Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem numer 2 najlepiej wygladaja:D Widzialem ciemna c7 na takich felgach i wygadala slicznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta rządzi

3d6c26e278cfec82med.jpg

zgadzam się w 100%. najlepsza z tych wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór nr 1 zdecydowanie :thumbup1: tylko pewnie najdroższa a Cuber się wystukał z kasy ;)

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X

Edytowane przez H4mm3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna gratki, ostatnio miałem okazje pokonać 200km jako pasażer Allroadem biturbo 2013 i 313 KM mocy. Efekt mnie zabił :) Tylko wydaje mi się, że C6 ma więcej miejsca niż C7, przynajmniej na tylnej kanapie i w bagażniku :) chyba za linię się płaci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sztukę oczywiście?

Za pół sztuki :decayed: Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna gratki, ostatnio miałem okazje pokonać 200km jako pasażer Allroadem biturbo 2013 i 313 KM mocy. Efekt mnie zabił :) Tylko wydaje mi się, że C6 ma więcej miejsca niż C7, przynajmniej na tylnej kanapie i w bagażniku :) chyba za linię się płaci:)

to prawda. w C6 jest z tyłu więcej miejsca niż w C7. mamy w firmie i to i to więc porównanie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedle danych technicznych bagażnik w avancie w C7 jest ciut większy niż w C6 :):wink:

co do miejsca w środku hmmm dane techniczne tez są ciut bardziej na korzyść C7 :wink:

ale to tylko dane techniczne :decayed:

Felgi "faworyt" S6 jadę w weekend na przymiarkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C7 jak każde piękne, sam szukam już jakiś czas tylko sedana, a co do kół to te są godne uwagi

http://fourtitude.com/wp-content/uploads/2013/08/audi-a4-s4-b8-caractere-41.jpg

Edytowane przez mydlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Audica została zaprowadzona do Marcina z Navipolu na montaż Bang&Olufsen w miejsce Bose :) zobaczymy czy faktycznie różnica ( 25 tyś zł ) między jednym a drugim systemem przy doposażaniu jest słyszalna ;)

31f32d537dfb2c94med.jpg


Zderzaczki S-line już są wraz z progami ;) lakierowanie w Poniedziałek , Czwartek montaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz, ale tak trzeba żeby się dłużej cieszyc ;) Mody zdecydowanie na + !! A kiedy V tech? I jakie oczekiwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś w przyszłym tygodniu podjadę ;) oczekiwania hmmmm bezpiczne 300 i 600 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucaj lepszy FMIC i wydech a spokojnie do 330 i 650Nm można iść na tym setupie.
Chyba że zostawiasz sobie jeszcze coś na deser za rok ;)

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cię kosztowały graty do B&O ? co do programu rób jak razi Edraven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber slyszalem Banga u Marcina w jego A5..... dźwięk zabija :kox: i te twittery wysuwane kocur straszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Audica została zaprowadzona do Marcina z Navipolu na montaż Bang&Olufsen w miejsce Bose :) zobaczymy czy faktycznie różnica ( 25 tyś zł ) między jednym a drugim systemem przy doposażaniu jest słyszalna ;)

31f32d537dfb2c94med.jpg

Zderzaczki S-line już są wraz z progami ;) lakierowanie w Poniedziałek , Czwartek montaż ;)

Witaj,

W nowszych audi ciekawie prezentuje sie też felga Corniche Challenge:

http://fourtitude.com/news/aftermarket_tuner_news/rieger-tuning-program-for-new-audi-a5-s5-decidedly-oe-with-rs-look/

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...