Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill/Atrapa - Co sądzicie o zamiennikach?


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę wymienić sobie dolny grill ten który znajduje się pod tablica rejestracyjną. W internecie znalalem zamienniki w dosc atrakcyjnej cenie. Czy ktos z Was mial doczynienia z tego typu rzeczami? Jak w rzeczywistosci to pasuje czy wszystko jest ok, czy wykonanie takie sobie? Chcę zmienić dolny grill gdyż ten chrom mam bardzo juz zaśniedziały i wyżarty przez sól.

Gdzie moge kupić emblemat OOOO na przód bo mi też troszke farba zeszła. Jaka cena takiego emblematu? Może być używka ale w dobrym stanie, żeby farba nie schodziła i nie był zaśniedziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiennik jak to zamiennik może coś wytrzyma, ale wzykle grille używki nie są jakoś specjalnie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dolny zamiennik (ok 80zł) bo mój ori komuś się spodobał :angry: i mogę ci powiedzieć że to była jedna wielka pomyłka teraz po 1,5 roku chrom prawie całkowicie spuchł i zmatowiał a środkowa kratka stała się bardziej srebra niż czarna :kwasny: ogólnie porażka :facepalm: . Tylko ORI, tyle w temacie

Ps. Dopasowany był dobrze jak na zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panaowie też szukam atrapy ori i ta co mam ma końcówke F przykład 8E0853651F ale jakoś w dobrej cenie nie moge znaleść ale znalazłem inną z tym numerem 8E0853651D czyli z końcówką D ma to jakieś znaczenie czy to tylko info dotyczące silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta druga to pewnie od s4 i raczej powinna być droższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie tego dolnego grilla. Czy ma ktos schemat jak to się ściąga? W zasadzie u mnie jest on pęknięty i cały luźno lata ale jednak wolałbym się upewnić i nic nie urwać:/

Z Góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zawsze czytałem o wyciąganiu z zatrzasków, szukałem jakiś fotek jak one wyglądają i gdzie się znajdują ale nigdzie nie było... Troche się boje swojego tak wyszarpywać bo może kratka się połamać wcześniej niż wyjdzie z zatrzasków :/

Ale wszedzie gdzie czytałem to pisali, żeby ciągnąć i wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmowałem kilka razy do malowania i nic się nie połamało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmowanie grila wyglada ryzykownie,tez mialem obawy,ze cos polamie,ale tragedi nie ma,latwo schodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...