Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, ja jestem chętny, może damy rade z tymi kołami, bo żeby przejść dalej musze to ukończyć :D

Rex - kupuj http://allegro.pl/red-dead-redemption-jak-nowa-idealna-i1248380385.html

ja już kupiłem, 119 zł za RDR

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak mnie nauczycie driftować to z Wami zagram w Shifta - inaczej nie szans :decayed:

Ja tego też nie ogarniam ;) Ale i bez tego da radę pohasać. Trzeba się zkrzyknąć któregoś wieczora.

Opublikowano

A ja łupię teraz w dosyć stare Dynasty Warriors 6, zawsze chciałem w to popykać na ps2 ale trafiła się wersja PC :> Niesamowita gra, nie przepadam za mangą i japońskimi klimatami ale ta gra ma w sobie coś co nie pozwala mi się od niej oderwać :> Dla tej serii byłbym gotów kupić konsolę :decayed:

Opublikowano

Jak mnie nauczycie driftować to z Wami zagram w Shifta - inaczej nie szans :decayed:

jak drift to tylko "GRID" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie widziałem lepszej gry w której mozna tak za***iście latać bokami :good:

Opublikowano

W GRID'a też drifty próbowałem i zrobiłem, ale 51 tyś... :gwizdanie:

Nie siedzi mi ta zabawa i koniec...

Ale jeden z czasów rex'a na lvl 2 w shifcie poprawiłem :naughty:

I poprawie kolejne - już wiem jakie to dopalacze mieliście na takie dobre czasy :decayed:

Opublikowano

W GRID'a też drifty próbowałem i zrobiłem, ale 51 tyś... :gwizdanie:

Nie siedzi mi ta zabawa i koniec...

podstwa to dobry wóz , ten z linka - Silvia , jest najlepszy.

no i troszke treningu , jak opanujesz to sie zajebiaszczo lata :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
jak drift to tylko "GRID" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie widziałem lepszej gry w której mozna tak za***iście latać bokami :good:

Tu masz mój film :kox:

Opublikowano

Ale jeden z czasów rex'a na lvl 2 w shifcie poprawiłem :naughty

Czym jechałeś :) ?

I jak porobiony :) ?

Żebym wiedział czym mam startowac :)

Jak zrobie sobie przerwe od F1 (gra jest mocna - jazda w deszczu jest FANTASTYCZNA) to chętnie przejade ten odcinek :)

\edit

Ja z tego co pamiętam to zapewne wynik tam ustaliłem albo pomodzonym RS4 lub podłubanym STI'em.

Opublikowano
  • Autor

rex, w F1 grasz na kierownicy?

musze sobie w koncu sprawic ten tytul :gwizdanie:

Opublikowano

Ale jeden z czasów rex'a na lvl 2 w shifcie poprawiłem :naughty

Czym jechałeś :) ?

I jak porobiony :) ?

Żebym wiedział czym mam startowac :)

Jak zrobie sobie przerwe od F1 (gra jest mocna - jazda w deszczu jest FANTASTYCZNA) to chętnie przejade ten odcinek :)

\edit

Ja z tego co pamiętam to zapewne wynik tam ustaliłem albo pomodzonym RS4 lub podłubanym STI'em.

No to Ja zaraz wchodzę na Shifta pojeździć :kox:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 10:49_________________________________________________

Jak mnie nauczycie driftować to z Wami zagram w Shifta - inaczej nie szans :decayed:

jak drift to tylko "GRID" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie widziałem lepszej gry w której mozna tak za***iście latać bokami :good:

Bzdura :naughty:

Moskal - nigdy nie ma "Tylko" "Wyłącznie" "Jedyna słuszna" etc. :kox: :kox:

Drift w Shifcie jest kozacki, inny niż w Gridzie..

Opublikowano

Drift w Shifcie jest kozacki, inny niż w Gridzie..

nie urzekł mnie drift w shifcie a tez troche w niego grałem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

drift w shift'cie jest bardzo spoko.

w gridzie drift jest poprostu banalny... dlatego mozna sie bawic nim.

Opublikowano

w gridzie drift jest poprostu banalny... dlatego mozna sie bawic nim.

:good: o to chodzi

Opublikowano
  • Autor

no i w gridzie sa za***iste place/doki do latania bokami :)

Opublikowano

no i w gridzie sa za***iste place/doki do latania bokami :)

otóż to , jest gdzie jeździć fristajlowo :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

SHIFT:

- jarko - pobiłem twój rekord toru o 0,03 :D - WOW :polew:

Nissan 350Z / Manufacturer Comp.

Opublikowano

rex, w F1 grasz na kierownicy?

musze sobie w koncu sprawic ten tytul :gwizdanie:

Tak, tzn wczoraj grałem, bo dziś się do niczego nie nadawałem :)

Kiere kupiłem niecały miesiąc temu (Logitech Driving Force GT) i jestem mega zadowolniony :)

A F1 to dla mnie gra z gatunku "must buy" :)

Opublikowano

panowie moze pykniemy jakiegos meczyka przez Live :wink4:

Opublikowano

Ale jeden z czasów rex'a na lvl 2 w shifcie poprawiłem :naughty

Czym jechałeś :) ?

I jak porobiony :) ?

Żebym wiedział czym mam startowac :)

Camaro SS + mody na max.

Nie wiem jeszcze tylko jak najlepiej auto Sobie stjuningować :kox:

SHIFT:

- jarko - pobiłem twój rekord toru o 0,03 :D - WOW :polew:

Nissan 350Z / Manufacturer Comp.

:ssij:Leszczu, zaraz Cię tam przerobię na papkę :evil::kox:

Opublikowano

SHIFT:

- jarko - pobiłem twój rekord toru o 0,03 :D - WOW :polew:

Nissan 350Z / Manufacturer Comp.

:ssij:Leszczu, zaraz Cię tam przerobię na papkę :evil::kox:

:blink: No to zrobimy sobie tam małą przepychankę :evil:

BTW pwrrz na torze BMW (ten sam TIER) wykręcił niezły czas :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.