Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

grzesiek88 kupuj tego vaga :naughty:

Co do szybek to jak juz bedzie tak z 15C ok? zeby wszystko ladnie wyschlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie ja jstem nowy klubowicz z tarnowa przymierzam sie do waszych spotów ale jakoś mi nie wychodzi no niestety czas mnie goni ja mam vaga i sobie juz autko przelatałem jestem z zamiłowania elektronikiem a pracuje w serwisie sprzetu biurowego i chciałbym sie z wami spotkac tylko czekam na kolejnego spota zeby czas mi pozwolił dajcie znac co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu :naughty:

poniedzialek, wtorek, sroda, a moze czwartek..? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelus i jak tam malnąłeś już zderzak w B7 bo słupek ogrodzeniowy mocno pogruchotany :polew:, a tak na serio wyprostowali go, ale nie mogę zrozumieć coś Ty chciał zrobić ??????

nie trzeba byc wielkim uczonym i fizykiem ze by to zrozumiec, chcialem skrecic w prawo byla jedna szklanka tak, ze przy wchodzeniu do auta sie nawet poslizgnalem, kostka, utloczony sniego jeszcze tam kazdy hamuje to skurwysynsko tam jest wyslizgane, a ze opony sa jakies lipne i sie slizgaja strasznie, to auto polecialo prosto na skreconych kolach, zdaza sie, nie przyjebalem w niego tylko delikatnie dojechalem, jak by stal 10 cm dalej to bym sie zatrzymal :) na zderzaku sa dwie czarne rysy generalnie nie widac bardzo , czaki widzial :P na wiosne sie zapyli :) a pracownicy u Ciebie to by sie wzieli za prace a nie stanie w oknie i gadanie glupot, baczkow tam zadnych nie bylo tylko on sie tak cipeusz slizga na tych oponkach, jak wjechalem tam to owszem troszke boczkiem sobie ladnie szedl ale tez specjalnie nie musialem tego wymuszac :P ale akurat przy wyjezdzie jechalem normalnie ale coz dabrowa lubi nawet takie sensacje i ze by bylo ciekawiej trzeba cos podkoloryzowac, a slupek sie skrzywil bo jest wkopany wiec wielkiej sily nie treba ze by go skrzywic, na przyszlosc jak masz do mnie jakies pytania to nr tel znasz nie musisz pisac na forum :hi:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 14:56_________________________________________________

witam panowie ja jstem nowy klubowicz z tarnowa przymierzam sie do waszych spotów ale jakoś mi nie wychodzi no niestety czas mnie goni ja mam vaga i sobie juz autko przelatałem jestem z zamiłowania elektronikiem a pracuje w serwisie sprzetu biurowego i chciałbym sie z wami spotkac tylko czekam na kolejnego spota zeby czas mi pozwolił dajcie znac co i jak

stary ratujesz nam zycie :naughty: na next spocie twoja obecnosc jest obowiazkowa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelus nie ciśnieniuj sie :decayed: przeciez nic wielkiego sie nie stalo :) mowa strzelona jak w niedziele na kazaniu :polew: wiesz jak to jest ten co ma to woli napisac niz zadzwonic taniej wychodzi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Norbi sie obudził z letargu, kupił bys cos do swojego paździocha u mnie wkońcu, miałem fotele to wymiękłeś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki tak jak Ci mowilem wszystko zalezy od tego czy nie zmienie :audi::a4fan: na inne :audi::a4fan: dlatego nie bede inwestowal w tego bo jednak zmiana bedzie :> mam nadzieje w najblizszej przyszlosci !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...