Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja uwiekbiam grć przez sieć np. CS , SOF2 , QUAKE 1,2,3 :evil: :evil: :evil:

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 :naughty: przez które też gram sieciowo w takie tytuły jak KILLZONE 2 , WOLFENSTEIN oraz CALL OF DUTY 4 WORLD AT WAR :tongue4: tylo strasznie boli mnie to że musze pobrać płatnie mapy bo standardowe sa fajne ale te inne sa jeszcze lepsze :przebiegly: ogólnie jestem maniakiem :> więc jak znajde wolna chwilke to chetnie walne komuś HEADSHOT :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja zaprawszam do moich znajomych na gametrade.pl mój nick - julo

Zawsze można sie wymienić na jakąś gierkę (mam PS3)

lub do znajomych na PSN - mój nick julo_23 zawsze można pograć razem.

Opublikowano

sorry za ot ale jakby ktoś miaŁ X360 for seil dajcie znać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tydzien temu kumpel mial na sprzedanie praktycznie nowke z kilkoma grami :)

Opublikowano

Fly ty chory jesteś

COD:MW2 - swietna gra... ale tez przehajp, bo zapowiadano ja jako rewolucje, bla bla bla.

najlepsza gara w jaką grałem odrazu po ACII :)

Opublikowano
  • Autor

boberek... przeciez napisalem ,ze swietna - ale po wielu godzinach spedzonych przy MW1 tak samo szybko wypalilbys sie multi w MW2, ktore nie daje nic nowego :)

Opublikowano

Michu - a Ty nie masz przypadkowo do sprzedania ACII :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sprzedalem juz bardzo dawno... a gra miala juz 2 wlascicieli :polew: - ostatnio sprzedalem ALAN'a WAKE'a i okazalo sie, ze nabywca mial [albo jeszcze ma] mojego ACII :polew:

Polecam GAMETRADE.PL - zajrzyj, znajdziesz na pewno cos.

Opublikowano

Patrzyłem patrzyłem, nawet sobie konto założyłem w koncu :decayed:

Alan Wake dobra pozycja - warto zakupić? PoP:The Forgotten Sands byś przetestował :gwizdanie: albo moskal'a naciągniemy - on ma tanie opcje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ALAN WAKE swietny. Bardzo dobra i swieza gra. Klimat mega.

Opublikowano

ALAN WAKE swietny. Bardzo dobra i swieza gra. Klimat mega.

grałem jest spoko :good:

Opublikowano

ALAN WAKE swietny. Bardzo dobra i swieza gra. Klimat mega.

grałem jest spoko :good:

troche latwa byla.. ciekawe jaka bedzie 2 czesc :rolleyes:

Opublikowano

łatwa zalezy na jakim poziomie grales ale troche przewidywalna akcja ograniczony teren ale ogolnie dam jej 4+

Opublikowano
  • Autor

ALAN WAKE swietny. Bardzo dobra i swieza gra. Klimat mega.

grałem jest spoko :good:

troche latwa byla.. ciekawe jaka bedzie 2 czesc :rolleyes:

II czesc? a niby skad wiesz, ze bedzie II czesc? :polew:

Opublikowano

ALAN WAKE swietny. Bardzo dobra i swieza gra. Klimat mega.

grałem jest spoko :good:

troche latwa byla.. ciekawe jaka bedzie 2 czesc :rolleyes:

II czesc? a niby skad wiesz, ze bedzie II czesc? :polew:

juz w dniu premiery jedynki mowili ze robia druga czesc z reszta po zakonczeniu mozna wywniskowac ze 2 czesc sie ukaze :)

Opublikowano
  • Autor

Gra ktos w Red Dead Redemption? :cool1:

Opublikowano

Gra ktos w Red Dead Redemption? :cool1:

ja gram od czasu do czasu :) fajnie sie robi rozpierduche :rolleyes: teraz czekam na mafie II mam nadzieje ze tez kozak bedzie

Opublikowano
  • Autor

Ja juz mam prawie 80%, z ciekawosci zapytalem :decayed:

Na poczatku mialem mieszane uczucia... ale wciagnelo mnie to i bede dobijal do 100% :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.