Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

dla odmiany odpaliłem na PC Warhammer 40000 Dawn of War :)

znalazłem w moich szpargałach dodatek do tego Winter Assault, w który nie grałem a trzeba ori grę zainstalować i postanowiełem troszkę pokatować PC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gry na PS3 są wiadomo - drogie, trzeba sobie jakoś radzić :D może ktoś sie wymieni jak już nie gra w jakąś.

Ja mam nówkę Resident Evil 5 i w nią nie gram bo się jej boje :tongue4: wole sobie pograć w coś innego a nie stresować sie przed ekranem :D

Zaoferuje ktoś coś fajnego ?

Moge jeszcze wymienić MetalSolid4 czy jakoś tak, - też w to wogóle nie gram. Gry praktycznie nowe, odpakowane i raz odpalone. Ale ponoć są fajne. Ja jednak gustuje w innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGS4 jest mega (jestem fanem serii), choc prawda taka, ze scenki przerywnikowe potrafia trwac 2 godziny doslownie :wallbash: :wallbash: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGS4 jest mega (jestem fanem serii), choc prawda taka, ze scenki przerywnikowe potrafia trwac 2 godziny doslownie :wallbash: :wallbash: :tongue4:

ja tez byłem fanem , ale w momencie wyjscia 4-tej częsci , moja miłość ograniczyła sie do 1,2,3. :good:

poprostu mi nie podeszła :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peace Walker na PSP ma byc podobno przemega :kox: :kox:

4 to takie zakonczenie serii, wszystkie watki musialy byc pozamykane.

Najlepsze to i tak 1 i 3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz ciupę w InFamous.

Fajne nawet.

Musze przyznać że gry na konsole a na PC są całkiem inne.

Tzn. chodzi mi o to że dobra gra z PC nie zawsze jest dobra na konsoli.

Np. GTA4 inne. Za to w taką Infamous na PC na pewno bym nie grał.

Tym sie właśnie różni PS3 od PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nówkę Resident Evil 5 i w nią nie gram bo się jej boje :tongue4: wole sobie pograć w coś innego a nie stresować sie przed ekranem :D

Przestań, ona wogóle nie jest straszna... Spokojnie możesz pykać, w porównaniu do poprzednich części jest lajtowa :good: Ja troche zacząłem grać w Army Of Two 40th day, i zapowiada sie całkiem całkiem, ale wypowiem się jeszcze później czy napewno jest tak spoko jak mi sie wydaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie grałem w poprzednie i spoko :D

A ta gdzies mi nie podeszła :gwizdanie:

Już je wymieniłem na gametrade.pl na Little Big Planet i Burnout Paradise.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiajszy mam pożyczonego PS3 i napierdzielam God of War. III już skończyłem, teaz pod pada poszła I i II.... przynajmniej jakaś odskocznia od PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pogralem troche w Splinter Cell Conviction.. i jakis dziwny... malo skradania, wiecej "rambo style"... opcja z "ladowaniem umiejetnosci cichego zabijania" bez sensu jak dla mnie.. nie moge wykonac egzekucji z broni z tlumikiem dopoki kogos nie zalatwie "hand to kill", no mega to realistyczne...

grafa fajna, ale jednak brakuje mi jakies konkretnej skradanki.. trzeba chyba odpalic ps2 i zalatwic sobie MGS3 Subsistence, bo mam tylko "zwyklego" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszam póki co w InFamous.

Polecam, fajna gierka, choć na pierwszy rzut oka myślałem że zaraz to zgasze, bo fabuła jakaś dziwna... Za to w pełni po polsku. Za to duzy plus, dobry dubbing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem GTA IV :polew: Wiem że duży poślizg ale wcześniej nie miałem jakoś klimatu na gangsterską grę :polew: Teraz na L4 oglądam non stop Rodzinę Soprano to mnie wzięło :polew: Oczywiście gierka trzyma poziom jak poprzednie części :good: Do tego wziąłem Trackmania United Forever z okularami 3D :polew: Od tej darmowej, którą opisywałem 2 strony wcześniej, różni się większą ilością tras, samochodów i dodatkowymi opcjami. Zabawa super :good: A co do okularów 3D... hmm, po włączeniu odpowiedniej opcji w grze, rzeczywiście wygląda to jak 3D, tyle że oczy bolą już po paru minutach i kolorki jakieś koślawe w tym trybie są :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi GTA IV tez jakos nie podeszlo... Nie wiem, wole San Andreas juz, mimo ze to generacja wstecz, ale wg mnie wieksza swoboda byla tam, niz w IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dodateczek do GTA IV "Ballada o geju Tonym" :D Świetna sprawa, oczywiście dla miłośników serii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole San Andreas juz, mimo ze to generacja wstecz, ale wg mnie wieksza swoboda byla tam, niz w IV.

inny klimat , bardziej czarny :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wieksza swodoboda, samoloty, helikoptery, skakanie ze spadochronem i tego typu smaczki, w IV tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...