Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety nie rozglądam sie za gta4, bo deklasyfikuje mnie moja poczciwa grafika 7600GS, nawet nie sięga minimum wymagań tej gry :wallbash: trzeba zacząć myśleć o przeskoku na jakieś 9600gt, ceny juz nie są takie odstraszajace za 340zł na alegro można juz wyszarpać nówke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem PS3 :kox: :kox: Mega pipka kox :naughty:

52 cale do tego...to jest dopiero KOX :good:

ja ostatnio pykam sobie w GTA 4 na PC..ale tak średnio gra chodzi.... podobno wymagania ma nieziemskie i bardzo dużo osób na to narzeka :mysli:

:good: :good: 42" Full HD, ale uwaga - matryca IPS :wink4:.. Jestem na bierząco z nowinkami, ale jakość obrazu i grafiki w grach mnie mile zaskoczyła :good: Świetna sprawa :decayed:

u mnie też PS3 + 42 FH mega :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też PS3 + 42 FH mega :kox:

:friends: wiesz co dobre :naughty: :naughty:

Jak się rozkręcę z grami to potniemy kiedyś po sieci :good: (narazie katuje Mirrors edge)

Moze jak wyjdzie UFC 2009 ULTIMATE to zrobimy maly sparing :

http://hk.youtube.com/watch?v=iZj3H2YuX_g -- grafika i realizm :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też PS3 + 42 FH mega :kox:

:friends: wiesz co dobre :naughty: :naughty:

Jak się rozkręcę z grami to potniemy kiedyś po sieci :good: (narazie katuje Mirrors edge)

Moze jak wyjdzie UFC 2009 ULTIMATE to zrobimy maly sparing :

http://hk.youtube.com/watch?v=iZj3H2YuX_g -- grafika i realizm :kox:

SPARING - bardzo chętnie, ja z utęsknieniem czekam na tekkena na PS3 ale chyba się nie zanosi na szybkie wydanie tego tytułu a szkoda to to moim zdaniem najlepsza bijatyka na ps :decayed: kiedyś wygrałem nawet jeden turniej, chyba nie trudno zgadnąć jaką postacią grałem :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz temat kręci sie kolo tekkena, to sprawdźcie gierke "One" na telefon (oczywiscie z symbianem przynajmniej 9.1) naprawde zadziwią was możliwosci tej gierki jak na telefon, taka konwersja tekkena na telefon wszystko 3D :kox: + multiplayer przez BT

http://www.nokiasymbianthemes.com/free-mobile-games/one-nokia-n-gage-action-game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moj XBOX po ponad 2 latach ostrej eksploatacji zlapal przedwczoraj ROD'a :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPARING - bardzo chętnie, ja z utęsknieniem czekam na tekkena na PS3 ale chyba się nie zanosi na szybkie wydanie tego tytułu a szkoda to to moim zdaniem najlepsza bijatyka na ps :decayed: kiedyś wygrałem nawet jeden turniej, chyba nie trudno zgadnąć jaką postacią grałem :kox:

Pandą? :>

Na TEKKENA 6 musimy jeszcze poczekać(jesień 2009), ale jest wersja TEKKENA 5 ON-LINE // demo jest chyba nawet do ściągnięcia PS-Store.

"" TrueOgr jakiego masz nicka na Networku ? (Mój Nosferus :decayed: Nosfer było zajęte ;( ) ""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPARING - bardzo chętnie, ja z utęsknieniem czekam na tekkena na PS3 ale chyba się nie zanosi na szybkie wydanie tego tytułu a szkoda to to moim zdaniem najlepsza bijatyka na ps :decayed: kiedyś wygrałem nawet jeden turniej, chyba nie trudno zgadnąć jaką postacią grałem :kox:

Pandą? :>

Na TEKKENA 6 musimy jeszcze poczekać(jesień 2009), ale jest wersja TEKKENA 5 ON-LINE // demo jest chyba nawet do ściągnięcia PS-Store.

"" TrueOgr jakiego masz nicka na Networku ? (Mój Nosferus :decayed: Nosfer było zajęte ;( ) ""

nawet nie pamietam, jak odpalę ps to Ci napiszę, na pewno TrueOgre i jakieś cyferki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to poslij go do ms max miesiac i dostaniesz naprawionego z lepszym chłodzeniem

Podobno uwijaja sie z naprawa juz w 2 tyg.

No i wlasnie mam dylemat... czy wysylac go do Czech, czy naprawic na miejscu w Wawie.

Mam wrazenie, ze poprostu go przegrzalem, bo nie stoi w zbyt odpowiednim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> no wlasnie cos kiedys slyszalem ze sony cos zrobilo przez pomylke i x360 to wykorzystal i wyszedl predzej...

a wlasnie jak wyglada sprawa grania na PS3 po sieci tez sa abonamenty czy jakos innaczej niz na xlive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 jest chyba za free, ale nie jestem pewien.

posylaj do czech wszytsko jest na https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=pl-pl naprawia ci to i znowu masz 1 rok gwarancji i moga ci dac nawet nowa konsole chociaz mi naprawili i poprawili chlodzenie

Tak wlasnie chyba zrobie... dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY ZASTANAWIAM SIE NAD PS3 A 360X-em co polecacie ?? aaa i o co chodzi z tym ze za neta w xbox-ie trzeba placc jakis abonament ?? :mysli: ktos cos poratuje moze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...