Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:decayed:

Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadam z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:decayed:

Nowa Xperia to jest raczej konsola - a nie tam Iphone

:facepalm:

phpZ4s0Ku.jpg

iphone-game.jpg

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde juz sie nie odzywam...

Ty chyba nie wiesz co piszesz...

Okey, okey.

Fanboje... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone`a ? :blink:

boże , ludzie sie nigdy nie nauczą ze do grania służy KONSOLA , do pracy PC a do dzwonienia telefon :decayed:

Co racja to racja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone`a ? :blink:

boże , ludzie sie nigdy nie nauczą ze do grania służy KONSOLA , do pracy PC a do dzwonienia telefon :decayed:

Co racja to racja :gwizdanie:

Co to za granie na jakimś upgrade-owanym pegasusie :polew:

Ale kto co lubi, grajta se na konsoli, ja wole piecyk, a to 'do pracy PC' to raczej nie trafiłeś, sorry :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone`a ? :blink:

boże , ludzie sie nigdy nie nauczą ze do grania służy KONSOLA , do pracy PC a do dzwonienia telefon :decayed:

Co racja to racja :gwizdanie:

Co to za granie na jakimś upgrade-owanym pegasusie :polew:

Ale kto co lubi, grajta se na konsoli, ja wole piecyk, a to 'do pracy PC' to raczej nie trafiłeś, sorry :wallbash:

Ludzie to jednak się ciśnieniują :decayed::kox:

Stary - PC - to sprzęt tylko do pracy i maili, PC ma tylko funkcję grania (w przerwie od pracy)..

Do grania tylko i wyłącznie kosola - :good: :good:

- ma lepszą grafikę niż PC

- nie ma problemów ze sterownikami, osprzętem, bo właśnie do grania została stworzona.

- jak masz konsolę to jesteś gość, a nie tam PC popierdółka.. :gwizdanie:

Ps. Widziałeś kiedyś, żeby na PC gra wyglądała dobrze ?

:decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Widziałeś kiedyś, żeby na PC gra wyglądała dobrze ?

:decayed::kox: :kox: :kox: :kox:

Ja widziałem, ale sprzęt to byle co nie było za cene tego PC to byś kupił z 10 nowych PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto co lubi, grajta se na konsoli, ja wole piecyk, a to 'do pracy PC' to raczej nie trafiłeś, sorry :wallbash:

a ruchasz palcem u nogi czy pisiorem ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze gry na PC wyglądaja za***iście ale takie PC kosztuje w c**j $$$ i za tą cene mam konsole + multum gier/browarów/blantów , no i nie musze martwić sie czy mi PC pociągnie gre czy nie , wkładam płytke , otwieram bronka i ciupie :naughty::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówi ale na konsole są ładniejsze gry?Nie grałeś kolego w porządną grę na PC,druga sprawa w FPS-a na klawiaturze i myszy gra się lepiej bez porównania do konsolowego pada mam konsole ale gram w sportowe gry wyścigi a FPS-y to tylko na moim lapku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówi ale na konsole są ładniejsze gry?Nie grałeś kolego w porządną grę na PC,druga sprawa w FPS-a na klawiaturze i myszy gra się lepiej bez porównania do konsolowego pada mam konsole ale gram w sportowe gry wyścigi a FPS-y to tylko na moim lapku.

Dobra. nie czaicie ironii :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówi ale na konsole są ładniejsze gry?Nie grałeś kolego w porządną grę na PC,druga sprawa w FPS-a na klawiaturze i myszy gra się lepiej bez porównania do konsolowego pada mam konsole ale gram w sportowe gry wyścigi a FPS-y to tylko na moim lapku.

Dobra. nie czaicie ironii :decayed::kox:

własnie :kox: :kox: :kox: :kox:

chudy ja wiem ze gry na PC wyglądaja o niebo lepiej niz na konsole , co do tego nie ma dwóch zdań :good:

Tylko policz sobie kosztuje taki komp bo konsola 1000pln :wink4: W moim przypadku to jest główny problem , moze nie to ze mnie nie byłoby stać ale poprostu mi szkoda hajsu , za tą kase mam kupe ciekawszych rzeczy :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi przyszedł starter move do ps3. Fajny jest ping-pong, wymiata sie jak cholera :naughty:

Wtrące 3 gr do tej dyskusji o PC.

Powiem tylko że odkąd kupiłem ps3 to ani razu nie zagrałem na PC. Mało tego, pozbyłem sie go, a lapka mam tylko do netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi przyszedł starter move do ps3. Fajny jest ping-pong, wymiata sie jak cholera :naughty:

Wtrące 3 gr do tej dyskusji o PC.

Powiem tylko że odkąd kupiłem ps3 to ani razu nie zagrałem na PC. Mało tego, pozbyłem sie go, a lapka mam tylko do netu.

to samo zrobilem zakupilem 2 laptoki i ps3 :) i jest malina.

Co do move to mialem i ping pong wymiatał. Zakwasy mialem przez 3 dni ale przeszedlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...