Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:decayed:

Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone

Opublikowano

Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:decayed:

Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone

:facepalm:

Opublikowano

Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:decayed:

Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone

:facepalm:

phpZ4s0Ku.jpg

iphone-game.jpg

:facepalm:

Opublikowano

Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:decayed:

Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone

:facepalm:

phpZ4s0Ku.jpg

iphone-game.jpg

:facepalm:

naprawde juz sie nie odzywam...

Ty chyba nie wiesz co piszesz...

Opublikowano

wuwu ty żyjesz !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

naprawde juz sie nie odzywam...

Ty chyba nie wiesz co piszesz...

Okey, okey.

Fanboje... :decayed:

Opublikowano

wuwu ty żyjesz !!!!!!!!!!!!!!

zyje, ale co to za zycie :wink4:

Opublikowano

Iphone`a ? :blink:

boże , ludzie sie nigdy nie nauczą ze do grania służy KONSOLA , do pracy PC a do dzwonienia telefon :decayed:

Co racja to racja :gwizdanie:

Opublikowano

Iphone`a ? :blink:

boże , ludzie sie nigdy nie nauczą ze do grania służy KONSOLA , do pracy PC a do dzwonienia telefon :decayed:

Co racja to racja :gwizdanie:

Co to za granie na jakimś upgrade-owanym pegasusie :polew:

Ale kto co lubi, grajta se na konsoli, ja wole piecyk, a to 'do pracy PC' to raczej nie trafiłeś, sorry :wallbash:

Opublikowano

Iphone`a ? :blink:

boże , ludzie sie nigdy nie nauczą ze do grania służy KONSOLA , do pracy PC a do dzwonienia telefon :decayed:

Co racja to racja :gwizdanie:

Co to za granie na jakimś upgrade-owanym pegasusie :polew:

Ale kto co lubi, grajta se na konsoli, ja wole piecyk, a to 'do pracy PC' to raczej nie trafiłeś, sorry :wallbash:

Ludzie to jednak się ciśnieniują :decayed::kox:

Stary - PC - to sprzęt tylko do pracy i maili, PC ma tylko funkcję grania (w przerwie od pracy)..

Do grania tylko i wyłącznie kosola - :good: :good:

- ma lepszą grafikę niż PC

- nie ma problemów ze sterownikami, osprzętem, bo właśnie do grania została stworzona.

- jak masz konsolę to jesteś gość, a nie tam PC popierdółka.. :gwizdanie:

Ps. Widziałeś kiedyś, żeby na PC gra wyglądała dobrze ?

:decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ps. Widziałeś kiedyś, żeby na PC gra wyglądała dobrze ?

:decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

Ja widziałem, ale sprzęt to byle co nie było za cene tego PC to byś kupił z 10 nowych PS3

Opublikowano

Ale kto co lubi, grajta se na konsoli, ja wole piecyk, a to 'do pracy PC' to raczej nie trafiłeś, sorry :wallbash:

a ruchasz palcem u nogi czy pisiorem ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze gry na PC wyglądaja za***iście ale takie PC kosztuje w c**j $$$ i za tą cene mam konsole + multum gier/browarów/blantów , no i nie musze martwić sie czy mi PC pociągnie gre czy nie , wkładam płytke , otwieram bronka i ciupie :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki :rolleyes:

Opublikowano

dobrze mówi ale na konsole są ładniejsze gry?Nie grałeś kolego w porządną grę na PC,druga sprawa w FPS-a na klawiaturze i myszy gra się lepiej bez porównania do konsolowego pada mam konsole ale gram w sportowe gry wyścigi a FPS-y to tylko na moim lapku.

Opublikowano

dobrze mówi ale na konsole są ładniejsze gry?Nie grałeś kolego w porządną grę na PC,druga sprawa w FPS-a na klawiaturze i myszy gra się lepiej bez porównania do konsolowego pada mam konsole ale gram w sportowe gry wyścigi a FPS-y to tylko na moim lapku.

Dobra. nie czaicie ironii :decayed::kox:

Opublikowano

dobrze mówi ale na konsole są ładniejsze gry?Nie grałeś kolego w porządną grę na PC,druga sprawa w FPS-a na klawiaturze i myszy gra się lepiej bez porównania do konsolowego pada mam konsole ale gram w sportowe gry wyścigi a FPS-y to tylko na moim lapku.

Dobra. nie czaicie ironii :decayed::kox:

własnie :kox: :kox: :kox: :kox:

chudy ja wiem ze gry na PC wyglądaja o niebo lepiej niz na konsole , co do tego nie ma dwóch zdań :good:

Tylko policz sobie kosztuje taki komp bo konsola 1000pln :wink4: W moim przypadku to jest główny problem , moze nie to ze mnie nie byłoby stać ale poprostu mi szkoda hajsu , za tą kase mam kupe ciekawszych rzeczy :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dziś mi przyszedł starter move do ps3. Fajny jest ping-pong, wymiata sie jak cholera :naughty:

Wtrące 3 gr do tej dyskusji o PC.

Powiem tylko że odkąd kupiłem ps3 to ani razu nie zagrałem na PC. Mało tego, pozbyłem sie go, a lapka mam tylko do netu.

Opublikowano

Dziś mi przyszedł starter move do ps3. Fajny jest ping-pong, wymiata sie jak cholera :naughty:

Wtrące 3 gr do tej dyskusji o PC.

Powiem tylko że odkąd kupiłem ps3 to ani razu nie zagrałem na PC. Mało tego, pozbyłem sie go, a lapka mam tylko do netu.

to samo zrobilem zakupilem 2 laptoki i ps3 :) i jest malina.

Co do move to mialem i ping pong wymiatał. Zakwasy mialem przez 3 dni ale przeszedlem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.