Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj odpale Bodycount , podobno nastepca Black :good:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A ja w poniedzialek odbieram Gears of War 3 :slina::kox:

Opublikowano

A ja dalej czekam na listopad :kox:

Opublikowano

no ta fifa jest ok lepsze jest panowanie nad piłką :good:

Opublikowano

Grał ktoś w bulletstorm? fajna sieka, przyjemnie się gra :kox:

ja wczoraj kupiłem w mm i sieka jest rewelacyjna, do tego nazwy "superstrzałów" od tylca, głębokie gardło itp. :good::polew:

No teksty rozbrajają czasami, postarali się :decayed:

Opublikowano

ja męczę PS3 move i wszystkie możliwe strzelanki z wykorzystaniem karabinu -jest moc :-)

Opublikowano

@MatteoAlessandro jaki masz sprzęt ten karabinek move ?

zapodaj nazwe, i w jakie do tej pory gry najlepiej Ci sie na tym grało ?

Myślałem nad tym kiedyś ale drogi gips. Nie wiem jak teraz, moze potaniało.

Opublikowano

Fly jak tam GoW3 ???

Opublikowano

ja męczę PS3 move i wszystkie możliwe strzelanki z wykorzystaniem karabinu -jest moc :-)

Grasz na Sharpshooterze ?

W co grasz i z czym to się je ?

Słyszałem, że tylo Killzone 3 jest w stanie dobrze skalibrować sharpshootera i wtedy rzeczywiście można się pobawić..

Opublikowano
  • Autor

Fly jak tam GoW3 ???

CZAD!! tak jak mozna bylo przewidywac :decayed:

Gra jest mega intensywna, caly czas sieka na maksa :kox:

Wczoraj po 4h w kooperacji z bratem ledwo wstalem do roboty :D

Fajnie, ze sa teraz 4 postacie i mozna grac w 4 osoby cala fabule w kooperacji.

Opublikowano

Wyciekło F1 2011 :gwizdanie: na razie bez witaminy i wersja na steama.

Opublikowano

panowie co wybieracie w ty roku PES czy FIfa??

o dziwo nawet fifa nie ma wszytskich licencji nie dogadali sie z T mobile i h... ale nazwiska są bo maja licencje Fifa:)

Opublikowano

Zdecydowanie FIFA. Jeszcze jakiś czas temu myślałem że kupię PESa, zapowiadali rewolucje a w fifie w sumie mało miało się zmienić. Ale demo mnie bardzo rozczarowało. Prawie nic nie poprawili oprócz oprawy meczowej, a gra bramkarzy tragiczna. W Fifie jest podobnie jak w 11, ale sama rozgrywka jest przyjemniejsza, ma być ciekawszy tryb menadżerski. Także jeśli już to FIFA

Opublikowano

A ja odpuszczam w tym roku FIFE i PESa. Jedynie co wgram sobie aktualizacje ze składami.

Opublikowano

Ja tym razy po raz pierwszy od Fify `96 :D Kupię Fifę..

Przygotowywałem się do tego od kilku lat :polew:

Pograłem przez ostatnie dni w Fifę, potem w PES i do tego stopnia PES upadł w tym porównaniu, że ledwo się z tego mogłem otrząsnąć ;)

Opublikowano

Ale PES zawsze był gorszy :rolleyes:

Opublikowano

halo halo, w Gowa 3 ktoś tu gra? za***ista cześć, kampanii na razie nie grałem tylko multi ale w końcu jest tak jak byc powinno...

Opublikowano

Ale PES zawsze był gorszy :rolleyes:

eee PES 6 wymiatał, tamtejsza FIFA była przy nim malutka. Ale te czasy minęły

Opublikowano

Sprzedałem dziś ostatnią sztukę God Of War 3 części w trylogii za 109zł :slina:, jak mi jeszcze przyjadą do roboty to muszę kilka odłożyć :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.