Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bedziesz zadowolony ja mam juz kilka lat i jest wporzo nie zawsze jak przerobisz tracisz gwarancje bedziesz chcial sie wecej dowoedziec wal smialo na pw i dodaje nie oferuje uslugi flash :D

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko spoko :P

589 zł w saturnie :P jade :P

Opublikowano
  • Autor

Czyli jeżeli konsola ma służyć gównie do grania, to nie ma sensu pchać się w PS3 i lepiej brać xboxa?

Obie sluza glownie do grania :D

Opublikowano

Wiem, wiem :)

Dobra powoli zbliża się czas zakupu, i zdecydowaliśmy się na xboxa360, ale bierzemy raczej wersję Premium a nie Elite, bo różnią się tylko kolorem i dyskiem, a wydaje mi się że 60gb jest wystarczające.

Mam jeszcze pytanie:

Czy jak kupię używane gry na allegro, to będę mógł spokojnie w nie grać nawet na multiplayerze przez tego xbox live- jeżeli będzie taka możliwość?

Opublikowano

ja jak narazie chyba wszystkie czesi NFS przeszedlem poza pro street bo jakos czasu bakuje czy checi :decayed: i porsche chalenge bo to badziewie mi sie nigdy nie podobalo

Mam to samo , wle nieco bardziej realistyczne wyścigi, ale w NFS gram i chyba wszystkie przeszedłem od czasu UNDERGRUND. Jedynie pro street sprawił mi mały problem, ale postojowe w pracy mnie zmobilizowało :>

Opublikowano

:) ja zakupiłem w MM za 589 zł :) z grą SEGA tenis do tego kupiłem Gears of War 2 za 129 żł promocja była :)

no i wczoraj poszedłem spać o 2 w nocy ;P

Opublikowano

hehe dobry ja czas ja poszedlem o 5 moja noc sponsorował NFS:D

Opublikowano

I już nie śpisz? Albo masz zdrowie albo trzeba było wstać do pracy :D

U mnie do 1 to standard przy kompie a o 6 trzeba zwlec się z wyra. Jak do tego zarwę weekend to pod koniec tygodnia chodzę jak zombie :decayed:

Opublikowano

:)

Xbox w saturnie w akradi promocja świąteczna 589 zł :P

Opublikowano

adaho tez ma f.e.a.r. :) Taka fajna ta gra ? ;)

Opublikowano

no powiem ci :) ze KOX

kup sobie teraz jest promocna na PC

3 częsci są :) w jednej paczne za 49 zł

wieczorami jak bedziesz grał to zapal swiatło :P zebys siku w majtki ni ezorbił ;P

Opublikowano

F.E.A.R. - baerdzo fajna ro***erducha z elementami psychodelicznego horroru :evil:

PS3 Recka

X360 Recka

PC - filmy

Opublikowano

pogadamy :) Może się wymienimy na coś.. :tongue4: (musze jeszcze przejrzeć szuflady)

Opublikowano

Pc - Counter-Strike , Max Payne

Opublikowano

PC - Każda część GTA, Nfs i tego typu wyscigi, a takze CoD, MoH, Quake, Red Alert, ogólnie duuużo tego jest :decayed:

Opublikowano

Wczoraj odebrałem PS3 :kox: :kox: Mega pipka kox :naughty:

Opublikowano

Wczoraj odebrałem PS3 :kox: :kox: Mega pipka kox :naughty:

52 cale do tego...to jest dopiero KOX :good:

ja ostatnio pykam sobie w GTA 4 na PC..ale tak średnio gra chodzi.... podobno wymagania ma nieziemskie i bardzo dużo osób na to narzeka :mysli:

Opublikowano

Wczoraj odebrałem PS3 :kox: :kox: Mega pipka kox :naughty:

52 cale do tego...to jest dopiero KOX :good:

ja ostatnio pykam sobie w GTA 4 na PC..ale tak średnio gra chodzi.... podobno wymagania ma nieziemskie i bardzo dużo osób na to narzeka :mysli:

:good: :good: 42" Full HD, ale uwaga - matryca IPS :wink4:.. Jestem na bierząco z nowinkami, ale jakość obrazu i grafiki w grach mnie mile zaskoczyła :good: Świetna sprawa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.