Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odkurzacz do samochodu


DiAMOND

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Polećcie mi dobry odkurzacz samochodowy niekoniecznie musi być pod gniazdko zapalniczki może być do kontaktu grunt aby był mocny i przede wszystkim z możliwością dostania się do trudnych miejsc takich jak np. między fotelami itp.

Edytowane przez DiAMOND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek, nie mój cyrk nie moje małpy, ale na uj CI to ?

w zasadzie każda myjna ma teraz odkurzacz za zetę

wrzucisz 3 takie i na mocnym ssaniu opierdzielisz całe auto

jest sens to kupować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy mieszka w bloku lub na stancji . Są tacy co mają swoje domy i obejścia a tam miejsce i czas na hobbystyczne dopieszczanie swoich pojazdów .I właśnie tacy potrzebują odkurzacza ,myjki ciśnieniowej (bo za domem ) to ogarną i wielu innych gadżetów . Tak więc nie dziwmy się zapytaniem o odkurzacz.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam taki posiadam karcher WD3.200 polecam

Serio jesteś z tego odkurzacza zadowolony?? :huh:

Miałem to coś kupić ale moja klientka kupiła i włączyłem na próbę i po 5 minutach pracy tym urządzeniem stwierdziłem że badziew straszliwy to jest, i wyleczyłem się z zakupów

Jak dla mnie kiepsko ciągnie i wykonanie jak na karcher tragedia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odkurzacz pod gniazdko zapalniczki to się nawet nie pchaj.Może bardziej poręczny,ale za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odkurzacz pod gniazdko zapalniczki to się nawet nie pchaj.Może bardziej poręczny,ale za słaby.

dokładnie, raz wziąłem znajomej bo chwaliła co to kupiła... pff :D

Ledwo co pety wciągnęło z popielniczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten odkurzacz 2 sezony i nic sie nie dzieje a uzywam go dosc czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że odkurzacz na gniazdo zapalniczki to badziew.Lepiej kupić zwykłą zmiotkę za 5 zl i wymieść z grubsza a na wiosne dokłądnie odkurzyć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są tacy co mają swoje domy i obejścia a tam miejsce i czas na hobbystyczne dopieszczanie swoich pojazdów .I właśnie tacy potrzebują odkurzacza ,myjki ciśnieniowej

no to jak mają domy no to chyba też mają gniazdko z prundem

i do tego gniazdko można podłączyć zwykły odkurzacz

i wtedy będzie pan zadowolony

tak jak piszą koledzy, wszystko co na gniazdko samochodowe to żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pod zapalniczką słabo ciągnie ale tu chodzi o głównie o końcówki do odkurzaczy żeby można było dostać się do trudnych miejsc i odkurzyć ale z tego co widzę to nie ma bo jak są końcówki to tylko cały zestaw odkurzacza :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego SSAWKA SZCZELINOWA ELASTYCZNA GIĘTKA DŁUGA ZELMER

http://allegro.pl/ssawka-szczelinowa-elastyczna-gietka-dluga-zelmer-i5129717732.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, widziesz. Chyba ja sobie też takie coś kupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co powiecie na jakiś odkurzacz akumulatorowy ? Tak sie zastanawiam nad takim...

Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz że może być na kabel to weź z domu. Co to za różnica czy odkurzasz dywan w domu czy mniejsy dywanik w samochodzie? Jak już to tylko ssawke dokupić jak nie masz w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam karchera WD 3.200 i tez moge polecic. Co ja nim nie odkurzałem łacznie z wodą :) ma tez specjalny filtr do wody wpierdziela wszystko regipsy nie regipsy itd hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, może są różne te Karchery z ta sama nazwa, :huh: ale ja kilka lat temu tez skusiłem się na promocje w Obi... Gorszy wyjec jak mojej babci zelmer z siedemdziesiątych lat.. W garażu nie szlo wytrzymać od hałasu. i ten groby waz... Wziolem go do wyciągania wody z lodki i gdzieś przepadł. W piwnicy walają się jeszcze ori worki do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, może są różne te Karchery z ta sama nazwa, :huh: ale ja kilka lat temu tez skusiłem się na promocje w Obi... Gorszy wyjec jak mojej babci zelmer z siedemdziesiątych lat.. W garażu nie szlo wytrzymać od hałasu. i ten groby waz... Wziolem go do wyciągania wody z lodki i gdzieś przepadł. W piwnicy walają się jeszcze ori worki do niego.

Dobre, uśmiałem się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...