Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lexus IS-F 5.0 V8 423KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam Mój nowy nabytek. Lexus IS-F 2009r. Zdjęcia zrobiłem na szybko bo dzisiaj jeździłem i cieszyłem się jak dziecko. Dźwięk nie do opisania. Po 3700 obrotów otwiera się pełen dolot i słychać rasowe czyste V8 a nie jakieś turbinki :D

e74e79b5f2bc207amed.jpg

5c2cce775fab6774med.jpg

288d54d0dd4dea91med.jpg

6fb3974c98b6bc62med.jpg

17422c96cf7c47c1med.jpg

0421d6f86551e7b9med.jpg

Opublikowano

Dawno nie zmieniałeś samochodu :grin: A4 już sprzedałeś ? Jednak zdecydowałeś się na coś innego niż VAG. Kupiłeś w PL ?

Opublikowano
  • Autor

Dawno nie zmieniałeś samochodu :grin: A4 już sprzedałeś ? Jednak zdecydowałeś się na coś innego niż VAG. Kupiłeś w PL ?

Kupiłem od kolegi a a4 u niego w rozliczeniu. A4 do oddania po mega promocji za 40tys :D

Opublikowano

ciekawe autko :wink:

Opublikowano

Na pewno coś innego niż Audi czy BMW. Stano - jaki będzie następny samochód ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Stano - jaki będzie następny samochód ? :decayed:

Hmmm trudne pytania zadajesz :D

Opublikowano

K...wa miałem racje ze długo nie wytrzymasz hehe

Opublikowano

pytanie kiedy ;)

Opublikowano

To akurat oczywiste, że max. za 3 miesiące :wink:

Opublikowano
  • Autor

To akurat oczywiste, że max. za 3 miesiące :wink:

Optymista hehehe

Opublikowano

5.0 :o

Pozazdrościł Szymkowi sqbany. :decayed:

Nagraj ten dźwięk chociaż wątpię, by jakiekolwiek nagranie było w stanie oddać jak to gada.

Opublikowano
  • Autor

5.0 :o

Pozazdrościł Szymkowi sqbany. :decayed:

Nagraj ten dźwięk chociaż wątpię, by jakiekolwiek nagranie było w stanie oddać jak to gada.

Gallardo jak latałem na torze może dorównać dźwiękiem. Dlatego od tygodnia myślałem o zakupie tego ISFa. Zakochałem się.

Opublikowano

Może głupie pytanie ale może możesz coś napisać na temat lexusa w porównaniu do audi o silniku już wiemy hehe. A co z resztą ?

Opublikowano
  • Autor

Może głupie pytanie ale może możesz coś napisać na temat lexusa w porównaniu do audi o silniku już wiemy hehe. A co z resztą ?

Dużo lepsze wyciszenie, miększe skóry, nagłośnienie Mark Levinson itp. Ciężko porównać. Inny klimat we wnętrzu i prowadzeniu.

Opublikowano

długo nie wytrzymałeś :grin:

.fajny potwór,gratki :thumbup1:

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

to teraz dowaliles :)

Ciekawe jak ze spalaniem bedzie...

Opublikowano

ciekawe jak długo teraz pojeździsz :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

auto miazgaaa, ten dźwięk V8 niszczy, bezawaryjności!

Opublikowano

autko jak autko ale ten silnik i jego dźwięk ryje beret :kox: nie dziwne, że się zakochałeś w tym dźwięku :wink: Osiągi też ma niezłe. Gratuluję autka :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj ustrzeliłem telefonem za dnia

e86714c80115a122med.jpg

1fab52c434c3a206med.jpg

dca42c9c0d027d40med.jpg

cab0950dd834ef2amed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.