Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TTom3k na kresce S4 chyba by odpadlo, ale na zakretach to sam widziales jak M3 pogonil.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k jak wójek porzyczy to czemu nie :D

a co do BieMdabliu :D to nie lubie tylnego napędu :sick3:

pojechalem raz na narty z sąsiadem Bmw 316i z silnikiem 1.9 benzyna (wychodziły takie wersie w ok 2000r) i wyjechal do połowy górki i stanoł :kwasny: nie poszedł za chiny chodz bieznik miał jak smok !! i f*ck musiałem dralowac 1000 m pod górke z nartami na plerach !!! a kolesie z przednim napedzikiem mijali nas i się smiali :kwasny: od tamtej pory nie lubie tylnego napędu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 :polew:

Moj sasiad stwierdzil kiedys:

"Tylny naped jest lepszy, bo jak wjedziesz do rowu, to przynajmniej wyjedziesz bo masz przyczepnosc" :polew: :polew: (mowil to jak najbardziej serio) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 jakbys pol zycia jezdzil Maluchem, to tez pewnie trudno by Ci bylo sie przyzwyczaic do takiej nowosci jaka niewatpliwie jest naped na przod.. :kox:

To musial byc duzy szok.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :thumbup: nareszcie znalazłem kogos (nielicząc wita.s ) kto korzysta z uroków zimy :notworthy: ja tez chciałem mykac na parapecie ale za mała prędkosc :thumbdown: i wogóle to trzeba sie osiedziec na du..ie :D byłas juz w tym sezonie stopic wosk :naughty:?

Ps. mały kludowy wyjezdzik ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. mały kludowy wyjezdzik ? :naughty:

wliczcie rowniez ekipe slasko-krakowska na klubowy wyjezdzik na deske/i :thumbup:

zalozylem kiedys temat o takim wypadzie, ale jakos chetnych brakowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no Aniu ladnie ladnie :oklaski: ja zaliczyłem dziś Słotwiny i 58 zjazdów :dance: jeszcze mam ciepłe narty :D niezdązą wystygnac bo jutro Jurasówka mały ale bardzo fajny stoczek prawie tak po pracy sobie tam wyskakuje ;)

Murzyn taki wyjezdzik to byla by fajna rzecz :th: moze się udac tylko trzeba chęci !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...