Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie żeby zrobic jakąś liste nick z np xBox live czy tam PS3 i na czym pyka, czasami można by się umawiać na jakies granie :cool1:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Temat paintballu trochę ucichł

właśnie , szkoda że ucichł , Nosfer pewnie pisiora na kanarach opala i niema dla kolegów czasu :kox: :kox: :kox::polew:

Opublikowano

To zależy w co grasz ... nie wyobrażam sobie grania w fpsa, a co jak chcesz się szybko obrócić o 180 stopni.

Tutaj idealną opcją jest UT3 na PS3.

Podłączasz klawę, myszkę i napierniczasz po sieci na ekranie TV :)[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 18:42_________________________________________________

Co myślicie żeby zrobic jakąś liste nick z np xBox live czy tam PS3 i na czym pyka, czasami można by się umawiać na jakies granie :cool1:

Baaaaaardzo dobra opcja!

Jeśli o mnie chodzi to jestem gotów na "ustawkę" :decayed: w:

-Fight Night Round 3 (jeśli tam się da grać Online ;) )

-Fifa 09

-NHL 2K9

-UT3

Oczywiście wszystko na PS3 ;)

Opublikowano

Ja się mogę ustawić na little big planet :naughty:

BTW upalałem ostatnio kilka demówek... Infamous, blazing angel 2, fifa street 3, motorstorm, lemmings, grid, civilization revolution i... chyba Sobie kupię to ostatnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Moge w pierwszym poscie zrobic liste NICKow...

Moj [X360] to BackJauerPL :kox:

Opublikowano

Ja się mogę ustawić na little big planet :naughty:

MISZCZ !!!! :polew: :polew:

(też chce sobie wziąć LBP :embarrassed::rolleyes::decayed: )

civilization revolution :gwizdanie:

No to zaraz idę odpalić PS Store :cool1: I zasysam. :gwizdanie:

Temat paintballu trochę ucichł

właśnie , szkoda że ucichł , Nosfer pewnie pisiora na kanarach opala i niema dla kolegów czasu :kox: :kox: :kox::polew:

Już jestem :naughty: Pisior czarny jak smoła :>

Opublikowano

Pisior czarny jak smoła :>

sie nie chwal , na strzelaniu pokażesz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jarko po twoim powyższym poście kupiłem sobie wczoraj Little Big Planet :kox: :kox:

Opublikowano

czy gral ktos w "race pro" na x-ie?

Opublikowano

właśnie przeszedłem INFAMOUS :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

właśnie przeszedłem INFAMOUS :evil: :evil: :evil:

i ????

Opublikowano

civilization revolution :gwizdanie:

No to zaraz idę odpalić PS Store :cool1: I zasysam. :gwizdanie:

Ja już kilka dni na pełnej wersji pomykam :naughty: :naughty: :naughty:

dobre, ale chyba mi się wkrótce znudzi :gwizdanie:

Zapewne jednak szybko zacznę tęskinć, jak za settlersami, sim city, railroad tycoon...

jarko po twoim powyższym poście kupiłem sobie wczoraj Little Big Planet :kox: :kox:

No to sie trza będzie kiedyś spiknąć on-line :naughty::kox: :kox:

właśnie przeszedłem INFAMOUS :evil: :evil: :evil:

wiedziałem że Sobie nie odpuści :cool1:

Opublikowano

właśnie przeszedłem INFAMOUS :evil: :evil: :evil:

i ????

jak dla mnie super gierka :cool1: ale wiadomo każdy lubi co innego, Jarko ściągnął demo i od razu go zabili :polew: :polew: chyba zbyt duży pacyfista z niego :tongue4:
Opublikowano

Jarko ściągnął demo i od razu go zabili :polew: :polew:

:nabijasie::polew: Łoo kur*wa... normalnie się uśmiałem przed monitorem :decayed:

Opublikowano

Jarko ściągnął demo i od razu go zabili :polew: :polew: chyba zbyt duży pacyfista z niego :tongue4:

kur.wa , prosze nie od rana z takimi textami :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

yeabaaaaaniiiiii :kox:

Opublikowano

Jarecki - mój Login na PS3 to ... .... ... ... ... ...

Nosferus :przebiegly:

call me

Opublikowano

Znacie może jakies tytuły gry na Xa gdzie można grać z 2 osobą na podzielonym ekranie, chodzi mi o grę typu GOW2, Resident Evil 5, bo z dziewczyna nie mamy w co grać powoli :naughty: a tytułów jest za dużo żeby wgłębiać się w każdy :gwizdanie:

Opublikowano

Taaaa.. Przydała by się taka lista.. A najlepiej na "niepodzielonym" ekranie. Tak jak Little Big Planet :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.