Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy z DT sprawdzicie mi to auto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11582236

cos tania jak na moje . nie kojarzę tego furacza wogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfa raczej :thumbdown: po pierwsze nie widzę ci w tym aucie a po drugie to mam dwóch funfli co maja alfy i mówią ze z alfami jak z babami maja swoje humory wiec raczej a6 ale podobno 2.5 awaryjne ale to podobnie jak z alfami zależy na co trafisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dasz sobie rady ani z jednym ani z drugim , lepiej a6 1,9tdi i ew.chip bo w 2,5 koszty Cie zjedzą nie mowiac juz o alfie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat jeśli chodzi o Audi z DT to coś na jej temat wiem, nie pamiętam z jakiego kraju ona jest, ale chyba z Włoch, sprzedaje to gość, który ma pomoc drogową i przy okazji jeżdżą po samochody i handlują, ten egzemplarz był u mnie na serwisie 4 dni jakiś miesiąc temu bo uważali, że hamulce im zamarzły i coś nie chodzą, po tym czasie nic się nie zmieniło i o ile dobrze pamiętam mój mechanik stwierdził, że padnięte servo, ale mieli to już we własnym zakresie naprawić i wzięli od nas auto, oglądałem ją trochę to w złym stanie nie była, pamiętam, że nie miała elektryki z tyłu i brakowało plastiku na akumulator w komorze silnika, a to co w aukcji piszą, że jest możliwość sprawdzenia w stacji diagnostycznej to na pewno będzie to u mnie bo wszystkie przeglądy robią u nas, więc jak coś to zawsze możesz do nich podjechać potem do nas i będziesz wiedział co i jak ...[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 18:29_________________________________________________

nie dasz sobie rady ani z jednym ani z drugim , lepiej a6 1,9tdi i ew.chip bo w 2,5 koszty Cie zjedzą nie mowiac juz o alfie

żadko się z przedmówcą zgadzam hehe :polew: ale prawdę głosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, znacie kogoś w okolicach Tarnowa, Krakowa, kto zrobi fachowo polerkę felg, w cenie do 400zł, Felgi to MAM8 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat jeśli chodzi o Audi z DT to coś na jej temat wiem, nie pamiętam z jakiego kraju ona jest, ale chyba z Włoch, sprzedaje to gość, który ma pomoc drogową i przy okazji jeżdżą po samochody i handlują, ten egzemplarz był u mnie na serwisie 4 dni jakiś miesiąc temu bo uważali, że hamulce im zamarzły i coś nie chodzą, po tym czasie nic się nie zmieniło i o ile dobrze pamiętam mój mechanik stwierdził, że padnięte servo, ale mieli to już we własnym zakresie naprawić i wzięli od nas auto, oglądałem ją trochę to w złym stanie nie była, pamiętam, że nie miała elektryki z tyłu i brakowało plastiku na akumulator w komorze silnika, a to co w aukcji piszą, że jest możliwość sprawdzenia w stacji diagnostycznej to na pewno będzie to u mnie bo wszystkie przeglądy robią u nas, więc jak coś to zawsze możesz do nich podjechać potem do nas i będziesz wiedział co i jak ...[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 18:29_________________________________________________

nie dasz sobie rady ani z jednym ani z drugim , lepiej a6 1,9tdi i ew.chip bo w 2,5 koszty Cie zjedzą nie mowiac juz o alfie

żadko się z przedmówcą zgadzam hehe :polew: ale prawdę głosi

dzieki norbi w sobote chyba pojade zerknąć na nią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mat a4 szukaj czegos drozszego. W tych pieniadzach tylko padliny beda.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm...czytalem wsumie o tych alfach i nie sa takie drogie w eksploatacji. Z tymi autami to tak wlasnie jest ze pewne tylko z salonua uzywke to zalezy jak Ci sie uda. W moja a4 wlozylem przez 3 lata ok 15 tys a inni przykladowo 5 . Alfa kusi wyposazeniem :) A a6 no to wiadomo 0000 tylko jesli chodzi o ten silnik 1.9 to straszny mul w a6 ciekawe jak by potratowal chip-tylko znowu musi byc silnik zdrowy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafisz na zadbana to ok, świetnie się jeździ, ale jak ktoś wcześniej o nią nie dbał to psuje się na potęgę a naprawa wcale nie jest taka tania. Zawieszenie też lubi padać a części są stosunkowo drogie.

Panowie kiedy jakiś spot, bo chciałem się dopytać o parę rzeczy odnośnie mojego samochodu,

a tak przy okazji, którego gaziarza z okolicy polecacie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...