Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soczewka podświetlana na czerwono

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, myślał ktoś żeby zrobić soczewkę podświetlana na czerwono w lampie z żarówką H7 ? takie oko Terminatora w B5 heh

Edytowane przez marcin9962

Opublikowano

Witam, myślał ktoś żeby zrobić soczewkę podświetlana na czerwono w lampie z żarówką H7 ? takie oko Terminatora w B5 heh

to idź się napij i nie myśl więcej ;)

Opublikowano

Ktoś nawet zrobił. Wiocha i nielegalne.

Stare góralskie przysłowie mówi, że raz na dwa lata ktoś powraca z takim pomysłem. Jedni realizują i nagrywają filmiki na YT, inni tylko o tym myślą a jeszcze inni krytykują.


Ale idzie dobrze w parze z soczewkami wyświetlającymi jakiś napis, montowanymi w drzwi.

projektory-powitalne-logo-audi-a1-a4-a5-

Edytowane przez soulmaster3m

Opublikowano

jeśli się upierasz to czerwony LED w soczewkę

Opublikowano

I wrzuć przed żarówkę logo, jak w Batmanie. Żebyś wiedział jakim autem jedziesz po zmroku... :facepalm:

Opublikowano

kolego napisz do czikity.on ma tak własnie zrobione.oczy smoka. :polew::polew:

Opublikowano

naklej sobie ramkę dookoła soczewki z czerwonej folii i będziesz miał haha..

Opublikowano

Zależy w jakim aucie.

Opublikowano

ale zacznijmy od tego czy to dobrze oświetla drogę.

Opublikowano

Jemu chodzi o "devil eye". I taka diodka nie ma nic wspólnego ze świeceniem bo H7 zostaje. Osobny włącznik itp. Fajnie to wygląda jak się stoi na spocie, zlocie.. Roboty tyle samo albo i mniej jak z US kierunkami.

Opublikowano
  • Autor

Jemu chodzi o "devil eye". I taka diodka nie ma nic wspólnego ze świeceniem bo H7 zostaje. Osobny włącznik itp. Fajnie to wygląda jak się stoi na spocie, zlocie.. Roboty tyle samo albo i mniej jak z US kierunkami.

:oklasky: brawo, wreszcie się ktoś mądry wypowiedział... https://www.youtube.com/watch?v=e_WyDBEbeeE 3.26 zapraszam tych co nadal proponują zamontowanie czerwonej żarówki, klejenie lamp czerwoną folią i wsadzania z klocków LEGO znaku batmana ! . elo

Opublikowano

czytałeś uważnie, czerwony led w soczewkę, oczywiście że zwykła żarówka ma zostać

Opublikowano
  • Autor

Tak czytałem i nawet ja ten temat zakładałem

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Pozdrawiam. Wasze hejty zapisuję sobie na malusiej karteczce, zwijam, namaczam i wkładam sobie głęboko w **** :D

post-431-0-89713800-1430435806.jpg

Opublikowano

Nie boisz się o dowód? Przecież w lampie nie wolno grzebać a jeszcze na czerwono. Dowód aut.

Opublikowano

osobny wyłącznik w dodatku ukryty. Pod maską nic nie widać, dopiero jak się lampę porozkręca. A właściwie, jak światła mijania świecą to czerwonego nic a nic nie widać.

Opublikowano

Pokaż jak prezentuje się to na zdjęciu z całym przodem

Opublikowano

Kur$#%!@!^ jak sie tu ch@$%^ dodaje zdjęcia -,-

29c5c9df3e9696d2.jpg

7db43bcbd0e8a5ca.jpg

19a97c2c3e6e9f80.jpg

405e0dd5902eaf88.jpg

cb9be4fb53bdc9a8.jpg

A było tak:

62881b7e2433c7f0.jpg

Na dzień dzisiejszy nie jeździ, bo kapitalka silnika, a z przodu się zmieniło tyle, że zderzak jest po staremu z wnęką na blachę i zaspawaną, zaszpachlowaną i pomalowaną dokładką (pakiet zimowy) i wpadł zderzak z S4 (pakiet letni)

Edytowane przez DaN0

Opublikowano

Sam o tym myślałem od dawna ale nie byłem pewny jak to sądzie na b5, ale teraz wiem że siedzi dobrze i jak będę robił bixa to przy okazji pójdzie dioda :)

Opublikowano

mnie sie podoba, dobra robota :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.