Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze troche i bedzie ps4 ;] :naughty:

I Xbox720 - Xbox ma wyjść pierwszy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby było więcej takich stajni jak Naughty Dog to nie trzeba by kupować nowych konsoli czy PC.

Oni potrafią wycisnąć więcej ze sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do BF3 bez Battlelog'a też są statystyki dostępne i mi takie wystarczają :good:

w multi awansowałem na szeregowca :decayed:

a mi się do PS4 nie śpieszy :wink4:

tyle jeszcze fajnych gier do obcykania na PS3 no i na dzień dobry cena za PS4 będzie pewnie zaporowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sony zapowiedziało ze ps4 będzie szybciej ;P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no oni jak coś obiecaja to nie ma zmiłuj , zesraja sie na dużą kupe a tak bedzie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zawcześnie na Ps4.

Tyle gier jest że człowiek nie wyrabia. Pozatym co tam nowego teraz jest ? 3D ?

Ps3 obsługuje. Uncharted3 jest w 3D.

2 lata to na spokojnie jeszcze ps3 pociągnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo... A dopiero zacząłem.. :)[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 12:29_________________________________________________

Pozatym co tam nowego teraz jest ? 3D ?

No proszę Cię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie te zakupy grupowe to prawie jak za darmo... ciekawe co na to wydawcy gier w ogole, bo dostawali sporo po d*pie jak nowosc kosztowala 1/3 ceny pudelkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam za pacjenci w komentach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

cyt :

powiem szczerze że jestem w wielkim szoku że dipiero teraz sie tak stanie, 5 cwaniaczków skłądało się na gre i okradało Sony i wydawce to chyba gorsze przewinienie niż kupowanie używki hehehe

:polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie te zakupy grupowe to prawie jak za darmo... ciekawe co na to wydawcy gier w ogole, bo dostawali sporo po pupie jak nowosc kosztowala 1/3 ceny pudelkowej.

No dokładnie. Ale wiesz dlaczego gra w dystrybucji elektronicznej kosztuje 239zł, gdzie tego samego dnia w sklepie można ją wyrwać za np. 149zł ? Może własnie dlatego.

Bo o ile tutaj 5 osób kupi grę za 239zł ( i nie trafi ona do drugiego obiegu, jako używka, a ta dalej znowu wróci na rynek i tak przejdzie prze 10 rąk gdzie WYDAWCA zarobi na niej raz) to kupowanie używek to prawdziwa plaga.. Z resztą stąd się wzięły Online passy i inne udziwnienia.

Lepiej sprzedać grę 5 osobom za powiedzmy 50zł i zarobić 240zł, niż sprzedać grę za 150zł, która będzie wymieniana między graczami do "końca świata" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano... masz racje.

w takim razie dziwne posuniecie.

jeszcze jakby ograniczyli do 3-4 osob, to okej, ale do 2... to kto to bedzie kupowal ? :gwizdanie: wole doplacic 40PLN i miec pudelko + mozliwosc sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano... masz racje.

w takim razie dziwne posuniecie.

jeszcze jakby ograniczyli do 3-4 osob, to okej, ale do 2... to kto to bedzie kupowal ? :gwizdanie: wole doplacic 40PLN i miec pudelko + mozliwosc sprzedazy.

No właśnie i Ja tego też nie rozumiem..

Bo nie chce mi się wierzyć, że tak bardzo liczą na to, że w końcu cały świat przerzuci się na e-dystrybucję.

Ja (jak każdy chyba) lubię wziąć pudełko w rękę, obejrzeć okładkę i płytę wsunąć do napędu jak Pan Bóg przykazał.. I nie martwić się, że w przypadku ataku hackerskiego czy awarii konsoli wszystko pójdzie $R^%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jestem po 15-tym rozdziale U3 i powiem że wciąga na maxa. Ciekawy jestem teraz co na to odpowiedzią inne stajnie, swoimi grami. Tj. nowe AC czy GTAV - o ile wyjdzie w tym roku.

Poprawili bijatyki, dodali pływanie i nurkowanie, twarze ludzie lepiej wyglądają, nawet w tych filmikach. Poza tym wieczna, nieustająca akcja. Zmiany pleneru itp. Ostro... się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na zakupy wspólne zanim nam wykastrują dostep ?

Z gier co mają platynki to Auta2 i Lego Piraci :D

Ja bym lego wziął, bardzo przyjemna gierka.

A pozatym mówią że Auta dosyć łatwo platynke wbić.

No to co ? Chłopcy trofeowcy ? :D

Czekam na odp. osób co brały Bf3, bo teraz nie bedzie zadnych formalności, szybko pójdzie.

przykładowy pakiecik :

lego piraci

auta

crysis

battle la

76,6 za slot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...