Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

nie komentuję bo zazdrość mnie zżera ;( :shocked::slina::kox:

tak samo jak jak

jest prześliczna

a co do korbek na tył to wpadnij do mnie i się zrobi full elektryke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaaaaa takie autko... ;( ja też chceeee

kurde skąd wy kase bierzecie na takie auta..., ja nawet na zmiane zawiasu niemam w moim B5, ale może kiedyś sobie kupie taką B6 :wink4:

niech Ci się kolego dobrze jeździ i mało a najlepiej wcale nie sypie! :good:

ja też bym na Twoim miejscu więcej nie robił jak całkowita ściema szybek, dokładki w kolor i wymiana lampek z tyłu plus jakieś 18'' i jest kozak :naughty:

pozdro

ps. napisz mi na priv ile Cię kosztowała, przynajmniej dowiem się ile musze nazbierać! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ladnie :)

Kola 19", dokladki w kolor, obowiazkowo zmiana na bixenon i naprawa tunelu :) aaa... bym zapomnial - kiera pikowana byc powinna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodigy - The Fat of The Land + Audi Bose Sound System = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Flyer wszystko bedzie powolutku, tylko musze sie z kasa odbic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) - gratulacje panie :naughty: - nie słuchaj tylko złych języków które namawiają Ciebie na fele 18" - robią to specjalnie żeby wpędzić Cie w koszty... - do B6 TYLKO 19" - inne są po prostu za małe i za chwilę i tak będziesz chciał zmieniać... - szkoda zachodu :cool1: - a furacz :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) - gratulacje panie :naughty: - nie słuchaj tylko złych języków które namawiają Ciebie na fele 18" - robią to specjalnie żeby wpędzić Cie w koszty... - do B6 TYLKO 19" - inne są po prostu za małe i za chwilę i tak będziesz chciał zmieniać... - szkoda zachodu :cool1: - a furacz :good:

dobrze gada .....

ja bym proponowal jak najszybciej scieme przodu....a reszte modow sam dobrze wymyslisz :)

i graty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE :) nie wiem czemu jak jade sowja i widze jakas B6 to mi sie strasznie podoba a jeszcze czarna czarno czarna na feluneczku bedzie duzym to juz zupełnie :kox: jeszcze raz gratuluje i aby sie jezdziło i wiesz co nie robiło :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...