Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taaaa... wczoraj chcialem kupic, ale nie maja przed premiera (Rockstar).

Cena wyjsciowa tez masakra... (Rockstar) = 209PLN+

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostrzezenie:

c1f075ebd71ec5050f8fb7ae8e319cb1.jpg?1337161110

Opublikowano

Fly a w "nie dla idiotów" ?? Pablo może nam załatwić rabacik ..hrhrhr

Opublikowano
Pojawiła sie na PSN gra THE WALKING DEAD

Może warto sie złożyć ? Jest ktoś chętny ? Może ktoś ma kartę żeby zapłacić, no chyba że kupi sie zdrapkę.

Ja bardzo chętnie, jeśli rozmawiamy o bundlepacku.

Ale ktoś już mówił wcześniej w tym temacie że jednak lepiej poczekać na całość jak się ukaże.

Chyba że nie będziemy czekać żeby kupić parę złotych taniej.

Ja bym preferował coś kupić we 2, ale zdrapka jest najtańsza za 100zł. To trzeba coś wybrać ze 100zł z PSN. I się złożyć po 50zł.

Przejrze oferte i dam znać

ewentualnie z droższych nowości:

saints row 3 za 134zł , po 67zł. ale to znowu trzeba dwie zdrapki... to drogo wychodzi...

Opublikowano
Fly a w "nie dla idiotów" ?? Pablo może nam załatwić rabacik ..hrhrhr

Nie te czasy już :polew: No chyba że się znów podam za kierownika sprzedaży :kox::decayed:

Opublikowano

hehe no taaak taaak :D hehe

A Pablo ..Batman jest :kox: ...przeszedłem całego na PC :D

Opublikowano
Pojawiła sie na PSN gra THE WALKING DEAD

Może warto sie złożyć ? Jest ktoś chętny ? Może ktoś ma kartę żeby zapłacić, no chyba że kupi sie zdrapkę.

Ja bardzo chętnie, jeśli rozmawiamy o bundlepacku.

Ale ktoś już mówił wcześniej w tym temacie że jednak lepiej poczekać na całość jak się ukaże.

Chyba że nie będziemy czekać żeby kupić parę złotych taniej.

Ja bym preferował coś kupić we 2, ale zdrapka jest najtańsza za 100zł. To trzeba coś wybrać ze 100zł z PSN. I się złożyć po 50zł.

Przejrze oferte i dam znać

ewentualnie z droższych nowości:

saints row 3 za 134zł , po 67zł. ale to znowu trzeba dwie zdrapki... to drogo wychodzi...

A co z kartą kredytową ?

Tak na marginesie, to podesłałbyś mi na pw dane do konta ekipa_a4klub, bo zmieniłem dysk i nie zbackupowałem kont

Opublikowano

Poszło na PW wiadomość z hasłem.

Można kartą kredytową płacić ale ja jakoś nie ufam takim sprawom.

Wydaje mi się ze lepiej kupić zdrapkę za 100zł i bez problemów. To co zostanie z tego 2x50zł można wykorzystać poźniej, jak się kupi drugą zdrapkę. Ewentualnie kupić tak żeby wyszło 100zł.

No chyba że Ty chcesz podam im tam wszystkie dane osobowe i numer karty, bo zapezpieczenia niby są i to działa OK. Jednak ja bym sie upierał jednak przy zdrapce.

Opublikowano

ja osobiście doładowuję kartą kredytową i nie ma żadnych problemów za to są większe możliwości (20,40,60,100,200 zł)

po całej operacji możesz usunąć swoje dane:wink:

Opublikowano

no to może coś wezmiemy ? Już nas jest 4 chętnych. Z tym że teraz mozna kupować tylko po 2.

Ja bym coś brał z :

Walking Dead

I am alive

ewentualnie Datura.

Opublikowano

ja obecnie mam na stanie DIRT 3, the saboteur, darksiders, a i tak upalam ciągle w BF3:banan: i GT academy więc szczerze to nie mam za bardzo ciśnienia kupować cokolwiek

Opublikowano

Koledzy, przymierzam się do zakupu Xboxa. Polećcie z 5 gierek w które warto by zagrać. Na pewno muszę zagrać w Maxa Payna 3, bo to ulubiona gierka jeszcze z czasu jak na pececie grałem ;) I w CODa też by się przydało zagrać :decayed:

Opublikowano

Forza 4... bierz w ciemno...

Opublikowano
Grał ktoś w ostatniego Batmana, daje rade:eusathink:

daje rade, dobra grafa i miodnosc.

Opublikowano
  • Autor
Koledzy, przymierzam się do zakupu Xboxa. Polećcie z 5 gierek w które warto by zagrać. Na pewno muszę zagrać w Maxa Payna 3, bo to ulubiona gierka jeszcze z czasu jak na pececie grałem ;) I w CODa też by się przydało zagrać :decayed:

ale co Cie interesuje? gry ktore sa tylko na xbox'a? czy cokolwiek?

Z exclusive'ów, to polecam:

Forza 4

Trials HD / Trials Evolution z Marketplace'a (nie ma wersji pudelkowej)

Gears of War 1/2/3

Fable II

Opublikowano

Odpaliłem ostatnio Xa - Forza wymiata :kox:

Nie grałem w GTurismo, ale Forza to wysoka poprzeczka :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Przedwczoraj wyszedl w koncu pack z Porschakami... wczoraj upalalem GT3 :jerk:

Niestety FM4 ma jeden podstawowy bol... malo europejskich torow :kwasny:

Opublikowano

Kupiłem 3Ds`a, nie spodziewałem się, że to jest tak fajna konsola :kox::jerk:

Opublikowano

Nosfer widzę że ładnie szalejesz :decayed:

Opublikowano
Nosfer widzę że ładnie szalejesz :decayed:

A.. Tu Xbox, tu 3ds :grin:

Chociaż powiem Ci, że moja żona już przenośkę mi przejęła :kwasny:

Xbox stoi u mnie, ale nie jest mój :wink:

---------- Post dopisany 01-06-2012 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2012 at 21:02 ----------

No i musiałem kupić drugiego 3ds, bo żona nie ustępuje :grin:

fajnie, bo można grać lokalnie w gry z jednego kardridza, no i jest online multi..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.