Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Battlefield Bad Company 2 multiplayer

Najpierw muszę jedynkę upalić :gwizdanie:

Z tym już spora kolejka jest: Shift, FarCry 2, COD4, AC2...

Może do zimy się wyrobię :kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

COD4 na 100% przeszedłem :good: bardzo fajna gierka

Opublikowano

Jak dam radę...

Julo, dzięki za grę. Chwile bo chwile, ale :good:

BTW właśnie przysłali mi Shifta :naughty:

No to za***iście :good:

Porobimy ustawki - multi daje radę :good: :good:

A najlepsze jest to, że jak przejedziesz trasę to po ukończeniu pokazuje Ci czasy twoich znajonych z Ps3 :naughty:

Więc Ty bijesz rekord.. np. Ja odpalam Shifta - patrzę... FCK - i muszę go pobić - i tak w koło :kox:

-- W piątek możemy trzasnąć w LBP - Na Shifta też porobimy ustawki :naughty:

Opublikowano

Coś nie mogę ogarnąć z wami tego LBP... Ciągle czasowo nie wyrabiam :wallbash:

Opublikowano

@Rex, dodałbyś swój PSN ID :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0

Ale mój ID jest w tamtym temacie chyba od roku jak nie lepiej :)

Opublikowano

Ps3 przerobione.. Słyszeliście ?

Bo mi coś właśnie umknęło.. Prawda to ?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:12_________________________________________________Czy te wszystkie plotki związane są z „wydaniem””wystawieniem do sprzedaży” JailBreakera – czyli mega drogiego bezwartościowego PenDrive`a dla naiwnych ?

Opublikowano

Ps3 przerobione.. Słyszeliście ?

Bo mi coś właśnie umknęło.. Prawda to ?[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:12_________________________________________________Czy te wszystkie plotki związane są z „wydaniem””wystawieniem do sprzedaży” JailBreakera – czyli mega drogiego bezwartościowego PenDrive`a dla naiwnych ?

Słyszałem coś o tym, bodajże na Benchmarku był artykuł o tym urządzeniu i związaną z tym sprawą w Australijskim sądzie... Dokładnie nie pamiętam.

Opublikowano

działa ale tylko do wersji softu 3.41:) jak masz nowszy soft to juz d*pa, przynajmniej narazie. Ale wole kupic ori, pieniazki nie straszne po kazda gra po kilku mc ok 100zł kosztuje a mozna grac przez neta bez problemu

Opublikowano

Jak Wy kręcicie te czasy na Shifcie :?:

Macie jakieś dopalacze czy co :lol1:

Opublikowano

JailBreaker działa ale bez neta, jak tylko się podłączysz to załatwiony (ban) i koniec z netem, po ostatnim sofcie do ps3 podobno dużo nieorginalnych akcesoriów USB nie działa, nie wiem ile w tym prawdy.

Jest jeszcze jedna nowinka goscie wymyslili cos dzieki czemu mozna bez grania miec platyne :kwasny: ale tez offline wiec tyle dobrze

Opublikowano

Ogolnie to jestem przeciwnikiem tego typu przeróbek. Takie cos mozna bylo miec ale na psx albo ps2 a jezeli konsola jest podlaczona do neta to ban i koniec... Nieopłacalne

Opublikowano

JailBreaker działa ale bez neta, jak tylko się podłączysz to załatwiony (ban) i koniec z netem

taaaaa ,to samo miało być z X360 a guwno prawda , mozna naginać po sieci na przerobionej konsoli i nic sie nie dzieje. mysle ze to bardziej "straszak" :wink4:

Opublikowano

Jak dam radę...

Julo, dzięki za grę. Chwile bo chwile, ale :good:

BTW właśnie przysłali mi Shifta :naughty:

No to za***iście :good:

Porobimy ustawki - multi daje radę :good: :good:

A najlepsze jest to, że jak przejedziesz trasę to po ukończeniu pokazuje Ci czasy twoich znajonych z Ps3 :naughty:

Więc Ty bijesz rekord.. np. Ja odpalam Shifta - patrzę... FCK - i muszę go pobić - i tak w koło :kox:

-- W piątek możemy trzasnąć w LBP - Na Shifta też porobimy ustawki :naughty:

Ja też chętnie pociupię w Shifta :)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:01_________________________________________________A co do piracenia to jestem przeciwny. Dzięki temu że na soniaka ludzie kupują oryginalne gry to firma w miarę przyzwoicie traktuje nasz rynek, chociażby wydając Polskie lokalizacje gier. Poza tym developerzy mają na robienie kolejnych gier :decayed:

Jak kogoś nie stać na gry to niech nie kupuje konsoli. Proste :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kurfa, moskal, co to sie dzieje... sami wyznawcy PS3 tutaj :gwizdanie:

Opublikowano

Jak kogoś nie stać na gry to niech nie kupuje konsoli. Proste :tongue4:

co kto woli , jedni wolą ciupać za 189pln inni za 8pln , demokracja jest :wink4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:11_________________________________________________

kurfa, moskal, co to sie dzieje... sami wyznawcy PS3 tutaj :gwizdanie:

nie wiem , nie ogarniam :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak kogoś nie stać na gry to niech nie kupuje konsoli. Proste :tongue4:

co kto woli , jedni wolą ciupać za 189pln inni za 8pln , demokracja jest :wink4:

Ja se ciupie za 60 zeta i nie narzekam :tongue4:

Opublikowano

@Rex, dodałbyś swój PSN ID :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0

Ale mój ID jest w tamtym temacie chyba od roku jak nie lepiej :)

No rzeczywiście :D

rex - pwrzz

Ja patrzyłem że to pwrzz to nick na forum . mój błąd. No to musze Cie zaprosić do znajomych :naughty:

@Jarko, kurcze, przecież ja też mam NFS Shift :wink4: Pożyczone co prawda i dlatego zapomniałem że to mam :D

LBP - robimy ustawkę o 19-tej w piątek,

NFS Shitf - dajcie jakiś termin, może sie dostosuje.

Opublikowano

Jak mnie nauczycie driftować to z Wami zagram w Shifta - inaczej nie szans :decayed:

Opublikowano

Najlepiej wziąść jakiś napęd na tył.

Kurde mało w to grałem, prawie wcale, musze sie podciągnąć.

Opublikowano

julo, w LBP możemy coś w czwartek potrenować - będę leczył kaca w domu cały dzień :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.