Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę Was na przyszłość - umieszczajcie czasy już sformatowane wg. pierwszego posta.

(poprzez "cytuj") - podmieniamy swoje dane i czas i gotowe..

Strasznie dużo czasu zajmuje edycja i po kolei poprawianie :wink4:

_________________________________________________

pwrzzz coś czułem że wy***iesz czasy..

Teraz się będę wk***iał próbując je pobić :polew:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pacjent: Audi RS4 B7 fully tuned

auto nie miało miec czasem tuningu drugiego poziomu ????

Opublikowano

Jakaś dobra strzelana na ps3 typu warfare? koniecznie online

killzone 2 :naughty:

Killzone 3 :naughty: :naughty:

-- ale jeszcze.. ;P

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 15:41_________________________________________________

Pacjent: Audi RS4 B7 fully tuned

auto nie miało miec czasem tuningu drugiego poziomu ????

Auto z drugiego poziomu (bo innego sięn ie da :P) - tuning i reszta - jak się chce..

Opublikowano

Auto z drugiego poziomu (bo innego sięn ie da :P) - tuning i reszta - jak się chce..

1. naucz sie w końcu cytować moderatorze od siedmiu boleści

2. miałem stuningowane auto na drugim poziomie i za c**ja nie mogłem pobić czasów Jarko , teraz wiem juz dlaczego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
2. miałem stuningowane auto na drugim poziomie i za c**ja nie mogłem pobić czasów Jarko , teraz wiem juz dlaczego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Moskal no to teraz czekamy na wysyp czasów :przebiegly::evil:

Opublikowano
2. miałem stuningowane auto na drugim poziomie i za c**ja nie mogłem pobić czasów Jarko , teraz wiem juz dlaczego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Moskal no to teraz czekamy na wysyp czasów :przebiegly::evil:

dzisiaj w nocy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Poprawiłem Swój czas pierwszego toru...

wyścig: SPA GPA

1.2.25.364......rex......PS3

2.2,27,630......Reniu......LINK......PC Kierownica

3.2,28,337......jarko

I jeszcze popełniam kilka błędów przy których braku pewnie z 2s. bym urwał...

Ale kurde czas rex'a to abstrakcja... :kox:

Aż taka jest różnica jak się na kierze gra :?:

Opublikowano

Auto z drugiego poziomu (bo innego sięn ie da :P) - tuning i reszta - jak się chce..

1. naucz sie w końcu cytować moderatorze od siedmiu boleści

2. miałem stuningowane auto na drugim poziomie i za c**ja nie mogłem pobić czasów Jarko , teraz wiem juz dlaczego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Na laptopie piszę czasem pacnę kciukiem w T.PADA. :P

PS. Naucz się czytać to będziesz mógł konkurować z czołówką, a nie jeździsz fiatem panda lvl. 2 i chcesz czasy robić :polew:

Opublikowano

Aż taka jest różnica jak się na kierze gra :?:

jak sie dłuuuuuuuugo na kierze gra :wink4:

PS. Naucz się czytać to będziesz mógł konkurować z czołówką, a nie jeździsz fiatem panda lvl. 2 i chcesz czasy robić :polew:

obiecuje poprawe :notworthy:

Opublikowano

Nie taki Reniu straszny jak go malują :lol1:

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,46.656......rex......PS3

2.0,48,020......Reniu......LINK......PC Kierownica

3.0,50,192......julo23

0,47,001......jarko

Na dzisiaj koniec, ale jeszcze trochę to i rex'owi skopię dupsko :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie taki Reniu straszny jak go malują :lol1:

:good: To tylko Moskal siał panikę jak Miękki Rysiek :sarcastic:

Opublikowano

jak sie dłuuuuuuuugo na kierze gra :wink:

Moskal, problem w tym, że ja na tej kierze grałem na razie w sumie (F1 + SHIFT) jakieś 15 godzin :decayed:

A w SHIFTa grałem na Logitechu w sumie może przez 4-5 godzin. 80% z tego czasu, żeby zobaczyć jak się w ogóle na kierze gra (to było przed wejściem F1 na rynek) :)

jarko,

bardzo możliwe, że mi skopiesz :) Wbrew pozorom, na kierze w SHIFTcie w cale nie ma takiej bajki. Podejrzewam, że to jest kwestia konfiguracji, ale na prostych okrutnie mi autem buja. W F1 nic takiego nie występuje (tzn wibracje są, ale bolid nie lata na lewo i na prawo).

Z tych krótkich tras, to ta Dakota kompletnie mi nie siedzi.

Na SPA przynajmniej sekundę, a może i dwie można jeszcze spokojnie urwać. Najlepiej przejechałem London River - tzn. najmniej błędów popełniłem.

Opublikowano

A widzisz, błędy jednak popełnisz a i tak masz bardzo dobre czasy...

Nigdy nie grałem na kierze, ale odnoszę wrażenie że lepiej się nią zakręty bierze a już szczególnie dłuuugie łuki.

Oczywiście - dobra konfiguracja auta też ma znaczenia dlatego mnie sie najlepiej tym camaro śmiga bo sobie go pod siebie ustawiłem...

Nie taki Reniu straszny jak go malują :lol1:

:good: To tylko Moskal siał panikę jak Miękki Rysiek :sarcastic:

Bo to miętka pytka jest :naughty:

Opublikowano

2.26.817 - Dakota Spa.

Ale muszę iść na imprezę, więc przysiądę jak wrócę.. :P

Opublikowano

@Reniu widze po poziomie kierowcy 50 - że jesteś kozak w tą gre i długo grasz, ale mam nadzieje że wkliłeś czasy z gry z zawodów mieszanych ? A nie z wyzwania czasowego gdzie można sobie wziąść auto z 4 poziomu na jaką sie chce trase. :gwizdanie:

Kup PS3, co tak będziesz screeny wklejał :wink4:

Opublikowano

Albo rex urodził się z PS3 w jednej i kierą w drugiej ręce i chłopak ma dar...

Albo ja jestem taki słaby ( tak wiem moskal, ale akurat Twoje zdanie się tu nie liczy :tongue4: )...

Albo między padem a kierą jest taka różnica...

Ale żeby zrobić te najlepsze czasy musiałbym PERFEKCYJNIE przejechać każda trasę...

:blink:

Opublikowano

moskal, ale akurat Twoje zdanie się tu nie liczy

;(

Opublikowano

manipulant :kox::polew:

Opublikowano

jarko, ile ma kuców ten Twój Camaro po tjuningu??

Może tu jest czas pogrzebany :wink4: ?

Opublikowano

@Reniu widze po poziomie kierowcy 50 - że jesteś kozak w tą gre i długo grasz, ale mam nadzieje że wkliłeś czasy z gry z zawodów mieszanych ? A nie z wyzwania czasowego gdzie można sobie wziąść auto z 4 poziomu na jaką sie chce trase. :gwizdanie:

Kup PS3, co tak będziesz screeny wklejał :wink4:

Dobrze sie czujesz? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.