Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4b6] Opony 225/45/17 Nowe Barum będą ok?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie Dunlop najtańszy za 1400. Jeszcze mam Bridgestone Adrenalin re 002 indeks 91W, w Krakowie za 1300 zł, mógłbym odebrać osobiscie. Tylko czy poczuję znaczną różnicę w porównaniu np. do Barum?

Edytowane przez Fugi

Opublikowano

Dunlop najtańszy ?

Serio ?

Opublikowano
  • Autor

Chodziło mi o to, że najtańszy komplet Dunlopów kosztuje 1400. Komplet Barum 950:)

Opublikowano

Z tego co przeswietlilem temat index 91 jest wystarczajacy do kazdej b6(zobacz temat indeks nosnosci w 3.0)

Tez biore 225 baruma

Opublikowano

teraz będę latał na barumach drugi sezon (225/45/17)

śmigałem na bardziej i mniej topowych, barumki to tak zwany rozsądny wybór, guma niezła i cena dobra:)

nie mam żadnych problemów np z biciem, z wyważeniem tez bez problemu i na mokrym dają rade....

Opublikowano
  • Autor

Z tego co przeswietlilem temat index 91 jest wystarczajacy do kazdej b6(zobacz temat indeks nosnosci w 3.0)

Tez biore 225 baruma

Też chyba wezmę Barumy, cena ok, dobre właściwości, sporo osób poleca. Mam jeszcze czas do końca miesiąca, może się coś jeszcze trafi:)

teraz będę latał na barumach drugi sezon (225/45/17)

śmigałem na bardziej i mniej topowych, barumki to tak zwany rozsądny wybór, guma niezła i cena dobra:)

nie mam żadnych problemów np z biciem, z wyważeniem tez bez problemu i na mokrym dają rade....

Czyli polecasz, a jakie są głośne, ciche, w normie?

Opublikowano

W normie

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. No to pewnie kupię Barumy. Jeszcze będę szukał czegoś, ale to chyba najlepsza opcja w tej cenie.

Opublikowano

W podobnej cenie tez biedzie chyba kumho

miałem letnie ale to był moment do pierwszej trasy w deszczu

po wodzie jak po lodzie

Opublikowano
  • Autor

W podobnej cenie(trochę drożej) znalażłem jeszcze takie opony:

Zastanawiam się mocno nad Fuldami: http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-45r17-fulda-sportcontrol-2015r-i5149485828.html

Hankook :http://allegro.pl/hankook-s1-evo-2-k117-225-45r17-91w-x4szt-i5141816638.html

Takie Bridgestone, opony nowe, nie używane ale z 2011 hmm.. : http://allegro.pl/225-45-r17-bridgestone-nowe-mega-cena-za-4-opony-i5179794974.html

No i Barumki najtańsze wyjdą ok 1050 za komplet.

Od cen należy odliczyć 100 za rabat na allegro. No i właśnie kupowc na allegro? Od w sumie sprawdzonych sprzedawców czy doplacić i kupić na oponeo, hurtopon itp.?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam Dynaxer HP2 i kleją do drogi całkiem nieźle - nawet na śniegu nie wpadłem na nich w poślizg, ale trochę hałasują i biorą paliwa :)

Opublikowano

Ja mam barumy 215/50 i jestem zadowolony. Nie mogę złego słowa powiedzieć.

Opublikowano

Ja mam barumy 225/45/17 i też polecam.

Opublikowano

barum to fajna propozycja :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Też polecam Barumy 225/45/17. Założyłem i jestem zadowolony. Mają troche miekki rant, niektorym może to sie nie podobać. Jeśli chodzi o komfort to nie odczułem zmiany wzgledem 16" z zawiasem 1bv/be.

Opublikowano

A co myślicie o Falken ZE 914? Troszkę droższe od Barumów, a niby dużo pozytywnych opinii czytałem. :)

Opublikowano

Jeśli mowa o brumach który zestaw polecacie:
1. Producent Barum

2. Producent Continental

http://allegro.pl/4-x-205-55r16-barum-bravuris-3hm-made-in-germany-i5235927455.html

http://allegro.pl/4x-205-55r16-p-continental-barum-bravuris-3hm-2015-i5080216180.html

Bardziej nastawiony jestem na pierwszy zestaw, bo jest z mojego miasta i cena jest bardzo dobra.

Opublikowano

Jeśli mowa o brumach który zestaw polecacie:

1. Producent Barum

2. Producent Continental

http://allegro.pl/4-x-205-55r16-barum-bravuris-3hm-made-in-germany-i5235927455.html

http://allegro.pl/4x-205-55r16-p-continental-barum-bravuris-3hm-2015-i5080216180.html

Bardziej nastawiony jestem na pierwszy zestaw, bo jest z mojego miasta i cena jest bardzo dobra.

Jeden czort. Tu i tu oferują to samo. Barum jest marką należącą do koncernu Continental. Także i jedne i drugie wyjechały z fabryki Continental.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.