Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

L3Vy ja mysle ze im szybciej tym lepiej. Tylko trzeba sie zebrac i zdecydowac. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy 30 szt

ykk 50 szt

TTom3k 100 szt

Kto jeszcze..? :chytry:

Ludzie ruszcie sie nie tylko my tu jestesmy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki do galerii spotów dane.... Slaweq zamalował tablice... a Szuder nie.. wiec działania Slawqa mijają się z celem.....

Wkleiłem fotki na których nie widać tablic..., a poza tym nie chciało mi sie obrabiać każdego zdjęcia... Jak ktoś chce to mogę usunąć fotki, których sobie nie życzycie umieszczać...

P.s.

Co to za paranoja z tymi tablicami (z ich zakrywaniem), mi to nie przeszkadza, a jak bedą chcieli (miśki) Cie namierzyć, to i tak to zrobia... Przeciez nie mogą Ci nic zrobic, za to ze przyjechałeś na spota do Tarnowa... :thumbup: Lepiej uważajcie na foto i wideo radary, a tam tablicy nie da sie zasłonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder jak masz tablice to możesz mieć wszystko.... Adres... Imie Nazwisko co bys chciał..

A zadziubać fure to nie problem.... (odpukać... !!!!)

Wieczorem zamaluje blachy i Ci wyśle albo sam tam wrzuce... jak chcesz. daj znac... bo zejdzie mi z 5 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pracowalem swego czasu w UM, jeśli wydziały są połączone ze sobą sieciowo to np. pracownik który zajmuje sie Podatkiem od srodków transportowych (ciężarowych) po wpisaniu dowolnego nr. rejestracyjnego w program otrzymuje wszystkie dane osoby na ktorej auto jest zarejestrowane. A jesli ten pracownik ma życzliwą kolezanke lub kolege w SO to wtedy może każdego sprawdzic 2 pokolenia wstecz ;) My tutaj sobie nawzajem ufamy ale szlag wie kto przeglada jeszcze takie strony jak ta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pracowalem swego czasu w UM, jeśli wydziały są połączone ze sobą sieciowo to np. pracownik który zajmuje sie Podatkiem od srodków transportowych (ciężarowych) po wpisaniu dowolnego nr. rejestracyjnego w program otrzymuje wszystkie dane osoby na ktorej auto jest zarejestrowane. A jesli ten pracownik ma życzliwą kolezanke lub kolege w SO to wtedy może każdego sprawdzic 2 pokolenia wstecz ;) My tutaj sobie nawzajem ufamy ale szlag wie kto przeglada jeszcze takie strony jak ta...

Taka niestety prawda.. Mam nadzieje ze nikt z was nie pracuje w zadnym urzedzie..? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taką nadzieje... Ja napewno nie pracuję w "takim" ani żadnym urzedzie (pracuje w porzadnej firmie handlowej), więc spox...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3Vy 30 szt

ykk 50 szt

TTom3k 100 szt

Chłopaki. Policzcie dobrze. Przy 30 szt prawdopodobnie koszt przesyłki bedzie większy niż koszt kalendarzyków :D

Fotki do galerii spotów dane.... Slaweq zamalował tablice... a Szuder nie.. wiec działania Slawqa mijają się z celem.....

Wkleiłem fotki na których nie widać tablic..., a poza tym nie chciało mi sie obrabiać każdego zdjęcia... Jak ktoś chce to mogę usunąć fotki, których sobie nie życzycie umieszczać...

P.s.

Co to za paranoja z tymi tablicami (z ich zakrywaniem), mi to nie przeszkadza, a jak bedą chcieli (miśki) Cie namierzyć, to i tak to zrobia... Przeciez nie mogą Ci nic zrobic, za to ze przyjechałeś na spota do Tarnowa... :thumbup: Lepiej uważajcie na foto i wideo radary, a tam tablicy nie da sie zasłonić...

Żuczki, przed wszystkim o złodziei chodzi. Sprawdzanie przez urzędników to pikuś. Pewien problem z namierzaniem aut Klubowych już się swego czasu pojawił. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wit.s przeciez chodzi o sume, a nie o to ze kazdy osobno.. Jedna paczka.. :decayed:

PS. Ankieta znikla.. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ankieta znikla..

Patrzcie jakie to Boże Narodzenie ma wpływy - nie dość, że na głowę pobilo Wielkanoc, to jeszcze zlikwidowało ankietę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym Urzedzie to napisałem tak dla przykładu, że osoby trzecie poprzez numery blach mogą mieć dostęp o wielu innych informacji o nas..., a złodzieje to inna sprawa i tego bym sie bardziej obawiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem. Z calego forum mialby z czego wybierac.. B5, B6, B7 do wyboru do koloru.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...