Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam czekam na Fallout: New Vegas :naughty:

No ja też, a później aż stanieje :)

ale czekam... :wink4:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja poluje na BORDERLANDS ostatnio mi przemkła koło nosa na pare złotych :kwasny::wallbash: :wallbash:

Opublikowano

zakupilem sobie psp slim jest ktos w temacie jak w przerobce i wogole??

jaki masz model jak masz 3004 i soft wiecej jak 5,50 to zapomnij :)

Opublikowano

;( to mnie pocieszyles mam 3004 i soft 6,20 :(

Opublikowano

no ja mam to samo nic z tym nie zrobisz niestety :(

Opublikowano

no ja mam to samo nic z tym nie zrobisz niestety :(

Oryginalne gry do psp na allegro są w tej chwili tak tanie, że nie ma co płakać.

Opublikowano

no pewnie nawt w sklepach gry sa tanie

LBP kupiłem za 49 zł

Opublikowano

LBP tanie bo każdy woli wersji po polsku LBP GOTY (Game Of The Year).

@moicz ? jak tam shift ?

Robimy platynke ? :naughty:

Opublikowano

POLECAM gre STALKER szczegolnie 1 i 3 czesc :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Obecnie gram w Medal of Honor Limited i F1 2010

Czekam na Call of duty:Black Ops jeszcze 24 dni ale pewnie wczesniej bedzie grats :wink4:

Jaka platforma - to oczywiste ze " odpowiednie " PC :good:

Fakt mniej poreczne ale jakie mozliwosci... :gwizdanie:

Opublikowano

LBP tanie bo każdy woli wersji po polsku LBP GOTY (Game Of The Year).

@moicz ? jak tam shift ?

Robimy platynke ? :naughty:

szczeże powiem że bardzo pozytywnie, shift wymiata, platyna w swoim czasie, :naughty:

ostatnio grałem jako typowy trophy hunter, a z shiftem jest inaczej i to mnie ogromnie cieszy

P. S jakie są zasady pobijania czasów na tych trasach co w temacie ? tzn. jaki samochód która klasa stopień modyfikacji itp.

P.S 2 pobiłem wasze rekordy w drifcie :) (Nosfer) :naughty: za to czasy okrążeń :notworthy: szacuneczek

Opublikowano

moicz na tych trasach nie da się jechać niczym więcej jak autem klasy 2 bo to jest level 2.

Co do modyfikacji to brak ograniczeń - masz se tak dobrać furacza żeby lepszy czas zrobić :naughty:

Ogólnie to mnie już ten shift zaczyna męczyć, a chciałem go skończyć.

Mam naprawdę wielkiego banana na gębie jak na wysokich levelach trafi się trasa miejska - rewelka :good:

Ale te idiotyczne tory z piaskiem na poboczach i wąskimi ulicami gdzie w mgnieniu oka może obrócić

i to na samym końcu... Irytujące... Do tego te ostrzeżenia czasami tak z d*py przyznawane...

Opublikowano

Mi sie po mału nudzi shift, teraz jedynie chciałbym zrobić wszystkie trofea, będzie ciezko ale juz blizej niz dalej.

Trzeba zdobyć 20 odznak, będzie ciezko no i poziom 50

Opublikowano

Ja mam już poziom chyba 34, do 50 całkiem nie daleko :wink4:

Odznak też się kilka uzbierało :cool1:

Opublikowano

Zagrałem w to specjalnie po 2 razy ale nie mam nerów

Z tym ze wyniki @jarko są chyba nie poprawione w 1 poście bo na Ps3 ma troche lepsze.

Póki co wpisuje te co są, moze @jarko uzupełni bo ja mam juz wyłaczone Ps3 a czasy spisane na karte.

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,23,610......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.2,24,210......Nosfer.....PS3 Pad

3.2,25,364......rex........PS3 Wheel

wyścig: LAGUNA SECA

1.1,26,480......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,26,691......rex........PS3 Wheel

3.1,30,587......julo23......PS3 Pad

wyścig: AMBUSH CANYON

1.1,29,390......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,30,090......rex........PS3 Wheel

3.1,32,500......julo23......PS3 Pad

próba czasowa: GLENDALE WEST

1. 0,53,300......Reniu......PC Wheel.....LINK

2. 0,53,889......rex........PS3 Wheel

3. 0,57,584......julo23......PS3 Pad

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,46,510......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.0,46,656......rex........PS3 Wheel

3.0,47,001......jarko......PS3 Pad

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,19,730......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,20,420......rex........PS3 Wheel

3.1,25,635......julo23.....PS3 Pad

jak nie bede lądować poza trasą to może coś jeszcze poprawie.

@jarko i @moicz, jak wam idzie zbieranie odznak ?

ja mam narazie:

11 tych epickich

13 złotych

14 srebrnych

15 brązowych

a poziom kierowcy 35.

Cieżko będzie zdobyc 20epickich. :gwizdanie:

nie wiem czy dam rade w niektórtych nie czuje sie za mocny. 15-16 epickich to tak na miętko moze sie da rade ale dalej to nie wiem :gwizdanie:

Opublikowano

bry :hi: udało mi się poprawić co nieco :naughty: dumny jestem z GLENDALE WEST czas zrobiony na padzie :naughty: , tak apropo to czym jeździcie chyba że to tajemnica

POZIOM 2 auto KLASA 2

Mixed event

wyścig: SPA GPA

1.2,23,610......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.2,24,210......Nosfer.....PS3 Pad

3.2,25,364......rex........PS3 Wheel

wyścig: LAGUNA SECA

1.1,26,480......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,26,691......rex........PS3 Wheel

3.1,28,473......moicz......PS3 Pad

wyścig: AMBUSH CANYON

1.1,29,390......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,30,090......rex........PS3 Wheel

3.1,32,500......julo23......PS3 Pad

próba czasowa: GLENDALE WEST

1. 0,52,833......moicz.....PS3 Pad :evil:

2. 0,53,300......Reniu......PC Wheel.....LINK

3. 0,53,889......rex........PS3 Wheel

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,46,510......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.0,46,656......rex........PS3 Wheel

3.0,47,001......jarko......PS3 Pad

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,19,730......Reniu......PC Wheel.....LINK

2.1,20,420......rex........PS3 Wheel

3.1,24,347......moicz.....PS3 Pad

P.S julo u mnie z odznakami narazie słabo 5 epickich i po troszku reszty niektóre można zrobić w łatwy sposób w quick race, 20 epickich może być ciężko w szczególności przejechanie idealnie zakrętów to może być męczące a reszta z czasem wpadnie, w sumie to wczoraj grałem drugi dzień w SHIFTA więc pomalutku do przodu

P.S 2 julo czym jechałeś w tych wyścigach NFS CHAMPIONSHIP ?

Opublikowano

W tych wyścigach co pytasz to Zonda czy coś takiego.

A to czym jeździmy to przeciez piszemy koło nicków :naughty:

Dałeś rade Moicz z tymi wynikami. Myślałem że do kierownic nie mamy co starować.

Ja juz gram z myślą o odznakach. Najlepiej juz od początku gry próbować dobrego startu, z obrotów na zielonym bo później to nie wpadnie tak łatwo 250 razy. Tak samo jazda jednym autem tylko do 160km, i później zmiana.

Ja teraz to robie bo wczesniej tylko europejskimi jeździłem, zresztą tak jak w życiu :gwizdanie: :tongue4:

Zauważyłem że da sie podejrzeć cały profil kierowcy każdego co mamy w znajomych.

@Jarko jak zdobywasz te odznaki co są takie mordy tygrysa ? Tam jest że trzebas z kimś wygrać i są nazwiska. Ale jak z nimi można sie ścigać ?

Opublikowano
próba czasowa: GLENDALE WEST

1. 0,52,833......moicz.....PS3 Pad :evil:

2. 0,53,300......Reniu......PC Wheel.....LINK

3. 0,53,889......rex........PS3 Wheel

:good:
Opublikowano

@Jarko jak zdobywasz te odznaki co są takie mordy tygrysa ? Tam jest że trzebas z kimś wygrać i są nazwiska. Ale jak z nimi można sie ścigać ?

Na końcach niektórych serii masz pojedynki.

Przechodzisz serię i Ci się odblokowuje pojedynek z jakimś tam kolesiem.

Jak chłop jest za szybki to trza go upolować :decayed:

Opublikowano

dobra przeszedłem Medal of Honor :) kampanie dla jednego gracza gra super ale za krótka zdecydowanie :(

Opublikowano

Ja na zmiane Forza 3, Fifa 11, Medal of Honor

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.