Allegro tak. Niektórych mocno ponosi fantazja z cenami...

Edytowane przez Trewor87

Opublikowano

Nieźle wygląda to 405mm... talerz :D

Niestety sporo pewnie też waży, więc do auta zlotowego spoko, ale na co dzień średnio.

Jak masz poprowadzony wydech - 2 oddzielne układy od każdej turbiny?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.