Skocz do zawartości
IGNOROWANY

s4 bez rodowodu - świeże foto


scooby888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem pokazać swój dupowóz i dziś nadszedł ten dzień.

Auto kupione w zeszłym roku, troszke było już grzebnięte i swoje też już dodałem.

Gdy kupiłem to bylło pomodzone:

- swap z 1.8t na 2.7 bt

- program sportec

- zawias airride

- wnetrze czarne recaro

- koła 19 cali

- heble s4 b6

- progi s4

Po kupnie wleciało:

- nowe sprzegło s4

- pompa paliwa s4

- nowe swiece ,cewki,wisco,guma przepustnicy,pompa abs

- dekory s4

- naprawiona elektryka foteli

- wbity silnik w dowod

- pompa wspomagania

- łożyska tył

- zderzak s4

- czarny kompletny sufit

- alumulator

Kilka fotek:

24f8a41e262e2af2m.jpg

e3e833170ed8ba3am.jpg

fd97433920597f7cm.jpg

768fa3d83f6d37efm.jpg

fb9fcc4ebc48f102m.jpg

78d4f80f91d2bf1am.jpg

Poczatkowo miały być takie koła na zime z allroada:

b2c2f6cdc0cd14bam.jpg

ed5155e8af234516m.jpg

Docelowo na zimę wleciały parabole:

80f41ebf92747772m.jpg

e6bda86aa4d2a080m.jpg

6b9ee37bf104b976m.jpg

ce6372d7cb58a915m.jpg

fc498e17cc0535acm.jpg

Edytowane przez scooby888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pięknej b5, mody jak najbardziej na plus.Bezawaryjności i przyjemności z jazdy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele masz do roboty przy niej :wink:

Ale jak masz chodź w połowie takie podejście jak były właściciel to jest ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha detalista dbał o nią to fakt, u mnie tez sie nie spaskudzi.

We wtorek wpada nowy rozrząd i magiel, zostaje jeszcze uszczelnic dekle i w przyszłości może coś z mocą się grzebnie.

kilka nowych fotek po umyciu i polerce lakierku.

282c0e73d1b60acam.jpg

b600a0a5436aec45m.jpg

25040c7f5e7efe3fm.jpg

32eecdeb520c2c0em.jpg

a17945cfdb2cc25bm.jpg

839b85573a32ecb3m.jpg

b945f5990becbab3m.jpg

bcb6b4b87893e7cbm.jpg

0525c6097654ce8am.jpg

60293b9a015dae31m.jpg

2ed238fe778f3e1dm.jpg

d58832eaee709d49m.jpg

4ade6e7a18dcdff0m.jpg

ddc2930fe0a88217m.jpg

eb0203e3bdbec51em.jpg

2bafc770654f8bc3m.jpg

A to na sprzedaż jakby ktoś potrzebował:

5540a37563993f05m.jpg

c302b2eebdc42e44m.jpg

db406e4735a35bddm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi ta felga jakoś
Mniejsza by bardziej może pasowała, auto lepiej by się kładło, poza tym te się chowają w błotniki za bardzo, jak by były na równo to :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co fajnego jest w tej feldze to to że nigdzie jej nie ma, można by dać inną oponę tzn 215/35 i by lepiej wyglądała ale dla mnie i tak robi robotę, a poza tym nie jest na co drugiej B5....

To moje pierwsze auto które sprzedałem w całości i cieszę się że nie zostało zniszczone. Wrzucaj mniejsze zdjęcia to będzie się lepiej oglądać.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co fajnego jest w tej feldze to to że nigdzie jej nie ma, można by dać inną oponę tzn 215/35 i by lepiej wyglądała ale dla mnie i tak robi robotę, a poza tym nie jest na co drugiej B5....

To moje pierwsze auto które sprzedałem w całości i cieszę się że nie zostało zniszczone. Wrzucaj mniejsze zdjęcia to będzie się lepiej oglądać.

Pozdr.

Hmm a jak się nazywa ta felga? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa :) ile za te carbony?? Popielniczke i ramke biegow tez masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko na drzwi i deske,jeden delikatnie uszkodzony jak na foto. Cena do dogadania na pw

Co do felgi to poczatkowo chcialem sprzedac i wrzucic jakas 18. Jednak pod ten zawias pasuje idealnie lepszej krycha nie mogl dopasowac. Wedlug mnie caly urok w tym ze przy opuszczeniu blotnik jest w polowie felgi i opony nie widac ale to kwestia gustu. Nie wspomnialem jeszcze o radyjku ktore wlecialo zamiast ori. Niestety bylo to radyjko na usa i lapalo nieparzyste czestotliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko na drzwi i deske,jeden delikatnie uszkodzony jak na foto. Cena do dogadania na pw

Co do felgi to poczatkowo chcialem sprzedac i wrzucic jakas 18. Jednak pod ten zawias pasuje idealnie lepszej krycha nie mogl dopasowac. Wedlug mnie caly urok w tym ze przy opuszczeniu blotnik jest w polowie felgi i opony nie widac ale to kwestia gustu. Nie wspomnialem jeszcze o radyjku ktore wlecialo zamiast ori. Niestety bylo to radyjko na usa i lapalo nieparzyste czestotliwosci.

Dzieki, ale szukam calego kompletu ;) fajnie ze taki projekt trafil do kumatej osoby co go jeszcze bardziej dopiesci ;) Czekam na konkretna sesje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można powiedzieć że moja i ta to rodzina :)

fajna sztuka

Edytowane przez gieras1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już wiem kto jeździ tym amerykańcem u nas na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że trafiła w ręce osoby która wie o co w tym wszystkim chodzi :thumbup1: Lajkuję i czekam na mody B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsyd sie przyznac ale dopiero teraz przeczytalem watek krychy od poczatku do konca cale 18 stron :) widze ze troche przygod bylo i ta presja ze strony uzytkownikow :) . Widze ze trafilem z czarnym sufitem, karbonami i zderzakiem eski, z jednym sie tylko nie zgadzam- wcale blado na dubicie nie wypadla b5-tka. Dla mnie auto jest do jazdy codziennej do roboty jako jedyny samochod w rodzinie. Troche rzeczy trzeba powymieniac i troche kasy wlozyc bo wsumie ma 15 lat ale bezcenny jest banan na twarzy jak otwiera sie rano garaz- nie wazna jaka jest pogoda,nie wazne co jest na obiad, i kto wygra wybory. Ona lezy dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto tak zryło mi beret jak ujrzałem je na żywo, że całkowicie zachorowałem na ten biały kolor i z przyczyn losowych wylądawał także u mnie. MIAZGA PROJEKT, powodzenia choc niewiele juz tam jest do zrobienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co tu dużo pisać dbaj o auto bo zacny projekt kupiłeś i nie zmieniaj tych felg bo skaleczysz ją jak nic i urok auta pryśnie


powiem ci jeszcze jedno skoro przeglądałeś wątek krychy ja bym wrócił z powrotem do zderzaku przód usa pasował jej bardzo dobrze bo tych esowych jest już oporowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak jeszcze mam lecz ma 2 wady, lekko peka na spawie z dokladką, zamontowalem tez ori kierownice powietrza na coolery od esy i niebardzo to pasuje z tamtym. A chlodzenie jest istotne. Tamten ma malutkie kratki na 1/4 coolera. Pomysle ale ten jest masywniejszy jakos bardziej mi lezy. Kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...