Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tym Crysisem to był żart, bez napalania się :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

BulletStorm całkiem nawet fajowy :good:

EDIT Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:33

Ew. dostaniesz ode mnie na urodziny :kox:

Ta opcja jest najlepsza :kox::good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ty ale Crysisa 2 nie ma na ps3 ?? jeszcze nawet Dema :polew:

Opublikowano

Skończyłem wczoraj Red Dead , faktycznie chójowo sie kończy :thumbdown:

Opublikowano

Skończyłem wczoraj Red Dead , faktycznie chójowo sie kończy :thumbdown:

nom. z platyny zrezygnowalem ze względu na ch***** multi

Opublikowano

Ja tam zrobiłem wszystkie pucharki w multi z kumplem, znaczy chyba wszystkie bo grałem kilka miechów temu i juz nie pamietam :D

Multi w RED DEAD jest OK. Czemu mowisz że lipa ?

Opublikowano

TAK :!:

Po kilku miesiącach ciężkiej walki w końcu udało mi sie wyrwac Assassyna II w dobrej cenie :kox:

Będzie granie :slina:

Opublikowano

ja Pykam W Battlefiled 1943 :gwizdanie:

Opublikowano

ja Pykam W Battlefiled 1943 :gwizdanie:

Wczoraj chyba cały dzień :naughty:

To też jest tam gdzieś na mojej liście :good:

Opublikowano

TAK :!:

Po kilku miesiącach ciężkiej walki w końcu udało mi sie wyrwac Assassyna II w dobrej cenie :kox:

Będzie granie :slina:

Dobra cena to jaka ? :):mysli:

Opublikowano

jarko za całe 36 PLN na PSN :polew:

Opublikowano

jarko za całe 36 PLN na PSN :polew:

Skończyłeś Bioshocka na Hardzie ? :cool1:

Opublikowano

na PC tak ..skonczyłem 1 i 2 :gwizdanie:

Opublikowano

TAK :!:

Po kilku miesiącach ciężkiej walki w końcu udało mi sie wyrwac Assassyna II w dobrej cenie :kox:

Będzie granie :slina:

Dobra cena to jaka ? :):mysli:

Ze wszystkich licytacji w jakich brałem udział to ACII szły tak gdzieś w okolicach 70zł.

Czasami mi okazje przechodziły koło nosa po 60 kilka złotych.

A tu farcik za 53zł i to odbiór osobisty w Krakowie :cool1:

Wyjątkowo dłuuuugo byłem cierpliwy do tego tytułu :kox:

Teraz sie chyba zagnę na Bioshocki i Dirt 2.

BTW Odpaliłem wczoraj RE5 i... Nie podoba mi się :gwizdanie:

Takie jakieś sztywne trochę... No chyba że się rozkręca akcja :przebiegly:

Opublikowano

TAK :!:

Po kilku miesiącach ciężkiej walki w końcu udało mi sie wyrwac Assassyna II w dobrej cenie :kox:

Będzie granie :slina:

Dobra cena to jaka ? :):mysli:

Ze wszystkich licytacji w jakich brałem udział to ACII szły tak gdzieś w okolicach 70zł.

Czasami mi okazje przechodziły koło nosa po 60 kilka złotych.

A tu farcik za 53zł i to odbiór osobisty w Krakowie :cool1:

Wyjątkowo dłuuuugo byłem cierpliwy do tego tytułu :kox:

Teraz sie chyba zagnę na Bioshocki i Dirt 2.

BTW Odpaliłem wczoraj RE5 i... Nie podoba mi się :gwizdanie:

Takie jakieś sztywne trochę... No chyba że się rozkręca akcja :przebiegly:

Pograj w RE5 - nie wiem jak tam na Singlu, ale na SplitScreenie jest fajnie :)

Spróbuj, bo gra jest interesująca :gwizdanie:

Opublikowano

Ja ją kupiłem tylko i wyłacznie z myślą o splicie.

Tak ją odpaliłem dla sprawdzenia.

Wkurzało mnie że jak chce strzelać to nie moge chodzić...

I machałem tą szabelką a te zombi nic tylko robiły łeeee, łeeee, łeeee....

No chyba że to wpływ CoD BO i Killzone3 że chyba trochę za nerwowo do niej podszedłem :decayed:

Opublikowano

Ja ją kupiłem tylko i wyłacznie z myślą o splicie.

Tak ją odpaliłem dla sprawdzenia.

Wkurzało mnie że jak chce strzelać to nie moge chodzić...

I machałem tą szabelką a te zombi nic tylko robiły łeeee, łeeee, łeeee....

No chyba że to wpływ CoD BO i Killzone3 że chyba trochę za nerwowo do niej podszedłem :decayed:

Hehehe :D

Opublikowano

Właśnie sobie zerknąłem w ciemny zaułek i widzę że jest Crysis 2 na pieciu :naughty:

Opublikowano

a na co jest Crysis 2 na X bo na PSN wchodziłem i nie ma

Opublikowano

Właśnie sobie zerknąłem w ciemny zaułek

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy ktos juz widzial???

slodki Jezu

zapowiada sie petarda!

jak to wyglada!!!! :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.