Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

a ja bym lifta szukał i tyle

jakiego lifta? b5?

Pewnie tak ale tak szczerze mowiac patrze na te zagranmiczne stronki np mobile.de czy autoscout24 w poszukiwaniu a6 i totalna lipa ;/ na allegro sa duzo ciekawsze opcje.

Taaa.. Na allegro lepsze fury niz na mobile.. A myslisz ze skad one sa..? Maly przekrecik i juz :)

Ale oplacalo by im sie montowac skore czy navi ?:) Wiem ze na allegro jest pelno niemcow ale widocznie maja lepsze dojscia do tych aut skoro jeszcxze na tym zarabiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak lifta jak nie masz na b6 to tylko lift najlepsza b5 wszytsko poprawione koncówka produkcji 20-23 tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak lifta jak nie masz na b6 to tylko lift najlepsza b5 wszytsko poprawione koncówka produkcji 20-23 tys zł

No napewno za ta kase bym mial wypasiona b5 ale ja chce cos wiekszego - wygodniejszego :) A mam jeszcze pytanie...nie orientujecie sie jak wyglada przerobka osobowki na dostawczy ? Najlepiej fikcyjna i jakie koszta ?;][br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:54_________________________________________________Kumepl moj sciaga bite auta z wloch ...podeslal mi dzis cus takiego : http://www.subito.it/audi-a4-incidentata-campobasso-9763295.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumepl moj sciaga bite auta z wloch ...podeslal mi dzis cus takiego : http://www.subito.it/audi-a4-incidentata-campobasso-9763295.htm

kolorek ladny, z tylu prawdopodobnie bedzie do wymiany oś bo coś to koło krzywo stoi, z przodu z opisu wynika ze motorownia ok poza chlodnica i wentylatorem, nie orientuje sie ile wyjda czesci + robocizna, ale cena dobra, wyposazenie podstawowe, ale oczywiscie pisza ze full, brak xenonow bo widze ze regulator wysokosci swiatel jest w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi co ty koledze pieprzysz głupoty koszty naprawy jak szacuje niewiem czy by sie w 10 zmiescił przodu niema

podłuznice dostały na pewno auto juz ma 4 slady tył to wtsawiania, bzdura auto tylko na czesci ,bezpieczne juz ono nigdy nie bedzie sie toczyło

i juz ma 20 rej oplaty przytachanie z 2 tys i napewno cos jeszcze i jezdzi rozwalonym rtyplem za 25 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawda czaki ale widzi co kupuje i zawsze to duzo taniej niz prawdopodobnie bezwypadkowe a4 z tego roku, a ze po konkretnym strzale to juz inna bajka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sam nie wiem czy nie wolalbym wlasnie kupic bitego samochodu bo tak jak pisze norbi masz pewniejsze co faktycznie bylo zjebane ;/ A spot ...w tym tyg mam duzo wolnego ale pogoda do bani mroznooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiajcie sie. Mnie i tak nie bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak zapytam, FIS ogólnie podzielony jest na 4 części, 1 część od góry pokazuje mi rezerwę(bo tylko ją widziałem) oraz powinna? pokazywać informacje w wyświetlacza radia, niestety u mnie tak się nie dzieje czy jest to spowodowane tym, że posiadam niefabryczne radio? Da się to jakoś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak zapytam, FIS ogólnie podzielony jest na 4 części, 1 część od góry pokazuje mi rezerwę(bo tylko ją widziałem) oraz powinna? pokazywać informacje w wyświetlacza radia, niestety u mnie tak się nie dzieje czy jest to spowodowane tym, że posiadam niefabryczne radio? Da się to jakoś zmienić?

tak najlepiej wymienić na oryginał albo od razu rns-a :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-A? Rozwiń jeśli możesz(jestem zielony w temacie audi o skodzie wiem więcej) :wallbash:

Destiny007 czy to ciebie widziałem w piątek przy PKS (nie wiem jak się to skrzyżowanie nazywa) około godziny 21.30-22?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... raczej za drogi interes dla mnie, myślę o concert chyba dobrze napisałem, albo o symphony, jednak wolałbym concert bo ta półeczką pod spodem dość przydatna jest:) (składowanie pod nią CD itd)

Strasznie długo się zmawiacie na mini spota :shocked:

http://allegro.pl/item949264459_pioneer_deh_2200ub_2220ub_2200ubb_tania_wysylka.html myślę też o takim radiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poco ci ci jakis smieszny pinier , jak fabryczne sa swietne co do spota 20 marzec? moze tak za rok odrazu a moze w piateczek ?? co????co wy na to piatek 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chętnie zjawił zobaczyć co inny posiadają :) a tak w ogóle to nie mam oryginalnego radia tylko jakiegoś śmiesznego sony(jeden z tańszych modeli) po prostu wg. mnie szpeci mi autko :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...