Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kicz? a grales chociaz w jakakolwiek czesc ME?

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie

Opublikowano
  • Autor

no to nie jest to gra dla Ciebie

Opublikowano

no chyba tak ale to tylko są moje wrażenia z tej gry dla fanów serii pewnie jest the best.

Opublikowano
  • Autor

rozumiem, ze Deus EX tez uwazasz za kicz? :)

ja gier, ktorych klimatu nie lubie nie komentuje... Deux EX to jedna z lepszych gier zeszlego roku.

Opublikowano

w tych czasach Battlefield 3 jest jakimś wyznacznikiem dla gier w tym ME i Deus Ex grafika jest jakby te gry były robione z 10 lat temu

---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

no jeszcze Crysis 2

Opublikowano

To po prostu nie Twoja tematyka :wink:

Jeden lubi wodotryski graficzne, kto inny kładzie nacisk na inne aspekty.

Opublikowano

no raczej tak,ale też nie jestem jakimś poj--em coby się podniecać jakąś cegłą spadającą czy źdźbłem trawy po prostu te gierki mi lepiej leżą.Mam tak samo Xboxa i tam nie ma takiego ciśnienia na grafikę a tak samo się fajnie gra. c014.gif

Opublikowano

A ja bym pogral w jakies dobre jRPG,ale ku*wa nie nic ma ciekawego ostatnio oprocz FF XIII i XIII X-2, ktore jakos mi nie podchodza...

Opublikowano
A ja bym pogral w jakies dobre jRPG,ale ku*wa nie nic ma ciekawego ostatnio oprocz FF XIII i XIII X-2, ktore jakos mi nie podchodza...

Mi też nie podeszło

Opublikowano

Ostatni dobry jRPG w ktory gralem i ktory mnie naprawde wciagnal byl Star Ocean The Last Hope,a pozniej pustynia :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja gram praktycznie codziennie w Forze Motorsport 4, Call of Duty Black Ops na platformie Xbox360 mój GT Gandi Ganda PL. Jakby co to zapraszam do gry (pisać PW, że z forum a4-klub).

[ Battlefield 3 planuję zakup]

Opublikowano

Obecnie Darksiders, nawet fajne to to :thumbup1:

Opublikowano

W sklepiku PSS jest obniżka na DARKSIDERS 29 złociszy :)

Opublikowano

Może być fajna ro***erducha, ewolucja True Crime

---------- Post added at 10:46 ---------- Previous post was at 10:33 ----------

A no to czekam

Opublikowano

Nie ma ktoś do sprzedania Uncharted 2 bo znów bym sobie w nią pograł albo ostatnią 3 część:grin:

Opublikowano

Może chciałby ktoś kupić PS3 250GB z kierownicą Logitech Driving Force GT i 14 grami (4 na dysku)? Chyba mi się znudziło granie :/ Najarałem się na iPada.

Opublikowano
Nie ma ktoś do sprzedania Uncharted 2 bo znów bym sobie w nią pograł albo ostatnią 3 część:grin:

Dlatego ja sobie dwójkę zostawiałem. A trójkę muszę kupić bo sprzedałem zaraz po wbiciu platki zanim ceny spadły.

Teraz można już kupić.

Opublikowano
Może chciałby ktoś kupić PS3 250GB z kierownicą Logitech Driving Force GT i 14 grami (4 na dysku)? Chyba mi się znudziło granie :/ Najarałem się na iPada.

Kowal, kumpel ma z Play'a na sprzedaż 2 szt. ipada 2 nie chce dużo za nie, coś ok 1700-1800zł

Pracował u mnie w salonie i ma nówki sztuki bo dostał za umowy od Play'a, nawet nie wie jaki kolor bo nie wyjmował :grin:

Opublikowano

Nie wiem czy juz bylo ale polecam Kingdom of Amalur,wypas gra i nie przespane noce;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.