Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

kupuj odrazu Gears of War 1 i 2 :)

takie dobre ?? zaraz na youtubie zerkne ja lubie lac po pysku albo cwiczyc palenie gumy na asfalcie ;)

aaa to taki quake :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gears of war ..... n/c gra :kox: :kox: :kox: najlepiej jak jesteś sam w domu lub z kimś grasz 5.1 dość głośno sub na max , Tv min 32" HD i nie jedna nocka z głowy :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 16:25_________________________________________________no wlasnie masz b7 i zastanawiasz sie nad piratami ? .... to załóż sobie gaz :decayed: i będziesz miał na gry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gears of war ..... n/c gra :kox: :kox: :kox: najlepiej jak jesteś sam w domu lub z kimś grasz 5.1 dość głośno sub na max , Tv min 32" HD i nie jedna nocka z głowy :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 16:25_________________________________________________no wlasnie masz b7 i zastanawiasz sie nad piratami ? .... to załóż sobie gaz :decayed: i będziesz miał na gry :good:

mam disla :naughty: to prawie jak gaz :polew: a o piraty pytam zeby nie dac robic sie w wała niz zeby zaoszczedzic 5zł bo po co zamiast 10 gier miec jedna :mysli:

widze na allegro ze nowe nowosci kosztuja nie wiecej niz 200zł tak wiec :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disel nie disel jak zwal tak zwal :tongue4: kupisz sobie z 5 ori gier przejdziesz te fajniejsze zostawisz, na allegro masz w duzym stopni gry sprzedawane używki w bdb stanie, przeważnie do 100zl max, wiec uważam ze gry na xsa aż takie drogie nie są, co do tego jaka konsole wybrać u mnie zadecydowało to ze pad od x360 lepiej leży mi w dłoniach, ja za xsa płaciłem 2,2k razem z padem + 2 gry, w tym samym czasie był już ps3 za 2,5k , pomacaj :decayed: przetestuj obie konsole to wybierzesz[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 17:27_________________________________________________http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,42224;core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,42224&ticket=4482003724228685gXluifbGS9EeY%2FEVcJUjd%2F9XgJJ7yYT%2BbwpL9UgIpwXBb664Cb7FffxP5CQ%2Bx9PVKA2tcKCYsMprNumswMWe6KLcl1ugOxQcMomJKQva5vY%3D

:good: x360 :good: jestem dumny ze jestem w tych 28 mln :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry na konsole przeciez mozna wymieniac, przechodzisz gre i wymieniasz ja na nowa za doplata 50-70 PLN...

...choc ja nie wymienialem nigdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 to raczej abstrakcja... musialbys kupic nowosc i za tydzien ja oddawac :) Wtedy to tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dostałem na gwiazdke :gwizdanie: WOW - no i przepadłem. Może jak sie za dwa miechy abonament skończy to przestane.

Wcześniej super sprawa Fallout III no i Stalker: Blue Sky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz xboxa w domku :naughty:koleszka dal mi jakies wyscigi i fife09 pilki noznej nie lubie a te wyscigi... forza 2 nie powalaja na kolana juz na allegro kupilem GTA IV :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza 2 to stara gra... wiec napewno nie powala. FIFA 09 jest swietna. GTA4 to gra roku, ciut juz przykurzona, ale i tak powinna zrobic wrazenie.

Jak lubisz dobre wyscigi to polecam GRIDa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza 2 to stara gra... wiec napewno nie powala. FIFA 09 jest swietna. GTA4 to gra roku, ciut juz przykurzona, ale i tak powinna zrobic wrazenie.

Jak lubisz dobre wyscigi to polecam GRIDa...

a ten NFS undercover nie leprzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co kto lubi. NFS to zabawka dla dzieci :)

W GRIDzie juz mozna sie pobawic prawdziwymi autami (np. Audi R10 TDi w LeMans), realizm jest calkiem niezly.

Poszukaj recencji gier na:

http://gamespot.com

http://polygamia.pl

...zanim jakies kupisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na Gran Turismo 5 :shocked: jest prolog, czyli ok kilkadziesiąt samochodów i tras, ale chyba wolę poczekać jeszcze :kox: Grafika, dymamika symulacja KOX !!!

Z resztą można sobie zobaczyć na YT :)

http://pl.youtube.com/watch?v=PjfCLvqbXls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT5 moze byc niezlym wypasem... gralem w jedynke cale wakacje swego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być.. I chyba nie będzie Exclusivem na PeeSy :naughty: czyli dobra wiadomosć dla Xboksowców :wink4:

_________________________________________________

Tutaj jest fajny filmik porównujący GRID i GT5 http://www.gry4ever.pl/tag/gt5

// Ale widać, że był zrobiony prez fana GT. Jednak pewnie coś tam jest na rzeczy..

Żałuję teraz, że w Grida grałem na Xboksie i nie chce mi się znowu przechodzić tego wszystkiego od początku..

A bardzo fajna gra była.. // nie podobała mi się tylko opcja z wyścigami 24h :disgust: można było je pominąć, ale sporo kasy było się wtedy w plecy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya

Taaaak GRID jest códowny a przede wszystkim niesamowicie grywalny, jeśli jeszcze ma się kierownicę to zabawa, że ho ho.

Ja cały czas pogrywam również w jedną z najlepszych gier wszechczasów (według mnie...przynajmniej) Call of Duty 4 przez net.

Choć ostatnio przez Fallota 3 byłem mocno niewyspany. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...