Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ta kamerka do PS move to jest ta sama co dają w zestawie do EYEPET ?

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ta kamerka do PS move to jest ta sama co dają w zestawie do EYEPET ?

Dokładnie ta sama...
Opublikowano

Ja cykam obecnie w Two Worlds 2, po lekko rozczarowującej Arcanii ta gra jest miłym zaskoczeniem :good:

Tutaj recka:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 19:23_________________________________________________[br]

Ktoś spierdzielił sprawę dodając wyniki w Shifcie :disgust: zabrakło kolorków, trasy Ambush Canyon no moich pixów :kox:

Musiałem coś z tym zrobić i poprawiłem dwa czasy :naughty: wywaliłem też kolorki bo trudniej się wyrównywało komórki :wink4:

wyścig: SPA GPA

1.2,17,890......Reniu........PC Wheel.....LINK

2.2,18,567......moicz.......PS3 Pad

3.2,19,688......Nowal.......PS3 Pad (PS ID Nowal89)

4.2,24,210......Nosfer......PS3 Pad

wyścig: LAGUNA SECA

1.1,22,900......Reniu........PC Wheel.....LINK

2.1,24,086......moicz.......PS3 Pad

3.1,26,462......Nowal.......PS3 Pad (PS ID Nowal89)

4.1,26,691......rex...........PS3 Wheel

wyścig: AMBUSH CANYON

1.1,24,180......Reniu........PC Wheel.....LINK

2.1,25,009......moicz.......PS3 Pad

3.1,30,090......rex...........PS3 Wheel

próba czasowa: GLENDALE WEST

1. 0,49,400......Reniu.......PC Wheel.....LINK

2. 0,49,565......moicz......PS3 Pad

3. 0.52,702......Nowal..... PS3 Pad (PS ID Nowal89)

4. 0,53,889......rex..........PS3 Wheel

próba czasowa: DAKOTA GP

1.0,44,570.......Reniu.......PC Wheel.....LINK

2.0,44,634.......Nowal......PS3 Pad (PS ID Nowal89)

3.0,45,390.......moicz......PS3 Pad

4.0,46,656.......rex..........PS3 Wheel

próba czasowa: LONDON RIVER

1.1,16,150.......Reniu.......PC Wheel.....LINK

2.1,16,294.......moicz......PS3 Pad

3.1,17,933.......Nowal......PS3 Pad (PS ID Nowal89)

4.1,20,420.......rex..........PS3 Wheel

Opublikowano
Ktoś spierdzielił sprawę dodając wyniki w Shifcie :disgust: zabrakło kolorków, trasy Ambush Canyon no moich pixów :kox:

Musiałem coś z tym zrobić i poprawiłem dwa czasy :naughty: wywaliłem też kolorki bo trudniej się wyrównywało komórki

No normalne przecież !!

Już kilka razy powtarzałem, żeby poprawnie podklejać czasy – to w kółko wszyscy wklejają „jak leci” :angry:

Reniu, nie przetłumaczysz – możesz pisać, grozić, prosić.. Po czym dostajesz PW z czasami i sobie myślisz „Ja pier***e.. :wallbash:

_________________________________________________

Ok. Panowie, trzeba chyba w końcu określić termin i zamknąć listę czasów i ogłosić zwycięzcę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wygralem? :kox:

Opublikowano

kupilem kinecta :evil: dopiero dostalem go nie uwierzycie w ..... tak tak w Auchanie bo nigdzie indziej nie dostepne a jak byly to w kosmicznych cenach i bylo trzeba czekac i dzwonic jutro popodlaczam i napisze jakie wrazenia :good:

Opublikowano

No i co on może poza marketingowym bullshitem? Pytam jak laik bo nie miałem styczności z nim.

Opublikowano

jutro napisze jakie wrazenia dzis jesyetm zbyt pijany by go podlaaczac

Opublikowano

Po pijaku najlepsze fazy idą :kox:

Opublikowano

Po pijaku najlepsze fazy idą :kox:

:kox: :gwizdanie:
Opublikowano

hehe powiem wam swietny ten kinect polecam fajna zabawa idzie sie troszke spocic ale jest zabawnie narazie gram w kinect adventures ale zachwile zagram w game party in motion

Opublikowano

eee tam opóźnienia ruchowe ma ten Kinetic....lepszy MOVE Na PS3

Opublikowano

czy ja wiem gralem tez na ps 3 nie zauwazylem zeby byl ggorszy

Opublikowano

testowalem PS MOVE z gra FIGHT i Sports champion i naprawde super sprawa

Opublikowano

panowie a jak wyglada Gra GT5 na PS3?

opłaca się kupować?

Opublikowano

panowie a jak wyglada Gra GT5 na PS3?

opłaca się kupować?

poczekaj az cena spadnie bo gra to z lekka lipa jest :wink4:

Opublikowano

panowie a jak wyglada Gra GT5 na PS3?

opłaca się kupować?

Kupuj za***iście się jeździ ;-)

panowie a jak wyglada Gra GT5 na PS3?

opłaca się kupować?

poczekaj az cena spadnie bo gra to z lekka lipa jest :wink4:

a ten dalej swoje ;-)

Opublikowano

panowie a jak wyglada Gra GT5 na PS3?

opłaca się kupować?

zależy jak na to popatrzysz w temacie o GT napisałem co o nim myśle, są plusy i minusy gra może rozczarować ale też zachwycić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.