Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ,

Biały kolor jest Kox ale źle bym się czuł jeźdząc takim autem , nie wiem dlaczego ale to nie dla mnie , brałem pod uwagę jeszcze kolor Daytona ;) ale niestety brak takowych . Srebrny nie dla mnie ...... wiec pozostały odcienie czarnego ;)

Black Havana metalic jest czarny w cieniu i bez słońca..... jak pada słońce wpada w ciemny metalic brązowy ;)

Koła na pewno wlecą 20" na Lato te zostawię na zimę :)

Pierwszy dzisiejszy mod ;)

Czarne PIANO! :P

3a3b0274205d2d03med.jpg

19bb8819beb71f8dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz! :kox: Jak wrzucisz S-Line + jakieś koło to będzie dopiero cudo! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jakie 20 wsadzisz bo w A6 poszaleć się nie da bo nadkola za dużo nie pomieszczą a we wzorach chyba też za bardzo nie ma co wybierać

Widziałeś coś ciekawego do A6 ? wiem że lubisz ori a tu chyba nie ma zbyt wyboru


Ps. ze środka C7 to się chyba nie chce wychodzić :)

Nic tylko wpaść do domu - wchamać obiad - szybko się pokłócić i spowrotem do auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ma przebiegu??

Najważniejsza sprawa dla Polaka, jak powyżej 200tkm to padaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber Ty emerycie!! :D Mauala trza było brać ;)

A tak serio to lepiej nie mogłeś wybrać. Naturalna kontynuacja, jest wszystko co ma mieć Twoje auto! Czarny, skóra, avant i Q. Reszta to dodatki;) Lampa full led kładzie wszystko! Xenony już są dla lamerów ;) Gratulacje zakupu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina:

Jako fan sedanów stwierdzam, że C7 w avancie bije na głowę sedana C7.

Świetne auto. Gratulacje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: dokładnie

skoro sprowadzony z DE - to wiadomo że min 50-60 tyś rocznie musiał zrobić bo z przebiegiem 100 tyś km nikt by tego auta do PL nie sprowadził bo kosztowało by fortunę - kto jak kto ale nimiec za niski przebieg kasuje i to zdrowo.

Ja swoje furki zawsze przywoziłem z przebiegami 180-200 miały po 3 lata i śmigały jak nowe co dla przeciętnego polaka było by przebiegiem nie do przyjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ********* autko mega, szkoda, że Twoja A4-ka uciekła, bo brałbym jak cygan zasiłek :) Bezawaryjności i powodzenia w rezaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja swoje furki zawsze przywoziłem z przebiegami 180-200 miały po 3 lata i śmigały jak nowe co dla przeciętnego polaka było by przebiegiem nie do przyjęcia

Święta racja, jak ktoś nie ogarnia że 200k realnego przebiegu to dopiero 1/3 żywota motoru to lepiej niech za 70K idzie kupować octavie z salonu z 1.4TSI

Sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu v-tech ? Duzo ludzi żałuje tzn nie znam nikogo kto zna temat i był zadowolony, na czele ze mną jeżeli mozna powiedzieć ze znam temat

Grzesio chce boxa :grin:

Poważnie ? No ale innego wylumaczenia v-techu to to nie ma ...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Pierwsze Vtech bo znam osobiscie Tomka Pirowskiego właściciela i on będzie pisał program!

Po drugie , B5 , B6 , B7 , B8 wszystko robione przez jednego człowiek Własnie Tomka każde jeździ do dziś ......

Vtech być może jego oddziały dają pupy.....


Powiem Wam że spalanie znośne ;)

na efficiency w miescie 7,5 litra :)

na dynamic 11 w miescie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączas start stop czy jeździsz z tym gównem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezałbym takie C7 :naughty: w MMI jest w ciul funkcji do odblokowania

Przy ACC zrobiłbym tez grzaną kiere przy okazji :whistling: ..............trzyramienna


DSC_3472.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzana kiera .....? Sie pomyśli :)

Co do start stop to wyłączam to :)

WRC Ty myśl o radarach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna Ce7-mka

Wiem ze dzentelmeni o forsie nie rozmawiaja ale musze zapytac ile taka Bestia? :)

Edytowane przez thefast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC Ty myśl o radarach :)

Radary z kratkami , manetki w kiere , Gateway obsłgujujacy Cany Extented oraz magistrala FlexRay i smigasz :)

http://allegro.pl/audi-s6-a6-4g-manetki-tasma-przelacznik-4h0953568g-i5097546778.html

http://allegro.pl/radar-distronic-audi-a6-a7-4g0907541a-4g0907561a-i5066413302.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ma przebiegu??

Najważniejsza sprawa dla Polaka, jak powyżej 200tkm to padaka :)
Hugo nieoceniaj ludzi jak ich nieznasz,wcale niejestem tego zdania ze jak ma 200 tys to padaka, mieszkam w Niemczech juz 10 lat i wiem ile tu diesle robia kilometrow, tylko w polsce wszystkie auta oferowane w internecie to perelki i serwisowane,przebiegi ponizej 200 tys :) pewnie jak auta jada do polski to liczniki kreca sie do tylu na lawetach Edytowane przez ksiu85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Piękna ta bestia :D

pogratulować i dziękuję za załatwienie CP u Pawła z dnia na dzień mimo że właśnie po nią leciałeś :hi:

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...